Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

STARAJĄCE SIE 🌼 Nick/Skąd..................Wiek............Ilosc cykli............Data @@@ xxmadziaraxx/k.Kalisz....29..................45...... ............23.08.08 KameaC/Lublin.............32.............min. 30.. ................??.??.08 Myszka24/USA.............25...................16.. . . .. ..........10.09.08 Sylweczka78/Żory.........29...............min.77... . ............??.??.08 Rusaczek/Nowy Sącz......33.............min. 38..................16.08.08 Monita32.....................33...................16... ...............??.??.08 alii/Warszawa..............27....................33.... ......... ....??.??.08 Aneczka227/Malbork......20...................12..... .............??.??.08 A.N.N.A/Barlinek............30....................4... ...............??.??.08 dzodzanna...................34....................28.... .............??.??.08 Ewcik_1 ......................32...................33............. ....??.??.08 Sara76........................ 32...................49.................03.09.08 dorota822....................26....................21. .. ............19.08.08 misiaczki......................23...................36 ...............09.09.08 iwa18 /uk.....................26....................7......... ........??.??.08 alutek29......................29...................14.. ..............14.09.08 Kasiada/Nowy Sącz.........26...................30..................??.??. 08 madzik255....................20...................1..... .............29.07.08 Sylwia29.......................29..................37... ...............01.09.08 🌼 ZACIĄŻONE 🌼 Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu AnulaS ....................27...............13................... ......29.07.08 Patinka26...............26................26........... ..............30.11.08 EfQa......................30................29.......... ...............11.11.08 becia_gask..............26................ 9... . .....................03.12.08 asiunia27................27..................16......... . ............07.01.09 olawd/Uk................28..................18.......... . ...........23.01.09 Smerfetka ..............29.................18 (bliźniaki)............24.01.09 kkinia30.................30..................10......... ..............16.02.09 kalpek....................22..................5......... .................? 👄 DZIECIACZKI URODZONE 👄 Nick....................Płeć.................Imię....... ...........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ........21.12.07 Kwatolina.............??????................???????.... ................??.??.08 Fiolek..................córeczka.........Maja .....................02.05.07 Obca...................synek.............Kubuś.......... ...........01.07.08 Fajniutka2005......?????..................?????......... ..............??????.08 Kakusia 22...........synek...............Kacper................ 19.07.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik255
ja mam 20 latek misiaczku to jak to jest z tymi dniami plodnymi aby 1 dzien w dniach plodnych jest taki co mozna zrobic dzidzie?? a wiecie jaka ja mialam przygode z ksiedzem jak robilam pochowek mojego synka gdy przyjechalam na plebanie nikogo nie bylo wiec mowie koscielnemu zeby dzwonil po proboszcza [chociaz zle z nim zylam] bo trumienka nie bedzie stala przed kosciolem no zadz po jakis 30 min przyjechal z pretensjami ze on mial religie i co ja ssobie mysle zeby go z lekcji religi wolac[a przeciez bylam dzien wczesniej u niego i mowil ze zawsze jest jakis ksiadz na plebani]ale dobra malo tego postawil trumienke na lawce nawet nie pamietam co on tak mowil wiem ze to moze trwalo 10 min a jak chrzcil chociaz nie powinien bo maly byl z wody ochrzczony to imie mu nie pasowalo bo mial na imie brajan i tyle stal az nie zmienilismy imienia a na cmentarz nie