Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

witajcie:) kalpek uszki do gory !!! dziewczyny maja racje lec na bete Hcg i po do innego lekarza !!! i wtedy jak juz nic nie da rady ..to wiesz... ale nie trac nadzieji mnie sie wydaje ze wszystko jest ok!!!! nie zanaja sie koniowaly:D i tyle :D bedzie dobrze trzymaj sie i jak cos pisz!!!! 👄 Smerfecia & bliziaki 👄 EwQus 👄 Patinka [usta becia 👄 Sara 👄 olawd 👄 Myszka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wróciłam od lekarza, brzuch mnie dalej boli ale gin powiedziała że na razie nie jest źle. Nie mam rozwarcia i wszystko wygląda dobrze. Tylko te bóle mnie męczą i niepokoją. Ale to chyba przez to że wczoraj przez 6 godzin łaziłam po sklepach. Niby cały czas nie byłam na nogach ale najwyraźniej mi to zaszkodziło... :( Teraz jem sobie "zdrowe przekąski" :migdały, orzechy laskowe, rodzynki i daktyle. A na jutro mam pistacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EwQus no widzisz widaC JEST OK mas z ju troche za soba i coraz blizej porodu:) ale pociesze CIE euch ponoc pomaga w rodzeniu;p smacznego;))) madzik 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik255
no efqka ty to sobie zajadasz heheh i wiecie ci moja kolezanke spotkalo baba gin powiedzila jej ze ma ciaze pozamaciczna i ze nic z tego nie bedzie a ona nie mogla z tym sobie poradzic i pojechala do lublina do gin i okazalo sie ze to nie prawda i teraz ma 4 letnia corke ja nie wiem jak to jest 1 gin mowi tak 2 tak a przeciez z jednej ksiazki sie ksztalcily ja dizo sie tym interesuje wkacu nie dlugo bede odbierac wasze dzidzie tak panienki chce byc pania polozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik255
misiaczki jestem jestem jak zaraz zaczne sie rozpisywac to stron zabraknie heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik255
no cos one tu dzis oszukuja trzeba zrobis taka lkiste co by sie kazda zglaszala o danej godzinie heheheeh mowie wam jaka dzis noc u mnie goraca na dworze oczywiscie jak wroci moj mezczyzna to bedzie goraco ale w lozku misiaczki wiesz moze ile przed @ mozna sie dowiedziec ze jest sie w ciazy???tak mniej wiecej ile dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik255
no miosiaczki nie wiedzialm ze ty taka mlodziutka jestes heheh 3 lata tylko starsza odemnie ja tu chyba najmlodasza jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik255
a smerfetka to chyba dzis w wieczorynce grz i smerfy nie chca ja puscic do nas bo cos jej nie widac a patinka pewnie nie ma czasu nawet zjesc bo ma tyle spraw:):):):)::):)dziewczyny wracajcie!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem, zagladam co chwilke a w miedzyczasie czytam conieco na temat testow owulacyjnych:):):):) Lece sobie zrobic kawke bo cos mnie spanie bierze, a jak teraz sie przespie to co ja niby bede robic w nocy heheehe:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzik 28 dnia cyklu juz mozna sprobowac zrobic test zalezy wiesz jak duzo hormonu juz bedzie moze odrazu wyjsc a czasem jeszce nie wykaze dlatego w dni miesiaczi albo po jej terminie opuznieniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik255
myszko nie wiesz co sie robi w nocy hehe bedziesz chlopa meczyc ;):):):):):)wieci co dziewczyny tylko sie nie smiejcie hehe ktorejs nocy mialam przygode hehe chcecie posluchac????ja nie pamietam ale dawid mowil (moj chlopak)ze weszlam na niego (wiecie o co chodzi)itp i ze siedzialam z 15 min a potem zeszlam i poszlam spac hehe tlumaczylam sie ze lunatykowalam a ten mowi ze lunatycy chodza po dachach a nie na chlopy:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik255
aha misiaczk rozumie dzieki :):)no to bede czekac do wrzesnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik255
mowilam ze jak zaczne pisac to strony nie starczy :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik to musialo niezle wygladac heheheh:) A co do mnie to chlopa, w nocy nie bede go meczyc, bo czekamy na dni plodne ,wiec teraz to szkoda marnowac plemniczki:):) poczekamy na lepszy moment:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik255
heheeh myszko dobrze myslisz ja teraz mojego od @az teraz do dni plodnych przetrzymalam byl taki no wiecie ze pozniej to juz zapomnial ze boi sie zrobic dzidzie i sie przelamal i teraz caly czas.................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzik juz masz plodne?? o to powodzenia!! nozki w gore i czekac na efekty:) ja zmykam mysze o 4 wstac wiec juz sie zbieram caluski 👄 dobranoc slonka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrej nocki Misiaczku:)kolorowych snow😴 Madzik a Ty wiec dzialaj i dzialaj a moze cos z tego wyjdzie jaki "fasolek" hehehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik255
ja juz myszko po dzialaniu myszko ale nie wiem co sie dzieje wszystko ze mnie wyplywa:( to chyba nie jest normalne dziewczyny czy jesli tak wycieka to nie bedzie wasolki????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik255
jest tu ktooooooo????dziewczyny jesli spicie to doranocale jak ktos tu jest to odpowiedzcie na moje pytanko z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik255
myszki juz chyba juz nie ma a ty misiaczki jestes??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik255
widze ze juz wszystkie panny spia to dobrej nocki wszystkim zycze DZIEWCZYNY JAK WSTANIECIE JUTRO TO ODPOWIEDZCIE NA MOJE PYTANKO PAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam doła planowałam drugą ciąże a tu straszny stan zapalny i całe plany legły teraz leczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolanta2 nie martw się ja zanim zaszlam w ciążę miałam zapalenie dość długi przydatków, później pęcherza, trwało to od grudnia do marca, a w kwietniu zaszłam w ciążę, a myślałam,że przez to zapalenie znów zleci kolejne kilka miesięcy na staraniach. Tak więc wylecz się i do dzieła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×