Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

dzieki bardzo czasami lepiej pogadać z kimś mąż nie zawsze rozumie miesiąc w tą nie robi różnicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik to normalne,ze wypływa, czasami mniej, czasami więcej, ale nie martw się te najsilniejsze plemniczki na pewno popłynęły juz sobie w stronę celu i tam bedą czyhać na jaeczko,zeby je zapłodnić. EfQa tez mnie w nocy nóżki rwią, choć częściej nie mogę spać bez przyczyny, poptostu wierce się pół nocy, dopiero nad ranem zasypiam. Kalpek to straszne co napisałaś, mam nadzieję,ze jednak dzidzi sie schowało i nie widać go za tym torbielem, trzymam kciuki, odpocznij i postaraj się nie myśleć o tym,moze uśniesz a jutro bedzie lepszy dzień. Misiaczki spokojnej nocki , mam nadzieję,ze jakiś dzień poklikamy na gg. Jutro znów mam latania, ale mi się nie chce, ale jak trzeba to trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolanta2 no coż faceci nas nie rozumieją tak jak my same się rozumiemy nawzajem. Dla nas miesiąc to wiecznośc w staraniach, a dla nich poprostu miesiąc, nie teraz to za miesiąc. Mnie te zapalenia załamały juz totalnie, miałam dośc tyle czasu starań, a do tego zapalenia i wcale nie myślalam,że moze się udać, bo jak człowiek stara się latami to juz traci nadzieję, choć zawsze jest jakaś iskierka nadzieii.Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka 🖐️ a ja spac nie moge juz od 3 ciej wierce sie przekladam z boku na bok no a nad ranem jak musze wstac to bede czula sie najlepiej aby sobie pospac normalne ale widze ze nie ja jedyna :D Co jak co ale na patinke mi tutaj nie narzekac ze malo pisze bo uszy poobrywam jak mam czas to paplam tutaj do was a oczywiscie jak patinka idzie cos probic to wszsytkie halllooo :p Kalpek trzymaj sie, tez uwazam nie daj sie wyskrobac poczekaj jeszcze bo to za szybko. Dziewczyny dobrze radza idz zrob szybko Bete HCG z krwi. Ja tez nie rozumiem lekarze ucza sie tego samego a kazdy co innego gada ,ja natomiast mialam ciaze pozamaciczna i nie wykryli tego dopiero jak sie dostalam z ostrymi bolami do szpitala i co 2 godziny faszerowali mnie morfina abym sie krzyczala z bolu ,Polski lekarz powiedzial cud ze przez noc nic nie peklo skoro tak mocno mnie juz bolalo i nie skonczylo sie ze mna tragicznie. O 8 rano rozbierali mnie w biegu i kazali cos podpisac bo dopiero sie zorientowali co sie stalo ja do tej pory nie moge w to uwierzyc ze godzina jak lekarz to okreslil i po mnie,chyba moj aniolek czuwal nade mna. Usuneli mi ponad polowe jajnika prawego i dali 50% na zajscie w kolejna ciaze bo jajnik praktycznie bez uzytku przeszlam tyle poronien ,dziewczyny trzeba wiezyc ze sie uda i walczyc bo to najwazniejsze. Kalpek trzymam cie mocno za rece i udaj sie do nastepnego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzik to calkowicie normalne ze wycieka cos musi wycieknac a plemniczki ktore maja zadzaialac dawno powedrowaly tam gdzie maja byc. wiec glowa do gory. dzis mam o 11 spotaknie z polozna ciekawe co mi ciekawego powie hehe pojde z oczkami na wpol zamknietymi :D sprobuje sie jeszcze polozyc ale czy cos to da hmm zobaczymy ani na prawym nie moge ani na lewym wierce sie dobrze ze spi ze mna moja laura hehe i nie czuje tego jak wierc sie w kolko. no i jeszcze dzidzia sie wierci duzo,mama mnie wystraszyla powiedziala ze jak sie rusza to dobrze ale jak za duzo to tez moze byc zle a u mnie od 3 dni bardzo intensywnie sie to dzieje ale jestem dobrej mysli pomecze polozna. 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wrócilam, odpoczełam, kluseczka byla caly dzien na dworku i chociaz smarowalam ja kremem z filtrem to i tak sie opalila Eqfa______ firma early day jest super, moja kluseczka ma kilka rzeczy tej firmy i sa rewelacyjne kalpek _________ trzymam kciuki zeby bylo ok pozdrawiam kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje wam dziewczyny za te wszystkie slowa,nie poddam sie dzisiaj jade do Kielc do specjalisty jesli on potwierdzi to nie ma wyjscia juz:(ale ja mam wszystkie objawy ciazowe cycki bardzo bola co chwila sikam apetyt i mdlosci od czasu do czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klapek ty koniecznie zrób ta betę z krwi!!! dziś i może pojutrze! I koniecznie zaraz nam powiedz jaki wynik. Pani Misiowa cieszę się z tego co mówisz, szczególnie że te body i śpiochy kupiłam naprawdę tanio. Madzik mnie męczyło to co ciebie - że wszystko wypływa . A że mój mąż nie miał zbyt wielu mocnych żołnierzyków to tym bardziej sie martwiłam. Więc po przytulaniu NATYCHMIAST pupa i nogi do góry - taka niby swieca. No i tak sobie trzymałam długi czas a potem przechodziłam do pozycji leżącej i od razu spać. :p I Śmiejcie się śmiejcie ale akurat tym razem kiedy udało mi sie nie uronić ani kropelki - zaszłam w ciążę :D Patinko a co do wiercenia