poszedl bo jego zdaniem nie bylo po co taki jest ksiadz ale naszczescie za 4rok odchodzi na emeryture a jak moj brat chowal corke to calkiem inny byl kiadz a calkiem inaczej bylo i na cmentarzu ladnie odprawil ksiadz wtedy bylam po cesarce ledwo stalam bylam strasznie zalamana bolalo mnie serce po stracie i rana po cesarce ale jakby to mialo byc teraz to temu ksiedzu bym tak nagadala i chyba bym nie wytrzymala i przed bogiem go.......do tej pory mowie o tym ksiedzu na religi jak tak mozna to postawil mi za te [pytanie 1 na semestr:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik255
{kwiatek}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik255
{kwiat}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik255
dzijak sie robi te kwiatki:):):)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik255
no juz wiem🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 kwiat] kwiat][ kwiat]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnie szok!!!!!!! co za uchhh:(( powiem CI ze z ksiezami tak jest ze czasemm zachowuja sie ze chyba zapominaj kim sa i wogle..przykro mi slonko ale nawazniejsze ze jest pochowany:) uszki do gory 👄 nim sie spostrzerzesz bedzies tulic dzidzie:) co do tej 1 hmm nie darowalabym tego...dudek jeden!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik255
no widzisz misiaczki tak jest strasznie nie moge sobie tego wydarowac do kosciola chodze jak musze a tam gdzie chowalam mojego maluszka to juz ohoho nie bylam tak zeby pojsc sama z siebie wiesz co misiaczki tak sie mowi bedziesz miala 2 ale tak naprawde zaden dzidzius nie zastapi mi brajana on zawsze bedzie w moim serduszku a jak to jest z tymi dniami plodnymi bo tam na[pisalam ale no panienki zadna nie odp:):):) dzieki misiaczki co ja bym zrobila bez tego forum i bez was🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MADZIK to nie chodzi o zastapienie.brajan zawsze bezie w twoim sercu:) patrzy na ciebie z gory:) co do dni plodnych zalezy ilo masz dniowe cykle..jezeli28 dniowe kolo14-dc16 dc najlepiej ..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzik dokladnie zalezy ilu dniowe masz cykle jesli 28 dniowe jak ja to w 13 14 15 16 dzien byl najbardziej plodny,najlepiej z testami zaczac twedy poznasz swoj organizm. Tak piszesz o swoim brajanku i mysle o moim Kubusiu dokladnie tego zaden dzidzius nam nie zastapi.Oni sa naszymi dziecmi i sa jedyni dla nas nie do zastapienia. a ja powoli do lozeczka bede sie zbierac. Misiaczki jestes niezastpiona na tym forum bo tryskasz zawsze humorkiem i rozweselasz nas smutasow :p Pozdrawiam inne dziewczyny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my mieszkamy na wsi .jest proboszcz ..ale ten jest wszystko musi wiedziec ..znajowmy jak sie przeprowadzil mieszka obok mnie .pierwsza jego kolenda ..A skad jestes a ile masz rodzenstwa a gdzie wczesniej mieszkales?? a o na to moze ja ksiedzu dam dowod bedzie latwiej:P do tej pory sie z tego smiejemy..sa jeszce ksieza z prawdziwego zdarzenia ale stanowczo za malo..moj maz wlasnie ze wzgledu na takie sytuacje m.in nie chce i nnie lubi chdzic do kosciola jest wierzacy ale \"plebankow\" nie znosze heheh Kochany mis:D mowi teraz to na chrzciny pojde :P oj Patinko26 dobranoc wiec WAM:):):):) 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Pani misiowa nie ty jedyna mnie tez takie cos drazni i rozwala takiemy TYpkowi daleko do prawdziwego ksiedza!!!!!!! no wlasnie Kalpek daj nam znac bo by umieramy z niepokoju o ciebie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiaczki ja jeszcze dalam na kuchenke kielbaski do ugotowania jakos ochota mnie naszla wiem ze godzinka nie zdrowa ale nie wytrzymam musze je pochlanac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jak je zjem i bede szla do lozka to 5 minut i dzidzia zacznie wariowac na calego tak wiec znow pewnie godzinka wyjdzie z zyciorysu. No tak trzeba sie przyzwyczajac :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalpek pewie juz po wizycie mam nadzieje ze sie trzyma moze ja na oddzial polozyli?? mam nadzieje ze sie odezwie sama sie martwie .. Smerfetka nakarmilas male hihihh wlazlabys na forum !! paniMIsiowa 👄 witam panie:)nKochana trzeba myslec pozytywnie inaczej ciezzzzko;p ja tamczekam na plodne;p i do dzela:D moze tm razem sie uda:D a jak nie to chyba kupie noe lozko i wozek hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde a ja mam jaja w lodowcei majonezzzz haah ale nie juz nie ta godzina;:P Patnoko smacznego wiec:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje juz wcinam hmm jajka do tego bylyby super ale juz mam lenia hehhe zeby wstac mniam zrobilas mi smaka z jajkami teraz :p no ja sie zastanawiam co z kalpkiem mozliwe ze polozyli ja na oddzial Jezeli tak to trzymamy wszsytkie za ciebie kciuki Kalpek pamietaj o tym. Misiaczki hehe moze wyprobuj metode Olawd i najpierw kup wozek a potem dzidzia sie pojawi :-) Czego ci zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeheh mydlalam o jakims ciuszku czy cus :D moze przyniesie szczescie:) ide chyba te jajkaugotowac;p podrzuce CI Patinko hihhi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe juz brzusio napelnilam tak mocno ze nawet mysl o jajku mi przeszla ze mna to tak jest oczami wszsytko bym zjadla hehehe ale zostaw mi na jutro i z chlebkiem serkiem wedlinka i majonezem no i pomidorek koniecznie ogoreczek rzodkiewka i chyba wystarczy hihihi na sniadanko super zestaw :p moja mama mowi ze mnie lepiej ubierac jak zywic :D uciekam sloneczka do lozeczka bo sie senna zrobilam :p buziaczki dobranoc kolorowych snow i do jutra no i Fluidki na dobranoc dla was :-) XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek wszystkim :-) za oknem umnie szaro mam tylko nadzieje ze sie nie rozpada.. ide zrobic sobie kawusie zjesc babeczke z jagodami :p i wyszykowac moja krolewne do szkoly a potem uciekam na cmantarz bo kupilam sliczne kwiatuszki i leza od 2 dni na ogrodku. milego dnia wam zycze :-) 😘 xxmadziaraxx odezzwij sie czasem do nas prosze 😘 dla ciebie rowniez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wieczorem wrocilam!lekarz z Kielc powiedzial,ze jest ciaza zarodek ma 12mm ale nie ma tetna ze jesli nie bedzie krwawienia trzeba to usunac jesli sie pojawi to zeby bylo samoistne poronienie,zeby sama macica sie wyczyscila,ale nie byl tez pewny,bo mial taki dziwny wyraz twarzy..pojechalam po tej wizycie do swojego i mowi ze pieknie widac i ze tetno moze w kazdej chwili sie pojawic,bo moze jest to zbyt wczesna ciaza,zeby bylo tetno-dal mi nadzieje!ze musze do poniedzialku poczekac czy bedzie krwawienie czy nie,jest torbiel ale na korzysc ciazy bo ona moze ja podtrzymac,lekarz sie pytal czy bola piersi caly czas bola,powiedzial ze jak bola piersi to oznaka ciazy ze jest i ze sie rozwija,ale najlepsze jest to,ze przy karcie wypisowej ze szpitala napisane jest tak:rozpoznanie : poronienie chybione-nie wiem co to znaczy!ze objawy krwawienia nie ustapily-przeciez po dwoch zastrzykach ustapily,ordynator mi robill usg a napisane ze inny lekarz,widzialam zdziwienie mojego lekarza,wyzywalam ordynatora do mojego lekarza,ze mu okulary kupie jak on nic nie widzi,przeciez teraz na usg widac wszystko idealnie,jest fasolka tylko ze nie ma tetna,ale jeszcze sie moze pojawic!dziewczyny nie wiem komu wierzyc,najlepiej w ta dobra wiadomosc od mojego gina,nie wiem poprostu nie wiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klapek kurcze dzidzia sie trzyma najwyraźniej! Ja jestem dobrej mysli, to jest tak wczesna ciąża że może nie potrafią wszystkiego zobaczyć najlepiej poczekać może tętno będzie. Zarodek jest juz całkiem duży 12mmm, więc chyba sobie jakoś radzi! No i te piersi cie bolą.... A tej bety nie robiłaś? jak masz gdzie to zrób może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×