Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Boże dobrze że ty się temu konowałowi ordynatorowi nie dałaś wyskrobać! W końcu się okaże że ciąża będzie się prawidłowo rozwijać. Bądź dobrej myśli i nie martw się. Twoje samopoczucie i relaks też jest bardzo ważny dla tej ciąży pamiętaj. Poleż sobie i odpoczywaj, nic nie podnoś i w ogóle najlepiej nic nie rób dopóki się sytuacja nie wyjaśni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi właśnie przywieźli materac z Ikea bo wczoraj sobie kupiłam ale nie mogłam przywieść samochodem bo za duży. Kurcze tak poszarpana i porozrywana folia na tym materacu że nie wiem co oni z nim robili. Na materacu nie widać żadnych śladów uszkodzenia wiec go odebrałam ale i tak się wściekłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kalpek
No widzisz dziewczyno, powoli sie wszystko wyjasnie i sytuacja beznadziejna nie jest> Ale prosze posłuchaj mej wczorajszej rady, i zrób kilka razy betę - będziesz wiedziała na 1000% co się dzieje. I chyba lepsza nawet najgorsza, ale pewna wiedza niz gdybanie i roztrząsanie co powie lekarz. pozdrawiam i trzymam kciuki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"do kalpek\"i Efqa-dziewczyny ja wierze ze bedzie dobrze,nie robilam bety bo u mnie trzeba czekac dlugo,w pon jade na wizyte czy jest tetno czy nie,na usg bedzie lepiej widac,glaszcze sie po brzuchu i mowie do fasolki,zeby zaczelo serduszko bic,moj lekarz powiedzial,ze sprawa jest jeszcze otwarta i ze jeszcze za kilka moze bedzie bic poczekamy do poniedzialku,bylam wczoraj nawet w Kielcach u specjalisty powiedzial,ze jest zarodek a w szpitalu,ze brak zarodka jest,oni nie wiedza sami,moj lekarz byl w szoku jak zobaczyl to wszysto dal mi nadzieje jeszcze,ale wiecie co ja jestem spokojna bardzo,a to jest bardzo dziwne u mnie,wierze ze bedzie wszystko dobrze,goraco sie o to modle!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik255
hej dziewczyny wczoraj juz nie mialam sily pisac no ten ksiadz to h***a nie ksiadz kalpek trzymaj sie to napewno dzidzia bedzie dobrze nie stresuj sie i nie wmawiaj sobie nic zlego a napewno bedzie dobrze pozdrowionka dla reszte panienek👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik255
gdzie wy dziewczyny sie podziewacie cicho ru jak wczoraj mnie nie bylo to jak na jarmarku a dzis jestem i panienek nie ma patinka misiaczki pani misiowa efqa smerfetkamyszka sara kalpek alutek sylwia i reszta dziewczy ktore nie wymienilam co porabiacie buziaki dla was odezwijcie sie czy zyjecie👄 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem mala spi a ja mam chwile, bylysmy dzisiaj na szczepieniu patryska wazy 8800 i ma 78 cm, marudzila okropnie jak ja pediatra badala ale potem za to dostala prezent za pradziadka i juz bylo ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik255
heheh pewnie z tego przejecia mala usnela duza juz panna wlasnie ogladalam zdjecia ladniutka jak dorosnie to bedzie z niej laska ja to nie moge sie doczekac jak bedzie moj dzidzius wygladal jak bedzie juz taki jak patrysia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik255
a jaki prezencik podarowal pradziadzius

