Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Gość madzik255
a u mnie nic ciekawego smerfetko dopiero do domu wrocilam bylam u szwagierki a reszta panienek nie wiem dzis zalatane strasznie sa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik255
smerfetko a u ciebie w rodzinie mial ktos blizniaki lub od strony meza bo u mnie w rodzinie byly blizniaki i u chlopaka byly to kazdy mowi ze my napewno bedziemy mieli(chociaz przy 1 ciazy mialam pojedyncza ciaze)ale fajnie ja bym chciala takie male 2 smerfy do siebie podobne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik tata mojego męża jest z bliźniąt, no i nam sie trafiły, choć my zawsze tak chcielismy je mieć, ale jak nie było wcale to marzylismy choc o jednym, ale są 2. Jak mama albo babcia Twoja lub męża miała bliźniaki to prawdopodobieństwo jest duże na blixniaki, chyba,ze ktoś z Twojego rodzeństwa lub chłopaka już ma bliźniaki, to wtedy mniejsze szanse, ale tez są. Misiaczki nie dogodzisz, za krótko, proszę o dłuższą wypowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie pogoda piekna:)jest goraco ze nawet sie na dwor nie chce wychodzic i wlasnie siedze w domku z wlaczona klima i jest super...a kolo mnie chipsy , ciastka i co tylko ktos sobie zyczy:), poprostu objadam sie:) Zaraz ide po kawe cappucino i za godzinke do pracy bleeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko 24 wspolczuje ze do pracy masz a tak cudownie tylko ty i lakomstwo..:D u mnie leje niesamowicie...............siadlam i tak kukam w monitor..:P Smerfeciu u mnie sa raz co 2 albo jedno pokolenie jakos na e przypada ale watpie zeby sie udalo choc marzymy o dwoch na raz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ze tak o blizniakach to powiem Wam ze mojego meza mama miala brata blizniaka, wiec kto wie , moze i u nas beda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik255
u mnie nikt nie mial blizniki a u chlopaka 2 siostry mialy pojednyncza ciaze moj brat mail coreczke zyla tylko miesiac :(i tak rok po roku moi rodzice chowali wnuka i wnuczke a moja siostra nie ma dzieci ma dopiero 18 i jej chlopak nie mial blizniakow w rodzinie to u mnie jest bardzo podobne ze ja bede miec bo u mnie buly i u chlopaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik255
myszko zuc troche tych smakolykow hehe szkoda ze idziesz do pracy wiem co to znaczy chodzic tak na noc no jeszcze zalezy gdzie pracujesz ale jak moja mama idzie na noc to czasami placze bo ja sobie spie a ona musi pracowac a jak pojade do niej i jest po nocy to biore mlodsze rodzenstwo do parku albo na lody zaby mama mogla sie wyspac chociaz ona 2 godz pospi i zaraz wstaje bo musi to zrobic tamto a jak mowie ze ja to zrobie to mowi ze musi miec po swojemu takze ciezko pracowac ja mama dopiero 20 lat i boje sie co bedzie za 5lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik255
misiaczki ja tez tak mowie ze napewno nie bede miala 2 na raz bo to by bylo za piekne zebt bylo prawdziwe ale zebysmy sie czasem nie zdziwily:):):)P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu zapraszam wiec na smakolyki do mnie:) a tak a propo to jak nie ide na nocke do pracy, bo u mnie jest dopiero 2:34 po poludniu, wiec mam na 3 i do 7:30 - 8:00 wieczorkiem, wiec tylko 4,5 - 5 godzin....ja mieszkam w Stanach takze jest inna pora czasowa:) Natomiast jutro pracuje do 2 w nocy bo mamy \"dansink\" i pewnie gdzies od 4 po poludniu, ale to sie juz dowiem dzis od szefowej:) Dobra zmykam powolutku bo nie chce sie spoznic....milego wieczorku i dobrzej nocki😴 i do uslyszenia jutro🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik255
heheeh myszko to ale dalam no idz idz juz papapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane wybaczcie za moj brak ale od rana biegalam zalatwiania nie miara potem Laure odebrac ze szkoly i padlam w momencie zaczela bolec mnie glowa okropnie. mam nadzieje ze jutro bede miala lepszy dzien 😘 dla was Soniu tule cie mocno 😘 EfQa dziekuje za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 STARAJĄCE SIE 🌻 Nick/Skąd..................Wiek............Ilosc cykli............Data @@@ xxmadziaraxx/k.Kalisz....29..................45...... ............23.08.08 KameaC/Lublin.............32.............min. 30.. ................??.??.08 Myszka24/USA.............25...................16.. . . .. ..........10.09.08 Sylweczka78/Żory.........29...............min.77... . ............??.??.08 Rusaczek/Nowy Sącz......33.............min. 38..................16.08.08 Monita32.....................33...................16... ...............??.??.08 alii/Warszawa..............27....................33.... ......... ....??.??.08 Aneczka227/Malbork......20...................12..... .............??.??.08 A.N.N.A/Barlinek............30....................4... ...............??.??.08 dzodzanna...................34....................28.... .............??.??.08 Ewcik_1 ......................32...................33............. ....??.??.08 Sara76........................ 