Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Gość Sara76
Odezwę się jutro, bo wróciliśmy wieczorem a jutro trzeba do pracy iść. Wyjazd ogólnie nieudany, całe dwa dni padało a dzisiaj oczywiście było w miarę, ale musieliśmy wracać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co......
i nasza Smerfetka zrobi nam teraz papa ;) ;) ;) :) czy to jakaś dywersja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla Smerfetki ...dziękuje za ten adres na forum o ciązy bliźniaczej, zawsze mówiłam musze wejść i tam popisać, ale jakos czytanie mnie przerażało, a ze chce wiedziec co tam kobietki pisza to teraz mam większa mobilizację by poczytać. No i nigdzie nie uciekam, jestem i będę. Ide czytać, oże dowiem się ciekawych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio Olawd przesłała mi kilka ciekawych rzeczy do poczytania i rzeczywiście można dowiedzieć się ciekawych rzeczy. Alutek a Ty biedna nie zamartwiaj sie tylko biegiem do lekarza i do dzieła. :Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kobietki ;-) ja musialam juz godzinke temu zwlec z lozka bo jade z Laura na 10 jak zwykle na zawody uff a mam takiego lenia ze hhohohoh. jutro mam wizyte u poloznej to pare spraw jej powiem ciekawe co mi powie no i piersi znow tak mnie bola ze ani dotknac sie nie mozn a dzidzi mi wczoraj tak wariowalo w brzuszku ze zasnelam dopiero okolo 2 w nocy . Alutek glowa do gory zobaczysz uda sie trzymma za ciebie kciuki :-) myszka otwarlam ten plik ale na starym laptopie widocznie ten ma cos nie tak jakis brakujacy program,fajne to i zaskakujace bardzo. buzki u mnie pogoda do kitu pada niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ja jestem po ciężkiej nocy. Około czwartej dostałam bóli, wyglądało to na skurcze i to takie częste. Przestraszyłam się nie na żarty, przeszło mi dopiero o 7-mej rano. Myślicie że to niebezpieczne? Idę dziś do mojej gin niech się wypowie. Więc teraz siedzę w domu. A tyle miałam planów na dziś, miałam zajrzeć do pracy i zrobić parę rzeczy a potem iść kupić sobie jaką fajną sukienkę bo w sobotę mam wesele. Prezent już kupiłam - taką fajną gofrownicę gastronomiczną na duże gofry - super mówię wam! A Pan Młody straszny łakomczuch więc jak się z nim skonsultowalam czy życzyliby sobie taki prezent to widziałam że już ślinę przełyka :D. A teraz to sama nie wiem czy w ogóle na to wesele pójdę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EfQa to moga byc przepowiadajace skurcze macica cwiczy przed ogromny wysillkiem ktory ja czeka niebawem oczywiscie powiadom lekarza ale mysle ze to bedzie wlasnie to :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EfQa mialam kiedys taka gofrownice 4 sztuki na raz szlo zrobic moi rodzice w Polsce prowadzili 2 dzialanosci wlasne transportowa i gastronomiczna wiec przerozne takie cudenka mieslismy hehe tylko potem sie glodzilam jako nastolatka bo wchodzilo w bioderka ladnie :D ale super sprawa na przyjecie dla dzieciakow mi mama kupila dla laury maszyne do waty cukrowej ale jakos jje nie uzywam musze ja wyczyscic i zrobic Laurze ale jakos weny nie mam przez 7 lat krecilam na roznych letnich festynach koncertach itd wate cukrowa i sie przejadlam i nakrecilam ze do dzis place to odczuwaja moje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj mezulek sobie jeszcze spi odtanio mamy bardzo dobre dni niedawno jeszcze klocilismy sie sprzeczalismy generalnie to ja zaczynalam a teraz jakos cisza nastala przytulanki czulosci slodkie slowka itd hmmm ciekawe kiedy to minie :p Smerfetka brzusio na pewno masz juz coraz wiekszy