Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

ja naciskam wyskakuje mi normalnie wszsytko oki a jak wklejam w swoje preferencje to nie dziala zastrzelecie mnie prosze bo ja chyba bez mozgu jestem :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinka skopiuj jeszcze raz to co ja przesłałam i wklej sobie. Nie wiem dlaczego nie działa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już wiem co źle robisz. Kliknij na linka otworzy ci sie strona babyastrology i wtedy skopiuj adres który jest na górze w okienku. I ten adres wklej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze mamuski opanowaly kafe;p jak minal dzien?? my mamy gosci jutro moze nad morze pojedziemy...zalezy jak pogoda bedzie;p Smerfeciu a Ty gdzie??? napisz jak sie czuesz czy juz lepiej?? madzik 👄 Sara 👄 Myszka 👄 EwQus 👄 Patinka26 👄 olawd 👄 xxxmadziaraxxx 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik255
czesc misiaczki ja dzis bylam nad takim ala morze:)u mnie niezle prawie przekonalam chlopa do dzidziusia bo bojuch sie zrobil dziki za pamiec juz myslalam ze zapomnalas o mnie :):)buziak dla ciebie wygrzej sie nad woda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik255
dziewczyny podpowiedzcie mi co dzila na chlopakow gdy boja sie miec dzidziusia poradzcie cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik255
a jeszcze zrobie taki test jakie macie imiona dla waszych przyszlych pociech??ja dla dziewczynki dzesika(ale chce miec chlopczyka)i mojego synka nazwalam brajan i teraz gdy bede miala znow chlopaka to tez chce go tak nazwac ale moj parnter nie chce a oprocz tego podobaja mi sie imiona alan samuel wanessa wiktoria co wy na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik255
spicie panienki???;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzik witaj ja wlasnie do lozka sie polozylam:P a cio Twoj keszce nie chce dzidziusia:? z facetami tak jest chca chca a jak zajdzie sie w ciaze to maja pietra hihhiihi bedzie dobrze moze Twoj musi tylko sie z tym oswoic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik255
misiaczki on chce dzidziusia ale boi sie bo na zapas sie martwi on by chciel zeby juz byl a ja zaraz zmiatam do lozeczka myslalam ze juz wszystkie spia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfecia już lepiej, choc kręgosłup pobolewa troche, a małe chyba pod żebra się ładują, czuje się czasami jak poobijana.No i zauważyłam ,ze wcześniej chodze spać i zmęczona juz szyubciej jestem. Saro, Dorotko i Olawd udanych wyjazdów. Misiaczki fajnie masz,ze jedziesz sobie nad morze. Myszko czekam na to co powie Tobie lekarz. Dla wszystkich buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kknia30
czesc dziewczyny Ja tylko na chwilke wpadam,bo jestem w trakcie szykowania sie do pracy.Dwa dni temu wrocilam z urlopu,ale prawie nic nie wypoczelam ciagle w biegu masa spraw do zalatwiania.Takze teraz po powrocie dopiero zaczynam wypoczywac.Dzidzia rozwija sie prawidlowo ja juz zaokraglona troszke.Uciekam kochane odezwe sie jak tylko bede miala troszke wiecej czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik255
hej przyszle mamusie co tam u was ciekawego u mnie slonko swieci kinia to dzis pracujesz??przeciez dzis swieto jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik255
hehe rozpoczelam nowa stronke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik255
co tu taka ciszaaaaaaaaaaaaaa gdzie sie dziewczyny podziewacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🌻 I ja sie melduje :D:D:D:D Ale co taka cisza na topiku??? Gdzie wszystkie jestescie??ja pije kawke i jem sniadanko, zaraz ide wstawic pranie i na popoludnie ide do pracki:)👄 Milego dnia Wam zycze bo macie swieto dzisiaj , wiec wypoczywajcie ile sie da....bede zagladac🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc, bardzo dziekuje za dobre slowo i wsparcie Efqa, Myszka, Sara,Misiaczki, Patinka jestescie bardzo kochane i jakos mi to pomoglo. Objawow mam kilka,one ustepuja, a ich miejsce zajmuja nowe. Chyba tak naprawde zaden lekarz nie chce wytac takiego wyroku,a ta choroba jest bardzo niewdzieczna do zdiagnozowania. To nie koniec moich problemow zmarla mi babcia, moj tata umiera na respiratorze, mama sie zalamala, nawet kota auto przejechalo, zwolnili mnie z pracy i to wszytko stalo sie ostatnio. Jak to w zyciu, troche radosci i duzo cierpienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sonia kochanie nawet nie wiesz jak mi przykro:(:(:(:(:(Jak sie sypie to pare rzeczy na raz...mam nadzieje ze u Ciebie limit problemow sie zakonczyl i teraz beda tylko lepsze dni....wyrazy wspolczucia kochana, mocno Cie sciskam i przytulam....