dzidzi to wydaje mi się że teraz akurat ona ma na tyle dużo miejsca w brzuszku że może być bardziej aktywna, przecież ćwiczy mięśnie. Niedługo urośnie i juz nie będzie mogła tak harcować. Moja dzidzia też czasami ma takie momenty że cały czas się wierci. A czasem cały dzień spokój. A po czosnku jak się wściekał! Całą noc nie spałam bo kopał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolanta nie martw się, wylecz wszystko dobrze. I zdrowiutka jak rybka zabierzesz sie do roboty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIE 👄 Nick/Skąd..................Wiek............Ilosc cykli............Data @@@ xxmadziaraxx/k.Kalisz....29..................45...... ............23.08.08 KameaC/Lublin.............32.............min. 30.. ................??.??.08 Myszka24/USA.............25...................16.. . . .. ..........10.09.08 Sylweczka78/Żory.........29...............min.77... . ............??.??.08 Rusaczek/Nowy Sącz......33.............min. 38..................16.08.08 Monita32.....................33...................16... ...............??.??.08 alii/Warszawa..............27....................33.... ......... ....??.??.08 Aneczka227/Malbork......20...................12..... .............??.??.08 A.N.N.A/Barlinek............30....................4... ...............??.??.08 dzodzanna...................34....................28.... .............??.??.08 Ewcik_1 ......................32...................33............. ....??.??.08 Sara76........................ 31...................48.................10.08.08 dorota822....................26....................21. .. ............19.08.08 misiaczki......................23...................36 ...............09.09.08 iwa18 /uk.....................26....................7......... ........??.??.08 alutek29......................29...................14.. ..............14.09.08 Kasiada/Nowy Sącz.........26...................30..................??.??. 08 madzik255....................20...................7..... .............03.07.08 Sylwia29.......................29..................37... ...............01.09.08 ZACIĄŻONE ❤️ Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu AnulaS ....................27...............13................... ......29.07.08 Patinka26...............26................26........... ..............30.11.08 EfQa......................30................29.......... ...............11.11.08 becia_gask..............26................ 9... . .....................03.12.08 asiunia27................27..................16......... . ............07.01.09 olawd/Uk................28..................18.......... . ...........23.01.09 Smerfetka ..............29.................18 (bliźniaki)............24.01.09 kkinia30.................30..................10......... ..............16.02.09 kalpek....................22..................5......... .................? DZIECIACZKI URODZONE 🌻 Nick....................Płeć.................Imię....... ...........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ........21.12.07 Kwatolina.............??????................???????.... ................??.??.08 Fiolek..................córeczka.........Maja .....................02.05.07 Obca...................synek.............Kubuś.......... ...........01.07.08 Fajniutka2005......?????..................?????......... ..............??????.08 Kakusia 22...........synek...............Kacper................ 19.07.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siadlam na chwile bo czekam na kolezanke dawno sie nie widziałysmy i sie ciesze na jej przyjazd a mała śpi wiec mam chwile i buszuje po naszej klasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik255
hej panienki juz jestem patinko efqa smerfetko dzieki za odpowiedz na moje pytanko efqa ja tez trzymalam pupe do gory ale nie tak dlugo:(a jak sie polozylam to i tak wycieklo a czy wszystko to nie wiem ale duzo ale nawet jest taki przyslowie WYSTARCZY JEDNA KROPELUSIA ZEBY ZROBIC Z CIEBIE TATUSIA to moze ta kropelusia i mi wystarczy:):):) patinko widze ze dzis bylas rannym ptaszkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik255
a gdzie ta nasza smerfecia bo dzis cos jej nie widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik255