nic dziwnego i za niedlugo spac nie bedzie szlo bo maluchy beda szalec w srodku hehe ja wczoraj 3 razy w ciagu 25 minut siusiu szlam tak po pechezru mnie ciskal ze szok po pare kropelek robilam i znow czulam uczucie pelnosci. a dla staraczek posylam fluidki ciazowe :-) XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze udalo mi sie podgladac dzis wyczyny Laury bo generalnie nie pozwalja aby dzieci nie ploszyc. ale szok dzieci na bruchu lezaly i palcami od stop dotykaly czola i jeszcze mieli sie turlac jak mialam 6 lat tez tak potrafilam :p za to teraz moge pomarzyc hehe wszsytko sie zastalo przez cala jedna godzine bez zadnej przerwy nauczycielka akrobatka jejku skad ta kobieta tyle energi czerpie ,cwiczyli rozne wygibasy ze czasem az strach bylo patrzec.Ale tej mojej krolwenie sie przyda bo ona non stop tryska energia nigdy zmeczona jakos nie jest ehmm skad te dzieci to biora hehe. no dobrze nie nudze was tutaj tylko czekam az ktoras sie odezwie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i cisza BUUUU :-( EfQA posylam ci link pisze ze od 28 tyg skurcze braxtona przybieraja na sile wiec moze to ciebie dotyczyc ja jakos mam przerwe a tez bylam wystraszona .http://www.edziecko.pl/ciaza_i_porod/0,79949,4039742.html?tydzien=28 znikam poleniuchowac troszke taki mam zamiar :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko cos z adresem nie tak najlepiej skopiuj i wklej w adres do wyszukiwania przypuszcam ze blad tkwi ze po zero jest przecinek i spacja ktorej nie powinno byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinka dziękuję, weszłam i poczytałam sobie o tych skurczach. te moje były zbyt częste, bardzo bolesne i trwały za długo. Wystraszyłam się nie na żarty zwłaszcza że brzuch cały cza mnie pobolewa. Idę do gin na 18 - tą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czolem dziewczyny!!!!!!!!!! Ja juz po sniadanku i zaraz pojde wstawic pranko a pozniej to niewiem co bede robic....nudyyyyyyyy i taka swietna pogoda na zewnatrz, sloneczko sobie ladnie swieci:):) Pije sobie kawusie i zaraz chyba podjem prince polo:):)Mam nadzieje ze pozniej bedziecie bardziej rozmowne...bede lukac...milego dnia:) a i lapie fluidki od Patinki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny to ja!jest zle :9nie plamie juz od wczoraj suchutko,dzisiaj mialam usg i dopochwowe i brzuszne i ordynator powiedzial ze on nic nie widzi ze nie ma ciazy albo jest martwa ppotem mnie zbadal i od razu chcial mnie lyzeczkowac ja sie nie zgodzilam,zadzwonilam do mojego lekarza od razu bo dzisiaj juz byl ale nie w szpitalu tylko prywatnie,mam torbiel spora na tym zdrowym jajniku a ordynator tego nie wyczul wogole a moj od razu mi pokazal i powiedzial ze jest macica powiekszona pytal sie czy bola piersi mowie ze bardzo nawet mdlosci mialam rano u gina zrobila dokladne usg i powiedzial tak:byc moze torbiel zaslonila ciaze sa jakies echa,ale nie widac cialka jakiegos tam on po fachowemu mi to mowil,byc moze da sie jeszcze to uratowac bo jesli w srode bedzie tak samo to czeka mnie skrobanka jutro jade do Kielc zobaczymy co on mi powie,dziewczyny jak ja sie bardzo boje,jestem cala czerwona od placzu u gina beczalam na glos jestem taka bezsilna zyc mi sie nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalpek----tak mi przykro :-( mam nadzieje ze jednak gdzies ten dzidzius sie schowal tylko i ze wszystko jest ok!!! my juz jutro wyjezdzamy z kolobrzegu - bylo fajnie choc pogoda nie dopisala zbytnio . ale i tak pomoczylam kilka razy nozki w morzu a mezus sie nawet wykapal ... :-D jutro jedziemy do torunia wiec wtedy nadrobie zaleglosci w czytaniu buziaczki dla kazdej 👄 i fluidki na szczescie ************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik255