31...................48.................10.08.08 dorota822....................26....................21. .. ............19.08.08 misiaczki......................23...................36 ...............09.09.08 iwa18 /uk.....................26....................7......... ........??.??.08 alutek29......................29...................14.. ..............12.08.08 Kasiada/Nowy Sącz.........26...................30..................??.??. 08 madzik255....................20...................7..... .............03.07.08 Sylwia29.......................29..................37... ...............01.09.08 🌻 ZACIĄŻONE 🌻 Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu AnulaS ....................27...............13................... ......29.07.08 Patinka26...............26................26........... ..............30.11.08 EfQa......................30................25.......... ...............11.11.08 becia_gask..............26................ 9... . .....................03.12.08 asiunia27................27..................16......... . ............07.01.09 olawd/Uk................28..................18.......... . ...........23.01.09 Smerfetka ..............29.................18 (bliźniaki)............24.01.09 kkinia30.................30..................10......... ..............16.02.09 kalpek....................22..................5......... .................? 🌻 DZIECIACZKI URODZONE 🌻 Nick....................Płeć.................Imię....... ...........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ........21.12.07 Kwatolina.............??????................???????.... ................??.??.08 Fiolek..................córeczka.........Maja .....................02.05.07 Obca...................synek.............Kubuś.......... ...........01.07.08 Fajniutka2005......?????..................?????......... ..............??????.08 Kakusia 22...........synek...............Kacper................ 19.07.2008 ja tez odswiezylam tabelke od niedzieli zaczynam 26 tydzien :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wyslalam Wam cos niesamowitego na poczte, dostalam to od dziewczyny z innego topiku....sprawdzcie , za kazdym razem kot ma racje, cos niesamowitego:) Buzka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) Myszka 24 zabiore sie za to od Ciebie pozniej;p u mnie zniw leje:( a tak bym nad morze jechalaa;/ a jak u WAS?? JA WLASNIE SZYKUJE SMIADANKO:) platki na mleku :) mniammm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie sloneczka :-) u mnie pogoda tez nie najlepsza co 10 minut zmiana slonko przeswituje ale sipi non stop deszczyk. ja dopiero teraz wstalam :p wstalysmy z laura po 8 smej no i zaslonilam jeszcze zaslonki i mowie do laury choc jeszcze na godzinke mamy sobote i laura jeszcze spi a ja wstalam 15 minut temu hehee naprawde nie pamietam kiedy tak spalam :-) a co tu taka cisza?? ja zaraz wejde na poczte i kukne :-) myszka 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wam🌻 Ja dopiero wstalam i zaraz sie biore za sniadanko:) Patinko ja tez na poczatku nie moglam tego otworzyc ale najwpierw musialam nacisnac save a pozniej open....ale zaraz sprobuje Wam wyslac z innej poczty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie myszko zrobilam save a potem open i otworzyla sie jakas stronka dziwna i nic wiecej ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyslalam Wam jeszcze z innej poczty, ja tez wlasnie zrobilam save i open i normalnie otworzyla sie stronka , bez problemu, wiec nie wiem co jest grane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj koncze 22lata i taka brzydka pogoda:(od srody mam te plamienia,ale w pon jade do gina,pisalam z moja kuzynka i ona do 12tyg plamila i wszystko jest ok,u mnie wczoraj burza szalala,ze szok,piorun strzelil niedaleko nas:(a ja musze cos papu bo non stop glodna chodze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalpek wiec zycze Ci 🌻wszyskiego co najlepsze, zdrowia, szczescia, pomyslnosci, duzo usmiechu i malo smutkow, szczesliwe donoszonej ciazy i latwego i bezbolesnego porodu oraz spelnienia Twoich wszystkich marzen🌻👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik255
czesc dziewczyny u mnie bardzo goraco wlasnie szykuje sie na wesele i wiecie cooooooooooo moj chlop sie przelamal i zrobilismy to ale sie ciesze ale nadal sie boi i mowi ze to 1 i ostatni raz heheeh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×