STARAJĄCE SIE Nick/Skąd..................Wiek............Ilosc cykli............Data @@@ xxmadziaraxx/k.Kalisz....29..................45...... ............23.08.08 KameaC/Lublin.............32.............min. 30.. ................??.??.08 Myszka24/USA.............25...................16.. . . .. ..........10.09.08 Sylweczka78/Żory.........29...............min.77... . ............??.??.08 Rusaczek/Nowy Sącz......33.............min. 38..................16.08.08 Monita32.....................33...................16... ...............??.??.08 alii/Warszawa..............27....................33.... ......... ....??.??.08 Aneczka227/Malbork......20...................12..... .............??.??.08 A.N.N.A/Barlinek............30....................4... ...............??.??.08 dzodzanna...................34....................28.... .............??.??.08 Ewcik_1 ......................32...................33............. ....??.??.08 Sara76........................ 31...................48.................10.08.08 dorota822....................26....................21. .. ............19.08.08 misiaczki......................23...................36 ...............09.09.08 iwa18 /uk.....................26....................7......... ........??.??.08 alutek29......................29...................14.. ..............14.09.08 Kasiada/Nowy Sącz.........26...................30..................??.??. 08 madzik255....................20...................1..... .............29.07.08 Sylwia29.......................29..................37... ...............01.09.08 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu AnulaS ....................27...............13................... ......29.07.08 Patinka26...............26................26........... ..............30.11.08 EfQa......................30................29.......... ...............11.11.08 becia_gask..............26................ 9... . .....................03.12.08 asiunia27................27..................16......... . ............07.01.09 olawd/Uk................28..................18.......... . ...........23.01.09 Smerfetka ..............29.................18 (bliźniaki)............24.01.09 kkinia30.................30..................10......... ..............16.02.09 kalpek....................22..................5......... .................? DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... ...........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ........21.12.07 Kwatolina.............??????................???????.... ................??.??.08 Fiolek..................córeczka.........Maja .....................02.05.07 Obca...................synek.............Kubuś.......... ...........01.07.08 Fajniutka2005......?????..................?????......... ..............??????.08 Kakusia 22...........synek...............Kacper................ 19.07.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik255
dziewczyny musialam zmienic tabelke bo na poczatku zle napisalam cykle to moj 1 o staranie sie o dzidzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale spac mi sie chce,, wizyty u poloznej nawet nie komentuje wedlug niej wszsytko jest OK !!! a kazda dolegliwosc bolmkrwawienie swedzenie pieczenie itd sa normalne ehmm szkoda slow nawet krwi i moczu nie wzieto mi. Cieszcie sie dziewczyny bo w Polsce to jednak w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super zakupik Patinko26 👄 ja jak zagladam po neci to az oczka sie ciesza lezackzi przewijaki z waniennka rozne cuda a ubranka cudo!!!juz sie nie moge doczekac jak bede kupowac;p a najchetniej juz bym kupila hihihi kalpek i jak robilas bete? Smerfeciu jak tam?? madzik jak sie spalo?? znow posiadlas swojego hihi olawd 👄 ja jakas kolaowata chodze ale to chyba wina bromergonu zwiekszona dawka ale co tam zniose wszystko dla dzidzi :D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik255
hej misiaczki oj bylo goraco wczoraj a z tymi wynalazkami dla dzidzi teraz to o boze aby miec bejbe i mozna wszystko kupic ja dopiero we wrzesniu sie dowiem czy cos z tego bedzie:(a we wrzesniu znow trzeba isc do szkoly i nie bede tak siedzie w kaffeteri juz za wami tesknie ale poki co to jeszcze mama troche czasu hehe najwyzej na wagary sie pojdzie i bede u was:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a madzik ile ma lat:) uda sie uda!!!! weisz?? ogladalam dzis reportaz ..kobieta chciala strasznie miec dziecko maz tez..ale ona miala cukrzyce duze ryzyko bylo i lekarka mowi ze umrze jak bedzie w ciazy no i byla ale poronila poszla do drugiego lekarza i mowi ze jest duze ryzyko ale zrobia wszystko zeby ona i dziecko przezyli..no ale musiala do inngo miasta pojsc do szpitala no i poszla maz mial lzy w oczach bo nie wiedzial czy ja jeszce zobaczy.. tylko 2 msc jak zaszla w ciaze byla w domu a reszte ciazy przelezala w szpitalu ..lekarz mowi.. jest duze prawdopodobienstwo ze moze pani nie donosic ciazy..a ona na to to zrobcie co mozliwe jak trzeba pod inkubator mnie wlozcie ..no i teraz ma syna marcina sa oboje ..TO JEST PIEKNE MILOSC ..WYDANIE NA SWIAT OWOCA MILOSCI..Kochane same widzicie jest trudno nam ale nie mozna sie zalamywac jak nie drzwiami trzeba oknami!!!!!!! i duuzo cierpliwosci i dystansu i zobaczycie ze wszystkie lzy i cierpienie zostanie wam nagrodzone!