👄 dla Ciebie i synka i jak bedziesz czula sie na silach to pisz, lub bedziesz chciala porozmawiac no wal smialo na gg👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sonia17 Kochana to przykre !!!!! wiem jak to jest stracic rodzica..ale pamietaj te dobre chwile:) ze zdrowiem musi sie poprawic o!!! co do pracy nie martw sie znajdziesz kiedys lepsza!!!! kopnij swojego niech CIE mocno przytuli!!!! i uszki do gory !!!!! nie zalamuj sie bo bedziesz miec ze mna doczynienia!!! Smerfeciu ciesze sie ze lepiej ! odpoczywaj duzo lez a bedzie ok maluszki rosna i warjuja :P ja dzis widzilam w gdansku sliczna dzidzie smiala sie i gaworzyla :Dechhhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was wszystkie. Soniu to przykre co piszesz, ale jak się wali to oczywiście wszystko pokolei, sama niedawno miałam wszystkiego dość.Teraz tylko mnie jeszcze martwi to,ze pracuje tylko mój mąż i niestety mało zarabia, a na blixniaki trzeba mieć podwójną kasę,ale już coraz mniej się wszystkim przejmuję, w końcu doczekaliśmy się takiego szczęścia to i jakoś bedzie moze się układać. Wydaje mi się,ze bardzo byłaś związana z babcią, bo ja z moją bardzo, więc jak zmarła tez nie mogłam sobie z tym wszystkim poradzic, no i oczywiscie ciągle coś się zdarzało oczywiscie złego, a nie dobrego. Co do choroby, to mam nadzieję,że jakos sie trzymasz, a dopóki nie ma konkretnej diagnozy to jeszcze wszystko się moze zmienic.No i pamiętaj ,ze masz małą kruszynkę, wiec nie załamuj sie tylko głowa do góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfeciu🖐️ , moze bys jaka fotke podeslala ze swojego zaokraglonego brzusia??? - jezeli oczywiscie masz jakies zrobione, bo chetnie bym Ci chciala zobaczyc:) tesknie bardzo👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wklejam tez tabelke juz na jutro , bo jutro moge zapomnieć, albo nic nie napisać, więc czynię to już dziś. STARAJĄCE SIE Nick/Skąd..................Wiek............Ilosc cykli............Data @@@ xxmadziaraxx/k.Kalisz....29..................45...... ............23.08.08 KameaC/Lublin.............32.............min. 30.. ................??.??.08 Myszka24/USA.............25...................16.. . . .. ..........10.09.08 Sylweczka78/Żory.........29...............min.77... . ............??.??.08 Rusaczek/Nowy Sącz......33.............min. 38..................16.08.08 Monita32.....................33...................16... ...............??.??.08 alii/Warszawa..............27....................33.... ......... ....??.??.08 Aneczka227/Malbork......20...................12..... .............??.??.08 A.N.N.A/Barlinek............30....................4... ...............??.??.08 dzodzanna...................34....................28.... .............??.??.08 Ewcik_1 ......................32...................33............. ....??.??.08 Sara76........................ 31...................48.................10.08.08 dorota822....................26....................21. .. ............19.08.08 misiaczki......................23...................36 ...............09.09.08 iwa18 /uk.....................26....................7......... ........??.??.08 alutek29......................29...................14.. ..............12.08.08 Kasiada/Nowy Sącz.........26...................30..................??.??. 08 madzik255....................20...................7..... .............03.07.08 Sylwia29.......................29..................37... ...............01.09.08 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu AnulaS ....................27...............13................... ......29.07.08 Patinka26...............26................24........... ..............30.11.08 EfQa......................30................25.......... ...............11.11.08 becia_gask..............26................ 9... . .....................03.12.08 asiunia27................27..................16......... . ............07.01.09 olawd/Uk................28..................18.......... . ...........23.01.09 Smerfetka ..............29.................18 (bliźniaki)............24.01.09 kkinia30.................30..................10......... ..............16.02.09 kalpek....................22..................5......... .................? DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... ...........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ........21.12.07 Kwatolina.............??????................???????.... ................??.??.08 Fiolek..................córeczka.........Maja .....................02.05.07 Obca...................synek.............Kubuś.......... ...........01.07.08 Fajniutka2005......?????..................?????......... ..............??????.08 Kakusia 22...........synek...............Kacper................ 19.07.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko kochana wiesz,ze nie mam żadnej fotki zrobionej z brzuszkiem, bo i tak cały czas go nie było, a teraz tak troche zaczął być widzoczny.Muszę zrobić i Ci podeślę, ale mam pytanie jak zrobię w telefonie to jak mam je wysłać, bo nigdy tego nie robiłam, mmsem czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik255
witam was sonia glowa do gory nie mozna sie zalamywac bo czlowiek jakby martwil sie o wszystko to by dawno byl nie na tym swiecie trzeba isc z uniesiona glowa i myslec pozytywnie masz dzidzie meza tego nikt ci nie zabierze mysl o ni8ch:):):)duze buziaki dla ciebie a u was co tam dziewczynki slychac co porabiacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×