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka🌻 Ja rowniez jestem , ale lece po jakas kawke i sniadanko i zajrze za chwilke:) Kalpek odpoczywaj i nie mysle zle:) bedzie dobrze kochana bo musi, modle sie za Ciebie i dzidzie👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A do mnie właśnie doszły śpiochy które kupiłam na allegro. Fajne. nowe nie były jeszcze prane ale ktoś je trzymał w szafce z dzidziusiowymi ubrankami bo pachną dzidziusiem :D Udało mi sie dzisiaj w mięsnym dostać żeberko cielęce i miała być zupka barszczyk ukraiński ale taki dobry rosołek sie ugotował z warzywami że został rosołek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efqa___________ rosolek dobra rzecz madzik___________ dostala maskotke i wiadereczko z lopatka i foremkami troszeczke jest za mala do tego ale jaki ma ubaw jak rzuca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Wam dziewczyny za wsparcie duzo to dla mnie znaczy,dzisiaj bylam u Rodzicow na rosolku bo uwielbiam a Mama specjalnie dla mnie zrobila,kochana jest!!!ja sie cuje dobrze tylko cycki bola ale to chyba dobra oznaka bo tak mi lekarz powiedzial:)musze byc dobrej mysli i sie goraco modlic!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) kalpek bedzie dobrze rozmawiaj z fasolka niech da znac o sobie powiedz ze mamusia chce uslyszec bicie Twojego serduszka:D uszki do gory jesli moze pojedz gdzies ze swoim i odpocznij i na spokojnie na usg :) zobaczysz ze bedzie ok pamietaj jest i to juz duzo:))) EwQus fajnie ze masz ciuszki:D smaczny objadek hihi Myszka 👄 cos nam tu za malo piszesz!!! madzik a TY jak?? 👄 Smerfeciu co sie z Toba dzieje??? 👄 olawd 👄 paniMisiowa oj Pati roznie jak na drozdzach:D 👄 ja dzis cALY DZIEN D tylu chodze nieobrze mi i glowa peka do tego oslabienie uch ale dam rade ..:D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka co tu taka cisza dziewczyny ????? a ja glodna chodze i nie mam pomyslu co zjesc ?? Kalpek bedzie dobrze zobaczysz. :-) myszka gdzie sie chowasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczkk
witaj Patinko26 :):) moze jaki s owocek:P a resztA DZIEwczyn????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zjadłam sobie właśnie resztę cielęcinki z rosołku i do tego sałatkę z pomidorów ze śmietaną. A teraz podjadam krem czekoladowo - orzechowy ze słoika :D Ale ze mnie obżartusa!!! Patinka jeszcze kupię sobie śpioszki 3 szt. mothercare. Dziewczyny doradźcie czy 6 par śpiochów na rozmiar 62 to wystarczy... Czy nie powinnam kupić jeszcze na 58 bo jak się urodzi malutkie... jeżeli tak to ile sztuk? Na razie ma 3 śpiochy i 6 body na 62.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem laseczki:) nigdzie sie nie chowam:) wlasnie wstawilam sobie zupke : jak zwykle pomidorowka, ale my z mezem za nia przepadamy i przewaznie raz w tygodniu ja gotuje hhehehe na drugie mam ziemniaczki pieczone i kurczak devolej z szynka i serem w srodku....mniam mniam, jeszcze do tego marcheweczka i fasolka szparagowa gotowana i polana maselkiem z bulka tarta:):)a teraz wcianam jogurt, ale jestem glodna juz:):) A co tam u Was ciekawego???? hmmmmmm???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety nie ma lekko misiaczki, chcesz dzidzie to musisz pocierpieć na tym bromergonie. Pociesze cię że to powinno przejść, chyba cały czas nie będzie cię tak poniewierało... A może to znak że działa.!!! Patinka ja sie zaopatrzyłam w "zdrowe przekąski" mam orzeszki laskowe, daktyle, rodzynki, migdały i pistacje. mam też jabłka słodziutkie i brzoskwinie oraz winogrona. Głód mi dzisiaj nie straszny!!!!! Może zrób sobie gofry ze śmietaną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka doradź mi ile śpiochów powinnam jeszcze kupić bo nie mam bladego pojęcia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie na zaden owoc mnie nie ciagnie :-( EfQa ja juz mam z 15 par spioszkow 10 body i wiem z doswiadczenie ze to jeszcze malo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba ze bedziesz co chwilke prala suszyla i masz suszarke i na okroglo,, dziecko ulewa czasem z pampersa pocieknie a z pieluch tetrowych to juz wogole co chwilke spioszki mokre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×