Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Gość Sara76
A u mnie szczyt dni płodnych podobno był wczoraj, ale padłam do łóżka bez życia i nic nie było... nie ma nic na siłę, zresztą gdybym miała zajść w ciążę to przecież teoretycznie dni płodnych jest więcej niż jeden... Sprawa z lekarzem się nie posunęła: do specjalisty znowu nie zdążyłam zadzwonić i czaję się na innego ginekologa u mnie na miejscu, ale nie robiłam rekonesansu, który jest dobry... i jak sobie pomyślę, że znowu całą historię miałabym opowiadać to mi się odechciewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
EfQa jeżeli ten kombajn miałby być czerwony to mógłby być ładny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc SARA:) TY chcesz w duoopke kopa???? zacznij myslec pozytywnie!!!!!!!!!!!!! dobrze ze wiesz ze plodne ale zrobcie to z przyjemnosci:D a nie \"obowiazku\" i duzzy usmiech!!! bierz sie za lekarza !!! ino raz na wiose widze Cie z Brzuszkiem razem z Myszka i madzikiem:P ja sie tez przylAczam;d jak minal wam dzien?? mi nerwowo...ale w ramionach ukchanego znikaja troski a ja usypiam hihi dzis w pracy przyszedl poslaniec przynusl duzy bukiet kawiat ja rozbila za doreczyciela byl by=ileci \" dla ukochanej przyszlej zony\" od nas dziewczyna wychodzi za maz we wrzesniu pieknie za tak mysli o niej ..prawda???👄 Myszko witaj:D pani Misiowa 👄 EwqUS NIE MARUDZ NIE JEDNA DZIEWCZYNA sama musiala wsio sie nauczyc itd nie lam sie bedziesz super Mama:):):) Smerfetka witaj a Ty pozniej nie mozesz????:(( odpoczywaj 👄 ja stawiam na parke:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik255
czesc misiaczki ja dzis troche poza domem bylam i nie pisalam no ja mam taka nadzieje ze na wiosne juz bedez wozkiem spacerowac:):):):) dziewczyny a kiedy robia sie nudnosci powiekszaja sie piersi itp dopiero wtedy gdy ma byc @ czy nie dlugo po tym jak zajdzie do zaplodnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik255
sarciu nie przejmuj sie jak juz wczesniej pisalam zrobilam to tylko2 razy w ciagu dni plodnuch ale zrobilam :):)to bierz dupke w troki i bierz sie za mezulka szklaneczka winka nie zaszkodzi abedzie fajnie mowie ci ja wyprobowalam szampana i dalam rade dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sara a może jakieś wasze fantazje zrealizujesz co ? żeby była większa ochota...... Jest dobra okazja! Wiesz jakieś przebieranki np. za króliczka, albo w skórzana spódniczkę? :p :p :p no dziewczyny macie jakieś pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja preferuje królicza: puchaty okrągły ogonek, długie różowe uszki i czerwony nosek :p :p :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EwQus dobrze kombinuje:P jak sami mieszkacie jest okazja ..ubrac cos sexi i np.podaj jedzonko mezowi.. albo szybko spalaszuje albo partnerke hihi na mojego to zawsze dziala hihi albo nago przejsc obok hihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wiesz Misiaczki z facetem to nie problem bo im wystarczy powiedzieć "masło" i już myślą o seksie, ale przez taką zabawę Sara nabierze ochoty i zmęczenie jej przejdzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczki niestety ten link nie do końca działa. Musisz kliknąć na bluzki i to będzie ta bluzka: drugi wiersz, trzecia kolumna \"Diamond\". Nie wiem czy się nada do czarnych spodni. Jutro ją zmierzę. Zdesperowana już jestem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do tych przebieranek to wiecie zawsze dobra okazja żeby połączyć przyjemne z pożytecznym. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik255
efqa nie zle bedziesz wygladac bosko:):) a co do sexu to ja tez nie milam ochoty ale pomogla lampka szampana mmo ze nie nawidze alkoholu efqa ma racje facetom wystarczy powiedziec slowo uchylic rabek tajemnice i juz sa zwarci i gotowi gorzej z nami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik255
brawooooooo efqa stronka twoja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczki może masz rację. Pojadę tam jutro i je na żywo po przymierzam. A teraz uciekam bo mąż chce do kompa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) ja tylko zyczyc milego Dnia :d EwQus udanych zakupow:) Smerfetka :( 👄 madzik 👄 Sara 👄 olswd 👄 Myszka 👄 PaniMisiowa 👄 Obca_ 👄 becia gsk 👄 bedzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki u mnie oki tylko na nic nie mam czasu Dodalam zdjecia kacperka na naszej klasie mozecie poogladac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki, słuchajcie a cxo u olawd? ona w Polsce czy gdzie jest? chyba przegapiłam cos ;) Patinko pilnie Cie poszukuję!!!!!! podam Ci moj nr gg 8786512 jak bedziesz mogła to sie odezwij, buziolki dla was wszystkich i zycze miłego dnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niunio usnal na chwilke pewnie nie na dlugo, mowi sie ze takie malenstwa spia calymi dniami a moj niunio woli poznawac swiat ciagle sie rozglada wszystko go ciekawi spi po 20-30 minut miedzy karmieniami a pozniej obserwuje dlatego nie mam kiedy wejsc na kafe nawet PaniMisiowa Twoja Patrysia jest cudna i te zabki dzis z mezem ogladalismy jej zdjecia i tak sobie mowimy ze ciekawe kiedy nasz niunio bedzie taki duzy. Ale wam tez sie coreczka udala poprostu piekna i ten usmiech bedzie tatus musial odganiiac chlopakow oj bedzie musial..;p;p;p Pozdrowienia dla was wszystkich postaram sie nadrobic zalegloci (ponad 20 stron) i wtedy napisze wiecej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik255
hej dziewczeta u mnie slonko swieci a ja dzis jade na cywilny do kolezanki bede swiadkiem 1 raz w zyciu ale uczucie mowie wam:):) pozdrowionka dla wszystkich staraczek 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik255
misiaczki a co ty dzis takim rannym ptaszkiem bylas ja lece sie stroic juz mam nadzieje ze jak wroce ze slubu to dostane dobre wiesci od was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i kupiłam sobie bluzeczki na wesele!!! Do czarnych spodni. Jestem uratowana!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:) Dziewczyny ale mnie jajniki napier..... u lalala:) testy owulacyjne i monitorek ktory uzywam wykazaly mi ze do 24-36 godzin nastapi owulacja , wiec jak tylko moj maz wroci z pracy to bedzie biedny hehehehe:):):) wiec chyba wskazuje na to ze owulke mam- mysle ze to zasluga ziolek.....zobaczymy...he i na dodatek ze dzis mam 12 dc, wiec jezeli dodamy te 24- 36 godzin to wychodzi ze w tym cyklu mam owulke gdzies ok. dnia 13....a ja bylam przekonana ze dopiero gdzies 15- 16 dc.....hmmmmm :) Wlasnie pije sobie kawke i jem rybke w sosie pomidorowym.....pisac wiec kochane bo na popoludniu mam do pracy wiec mnie nie bedzie:)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Myszko to za późno do tych jajeczek strzelałaś! 16 dnia to już było po obiedzie... No trzymam kciuki żeby ci się udało! Teraz je precyzyjne namierzysz :p idę sprzątać i gotować obiad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×