hej panienki wrocilam wesele mam juz z glowy dzis nie poszlam zbraklo mi sil hehe a co tam u was jak tam po weekendzie ja to wole nie pisac wesele cooooooooool buziaczki:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik255
kalpek nie martw sie bedzie dobrze moja szwagierka miala taka sytuacje jak ty jeden gin mowil ze nic z tego nie bedzie a poszla do 2 i powiedzial poczekamy to zobaczymy co z tego bedzie i dzis jest w 9 msc ciazy i dzien po terminie to nie martw sie oni aby tak na zapas ci mowia bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik255
misiaczki eqka sara patinka sylwia myszka smerfetka alutek DZIE WY SIE PODZIEWACIE LENIE NIE CHCE WAM SIE PALUSZKAMI PORUSZAC????? CALUSKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalpek mam nadzieje ze bedzie wszystko dobrze i ze dzidzia tam u ciebie gdzies sie schowala i zdrowo sobie rosnie:) Pomodle sie za ciebie i trzymam kciuki kochaniutka👄 Madzik ja jestem ale jakos malo kto sie udziela na naszym topiku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klapeczku dobrze że nie dałaś się wyłyżeczkować tylko poszłaś jeszcze do tego swojego lekarza. Może on ciałka żółtego tez nie widział przez tą torbiel, ona rzeczywiście może wszystko zasłaniać. tym bardziej że objawy ciąży masz i macica powiększona... Kurcze nie daj się skrobać w środę! Jeżeli będą chcieli to idź do jeszcze jakiegoś lekarza po opinię! Aż będziesz na 100% pewna że nic już się nie da zrobić.... Ale dziwne że tak szybko chcą działać. Ja bym zaczekała z tydzień dwa aż nie byłoby żadnych wątpliwości że ciąża się dalej nie rozwija. No ale ja nie jestem lekarzem i się nie znam... trzymam za ciebie kciuki kochana żeby Twoja dzidzia się tam mocno trzymała w tych niesprzyjających warunkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kalpek
Żeby się przekonac, czy wszystko w porządku, zacznij od jutra co trzy dni robić betę (badanie bHCG z krwi) - tak dwa, trzy razy - jak będzie cały czas wzrastać, to znaczy, że jest jest wszystko ok. To jest najlepszy wyznacznik, czy ciąża sie rozwija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalpek kobitko trzymaj się, ja trzymam za ciebie i za dzieciątko kciuki żeby było wszystko ok. Dobrze że nie dałaś się wyłyżeczkowac tamtemu rzeźnikowi, może wszystko się ułoży. Az płakać mi się chce, tak mi ciebie szkoda, ale nie załamuj się tylko wiara da ci siłę żeby to przetrwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Kalpek trzymaj się, jestem z Tobą. Trzymam kciuki, żeby wszystko było w porządku, dobrze, że skonsultowałaś się z drugim lekarzem, trzeba mieć nadzieję 👄👄👄 to tak na pocieszenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik ja tez znam takie sytuacje - pewna gin powiedziała mojej koleżance że nie ma szans donosić tej ciąży i ona juz pewno jest martwa. koleżanka miała bóle i plamienia. oczywiście zaryczana jak bóbr przyszła do pracy i tam ją dziewczyny skierowały do tego Dr Zająca i on powiedział że to bzdura, dal leki na podtrzymanie i teraz dziewczyna jest już w 7 miesiącu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze "Do Klapek" masz racje przecież to najlepszy wskaźnik. klapeczku zrób tak jak ci pomarańcza radzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klapek leć jutro z rana do jakiegoś laboratorium i zrób sobie te badanie. Powinno kosztować około 30zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×