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Widzę, że Misiaczki jak zwykle w dobrym nastroju. Ja do lekarza specjalisty nie miałam czasu zadzwonić, jutro wg kalkulatora dni płodnych jest "ten dzień", ale co mi po tym jak nie mam recepty na ten cholerny pregnyl na pękanie pęcherzyków... teraz do niego nie będę dzwonić, bo trochę późno, więc znowu się przeciągnie o miesiąc, no, ale tak to już jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Poprawiam tabelkę 🌼 STARAJĄCE SIE Nick/Skąd..................Wiek............Ilosc cykli............Data @@@ xxmadziaraxx/k.Kalisz....29..................45...... ............23.08.08 KameaC/Lublin.............32.............min. 30.. ................??.??.08 Myszka24/USA.............25...................16.. . . .. ..........10.09.08 Sylweczka78/Żory.........29...............min.77... . ............??.??.08 Rusaczek/Nowy Sącz......33.............min. 38..................16.08.08 Monita32.....................33...................16... ...............??.??.08 alii/Warszawa..............27....................33.... ......... ....??.??.08 Aneczka227/Malbork......20...................12..... .............??.??.08 A.N.N.A/Barlinek............30....................4... ...............??.??.08 dzodzanna...................34....................28.... .............??.??.08 Ewcik_1 ......................32...................33............. ....??.??.08 Sara76........................ 32...................49.................03.09.08 dorota822....................26....................21. .. ............19.08.08 misiaczki......................23...................36 ...............09.09.08 iwa18 /uk.....................26....................7......... ........??.??.08 alutek29......................29...................14.. ..............14.09.08 Kasiada/Nowy Sącz.........26...................30..................??.??. 08 madzik255....................20...................1..... .............29.07.08 Sylwia29.......................29..................37... ...............01.09.08 [KWIATEK[ ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu AnulaS ....................27...............13................... ......29.07.08 Patinka26...............26................26........... ..............30.11.08 EfQa......................30................29.......... ...............11.11.08 becia_gask..............26................ 9... . .....................03.12.08 asiunia27................27..................16......... . ............07.01.09 olawd/Uk................28..................18.......... . ...........23.01.09 Smerfetka ..............29.................18 (bliźniaki)............24.01.09 kkinia30.................30..................10......... ..............16.02.09 kalpek....................22..................5......... .................? DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... ...........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ........21.12.07 Kwatolina.............??????................???????.... ................??.??.08 Fiolek..................córeczka.........Maja .....................02.05.07 Obca...................synek.............Kubuś.......... ...........01.07.08 Fajniutka2005......?????..................?????......... ..............??????.08 Kakusia 22...........synek...............Kacper................ 19.07.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Chciałam zrobić ozdobniki przy napisach i coś mi nie wyszło... jak któraś będzie zmieniała dane to poprawcie moje nieudolne poczynania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Kalpek odezwij się, co u Ciebie? Coś się wyjaśniło? Byłaś na badaniu bety z krwi? Bo umieram z niepokoju....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIE ; [ kwiatek]Nick/Skąd..................Wiek............Ilosc cykli............Data @@@ xxmadziaraxx/k.Kalisz....29..................45...... ............23.08.08 KameaC/Lublin.............32.............min. 30.. ................??.??.08 Myszka24/USA.............25...................16.. . . .. ..........10.09.08 Sylweczka78/Żory.........29...............min.77... . ............??.??.08 Rusaczek/Nowy Sącz......33.............min. 38..................16.08.08 Monita32.....................33...................16... ...............??.??.08 alii/Warszawa..............27....................33.... ......... ....??.??.08 Aneczka227/Malbork......20...................12..... .............??.??.08 A.N.N.A/Barlinek............30....................4... ...............??.??.08 dzodzanna...................34....................28.... .............??.??.08 Ewcik_1 ......................32...................33............. ....??.??.08 Sara76........................ 