Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

witam:0 melduje sie po sniadanku;p polozylam sie na moment chyba przez te cala tabletke a prl chodze do tylu mdli mnie i zawroty glowy dziwne ze dopiero teraz.. dorotko juz nie wydziwiaj!!!!!!!!!!!!!!!wiesz ze z adzerka moza tez zajsc w ciaze???? powiem wiecej jAK CHCESZ ZAJSC TO NAWET NIEKTOZI nie ruszaja jej dopiro w ciazy cos robia ewentulalnie...:) tazkze uszki do gory lekarza za lep i tyle!!!! Sara skoro wyiki hormoow ok to tylko sie cieszyc!!!a maz??badal sie?? 👄 bedzie dobrze nie zalamywac sie!!! walczyc i tyle!!! odpoczywac i dbac o siebie:) EwQus 👄 te bole chyba normalne pamietaj jak moja kumpela w ciazy tez nazekala ze nie mogla ulezec ani tak ani tak kregoslup dawal popalic...takze sprobuj znalezc jakas pozycje wygodna przy najblizej wizycie powiedz lekarzowi..wiesz dzidzia obciaza CI kregoslup..:) Myszka24 👄 warto by bylo zrobic hormonki bedzie szybciej i meza za chabet tez..prolaktyne 3-4 dzien cyklu naczczo tsh tez naczczo ale juz obojetnie kiedy Fsh tez warto zrobic on odpowiada za pewkniecie pecherzyka..:)bedzie dobrze czzuje ze wiesennie sie pojawimy w ciazy hiihih i to wysyp bedzie Ty Sara dorotka:) i ja:P olawd milego pobytu:):):):D zroz zdjecia i nam konieczie pokaz:P kalpek duzo odpoczywaj i nie dzwigaj!!!!! jak dalej nie poprawi sie a plamienie bedzie lepiej idz do lekarza!!👄 Smerfeciu???👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezu tyle sie wypisalam i mi sie skasowalo😠EfQa-ja nie mam zadnych skurczy ani mnie nic nie boli,wczoraj musialam sie troche namordowac,zeby sie wyproznic i potym mialam to plamienie:(ale juz jest sucho,moja kuzynka non stop plami i lekarz ja uspokoil,ale wiadomo,ze zadnego plamienia nie wolno bagatelizowac,poslucham waszych rad i kupie suszone sliwki i actimel,ale dzisiaj juz normalnie bylo,bez zadnych napiec..nie pojade do mojego gina bo jest na urlopie i ma tel wylaczony!Lekarz przepisal mi nospe ale ja jej jeszcze nie bralam bo nie ma takiej potrzeby,biore dwa razy luteine podjezykowo..dzisiaj robie ziemniaczki jajko sadzone i pomidor w smietanie,ale mi slina juz cieknie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczki biedulko bromergon ci daje popalić. Nie martw się po kilku tabletkach powinnaś się przyzwyczaić. Po tygodniu powinno być lepiej. No jak nasze dziewczynki sie teraz wzięły za badanka i wizyty u lekarza to wysyp brzuszków na wiosnę będzie jak nie wiem co!!!! :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klapek jak cię brzuch nie boli to chyba nie jest źle. A plamienie mogło być od tego że ci jakieś naczynko pękło z wysiłku :p Kup sobie Actimel albo chyba lepiej jest pić dużo kefiru. Zresztą kefir zapobiega grzybicom i drożdżycom pochwy. jak do kefiru zjesz małą torebkę śliwek suszonych (mogą być morele ale uwaga bo ne maja dużo witaminy A) to od razu ci ustąpi. A śliweczki trzymaj pod ręką i codzienne i po parę podjadaj, one mają dużo żelaza i są wskazane w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EfQa-kupie dzisiaj koniecznie te sliwki,nie chce sie mordowac:(mam nadzieje,ze to nic zlego..dziewczyny jak bylam ostatnio u lekarza,zeby potwierdzic ciaze to nie powiedzial mi ktory tydz,mozecie mi obliczyc,bo ja sie juz sama gubie,okres ostatnio mialam 27czerwca,please!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efa-ja tez korzystalam z tego,ale wiem ze lekarze to jakos inaczej,ale bardzo ci dziekuje!!!wlasnie jak mozna wkleic to babystrology?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EFQa-te babystrology ta liczba u ciebie 89to tyle ci zostalo do porodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja!!!!!!!! Zycze wszystkim milego dzionka bo ja za chwile zmykam do pracy:(:(:(:( Misiaczki,EfQa, Sara 👄 Dla reszty bandy topikowej po 👄 Papa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klapek jakas pomarańczowa dobra dusza ci zrobiła baby astrology. Mi robiła Olawd bo ja nie umiem. Jesteś w 7 tygodniu (6tyg i 6 dni) za dwa dni będziesz w 8 !!! Do porosu zostało ci 33 tyg i 1 dzień czyli 232 dni. Mi zostało 89 dni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"do kalpek"-dziekuje ci bardzo dobra duszyczko:)ciekawe jak wyglada na samym poczatku,bo u mnie teraz tak dziwnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dzis chyba beda ostatni9e moje wejscia naforum bo przyjeżdża mój mą właśnie dzis ciesze się jak cholera mimo wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o i stronka moija już dawno nie miałam jej. Pozdrawiam wszystkie może jeszcze zajrzę wieczorkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez chce bybystrology niech ktos mi pomoze PLEASE tez kilka razy probowalam ale nie wiem cos mi nie wychodzi :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EfQa ta stronka jakas dziwna ja za tydzien koncze 6 miesaic a mi wychodzi ze w 5 miesiacu dopiero jestem i 2 tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patinka-mi ktos to zrobil jakas pomaranczowa duszyczka ja tylko skopiowalam i wkleilam,ja tego nie umiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinka bo ty patrzysz na wiek dziecka! A wiek ciąży to co innego, wiek ciąży masz 6 miesięcy jak spojrzysz niżej. Ta tabelka dzieli się na wiek dziecka w łonie matki (wyżej) i wiek ciąży (niżej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gotuję mężusiowi obiadek bo zaraz wróci. Ziemniaczki z fasolką polaną masełkiem i bułką tartą a do tego filety z kurczaka z rozmarynem, czosnkiem i ziołami zamarynowane w winie jabłkowym teścia :p I jeszcze zrobiłam surówkę z poram marchewki i jabłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik255
hej dziewczyny co tam u was widze ze gotujecie duzo:):):) h=ja dopiero wrocilam z nad wody probowalam sie opalic hehehe a ja bede smazyc rybke i do tego ogoreczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EfQa dziekuje ci kochana jestes wielka :-) widzisz ja nie potrafilam jedyna strona ktora mnie zaskakuje i nie potrafie rozgryzc :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×