32...................49.................03.09.08 dorota822....................26....................21. .. ............19.08.08 misiaczki......................23...................36 ...............09.09.08 iwa18 /uk.....................26....................7......... ........??.??.08 alutek29......................29...................14.. ..............14.09.08 Kasiada/Nowy Sącz.........26...................30..................??.??. 08 madzik255....................20...................1..... .............29.07.08 Sylwia29.......................29..................37... ...............01.09.08 🌼 ZACIĄŻONE 🌼 Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu AnulaS ....................27...............13................... ......29.07.08 Patinka26...............26................26........... ..............30.11.08 EfQa......................30................29.......... ...............11.11.08 becia_gask..............26................ 9... . .....................03.12.08 asiunia27................27..................16......... . ............07.01.09 olawd/Uk................28..................18.......... . ...........23.01.09 Smerfetka ..............29.................18 (bliźniaki)............24.01.09 kkinia30.................30..................10......... ..............16.02.09 kalpek....................22..................5......... .................? 👄 DZIECIACZKI URODZONE 👄 Nick....................Płeć.................Imię....... ...........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ........21.12.07 Kwatolina.............??????................???????.... ................??.??.08 Fiolek..................córeczka.........Maja .....................02.05.07 Obca...................synek.............Kubuś.......... ...........01.07.08 Fajniutka2005......?????..................?????......... ..............??????.08 Kakusia 22...........synek...............Kacper................ 19.07.2008 a WY gdzie wszystkie ucieklyscie chyba to przeze mnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIE [ kwiatek] Nick/Skąd..................Wiek............Ilosc cykli............Data @@@ xxmadziaraxx/k.Kalisz....29..................45...... ............23.08.08 KameaC/Lublin.............32.............min. 30.. ................??.??.08 Myszka24/USA.............25...................16.. . . .. ..........10.09.08 Sylweczka78/Żory.........29...............min.77... . ............??.??.08 Rusaczek/Nowy Sącz......33.............min. 38..................16.08.08 Monita32.....................33...................16... ...............??.??.08 alii/Warszawa..............27....................33.... ......... ....??.??.08 Aneczka227/Malbork......20...................12..... .............??.??.08 A.N.N.A/Barlinek............30....................4... ...............??.??.08 dzodzanna...................34....................28.... .............??.??.08 Ewcik_1 ......................32...................33............. ....??.??.08 Sara76........................ 32...................49.................03.09.08 dorota822....................26....................21. .. ............19.08.08 misiaczki......................23...................36 ...............09.09.08 iwa18 /uk.....................26....................7......... ........??.??.08 alutek29......................29...................14.. ..............14.09.08 Kasiada/Nowy Sącz.........26...................30..................??.??. 08 madzik255....................20...................1..... .............29.07.08 Sylwia29.......................29..................37... ...............01.09.08 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu AnulaS ....................27...............13................... ......29.07.08 Patinka26...............26................26........... ..............30.11.08 EfQa......................30................29.......... ...............11.11.08 becia_gask..............26................ 9... . .....................03.12.08 asiunia27................27..................16......... . ............07.01.09 olawd/Uk................28..................18.......... . ...........23.01.09 Smerfetka ..............29.................18 (bliźniaki)............24.01.09 kkinia30.................30..................10......... ..............16.02.09 kalpek....................22..................5......... .................? DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... ...........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ........21.12.07 Kwatolina.............??????................???????.... ................??.??.08 Fiolek..................córeczka.........Maja .....................02.05.07 Obca...................synek.............Kubuś.......... ...........01.07.08 Fajniutka2005......?????..................?????......... ..............??????.08 Kakusia 22...........synek...............Kacper................ 19.07.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×