Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Gość madzik255
hej dziewczyny ja juz po cywilnym a gdzie tu te dobre wiecsi o fasolkach :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik255
no myszko dzialaj dzialj trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik255
dziewczyny co dzis tak cicho tu patinko saro misiaczki smerfecia efqa kalpek pani misiowa i reszta kochanych dziewczyn👄buziaki dla was odezwijcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka 🖐️ wczoraj sie nie odzywalam bo bylam z laura w safari ogladalismy bardzo duzo zwierzat kurcze zolwie wielkosci monstrulanej jestem w szoku nigdy takich nie widzialam wielkosci od 1,5-2 metrwo mam fotki tysiace :-) madzik fajnie byc swiadkiem na czyims slubie pewnie wcale nie mniej bylas spieta od pary mlodej :-) tez zaraz musze cos ugotowac juz piersi z kurczaka mam odmrozone :-) myszko no to do dziela z 2 razy dziennie ganiaj meza i jutro tez na poprawke z 4 dni :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam dola,ciagle widze dziewczyny z brzuszkami i wozkami a ja nawet nie wiem czy mojemu dzidziusiowi serduszko bije,wyc mi sie chce,strasznie mi zle jest:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny oj biedny ten moj mezus bedzie jak go dopadne:):):):) Wczoraj go zbieralo na mizi mizi ale dalismy sobie spokoj i moze dobrze hehehehe dzis wiec wieczorkiem bedzie przytulanko i jutro rano i niewiem czy nam sie uda jutro wieczorkiem bo ja ide do pracy gdzies na 4 po poludniu , a maz pewnie bedzie w domu gdzies kolo 6 wieczorkiem......ale jak wroce o 2 w nocy to go obudze i jeszcze poprawka w niedziele bedzie....kurcze ale sie bedzie dzialo hihhhihi:D oby tylko pozytywnie.....ale nie nastawiam sie i co ma byc to bedzie👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik255
myszko wcale nie mysl o tym dla mnie to jest obojetnie nawet zaczelam sie bac co to bedzie hehe kalpek nie zalamuj sie to jest najwazniejsze pewnie bije serduszko tylko jest za male zeby je uslyszec albo dzidziu ci na zlosc robi zeby troche mame postraszyc glowa do gory bedzie dobrze napewno ja to wiem patinko no pan mlody to sie jakal jak slowa przysiegi mowl:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik255
dziewczyny zyjecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klapek ty sie nie denerwuj bo to źle wpływa! Piersi cie bolą? jeżeli tak to dobrze. A plamienia tez nie miałaś więc prawdopodobnie wszystko dobrze! W poniedziałek wszystko będziesz wiedziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik255
dziewczyny jak sa dni plodne i sie udalo miec fasolke to po ilu dniach zaczynaja bolec piersi po tych dniach plodnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uufffff jestem:) do piero wrocilam po pracy na msze za Tate i zeszlo sie.. dobrze ze piszecie:) kalpek slonko uszki up!!! nie martw sie wszystko bedzie dobrze!! zobaczysz:) EwQus i jakie wybralas??:) pewnie sliczne sa:) Myszka no no;P bedziesz przede mna w ciazy!! Ty TY:P madzik to fajnie masz milej zabawy:D Kakusia 22 👄 maly zboj:) to malo masz czasu dla siebie ale radoche masz supper:) Smerfetka 👄 czekalam wczoraj ale CIE nie bylo:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik255
czesc misiaczk juz po imprezie:):)kawusia aby byla i ciasteczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik255
misiaczki umiesz odpowiedziec na moje pytanie? bo mnie to meczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik255
puk puk puk puk pu puk pukpukpuk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny bola piersi i to bardzo,nienazarta jestem,ale boje sie poniedzialku:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik255
kalpek stronka twoja a ile po dniach plodnych zaczely bolec cie piersi nie boj sie bo moze sie okazac ze nie bylo czego:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzik-wiesz co mnie zawsze bola jeszcze przed@nie myslalam,ze jesyem w ciazy,bo zawsze sie nie udawalo,bola do dzisiaj caly czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny kupiłam tunike DRAGON. przesyłam linka zobaczcie jaka fajna. Jak sie nie da otworzyć to wejdźcie na bluzki i 7 strona. czerwona tunika na ramiączka. Fajnie w niej wyglądam!!! http://www.modaciazowa.com/categoryid,25.html?show=&orderby=&order=&&perpage=6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klapek ja jestem dobrej myśli. Niby dlaczego serduszko miałoby nie bić skoro ciąża jest i poronienia na dobrą sprawę nie było....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik mnie piersi wcale nie bolały. A mdłości dostałam dopiero gdzieś koło 11 tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale swoja drogą niezła byłam Cztery dni mi się okres spóźniał a ja byłam tak święcie przekonana że nie zajdę w ciążę że nawet się tym nie zainteresowałam.Dopiero na piąty dzień, bo od czterech dni mnie w kółko brzuch bolał i nic. I chciałam wziąć tabletkę więc zrobiłam test na wszelki wypadek. To byl Szok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efqa-bardzo chce zeby wszystko bylo dobrze,modle sie goraco o to!!!bola piersi ale raz mocniej raz mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik255
hejka ja robie placuszki dziewuszki co tam u was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maluszki powoli daja mamie w kość, ale to takie przyjemne. Muszę uciekać, bo teraz męża kolej, może będę później.Pa. Kalpek trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik255
hej panienki a co wy jeszcze spicie u mnie ladny dzionus jest ale juz dzwonila tesciowa ze ma moj przyjechac mowie wam jak ona mnie wkur********

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik255
wstawac nie ma spania meldowac sie bo zaraz zrobie liste:)P):)):):):):):):):)zaraz wyjezdzam jak co dzien do tesciowej mowie wam nie ma meza to tak mojego wykorzystuje nic sama nie umie zalatwic mam nadzieje ze bedzie fasolka ciekawe co wtedy zrobi jak bedziemy chcieli byc z dzidzia i moj chlopak nie bedzie mogl pojechac do niej tak to juz jest z tymi tesciowymi ana moja mame nie narzeka ona wszystko potrafi zrozumiec a ta nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie u mnie dzis piekny dzionek ja wstalam o 6 tej bo maz wrocil z pracy godzinke pogadalismy i polozylam sie jeszcze i dopiero teraz wstalam :p ale swieci u mnie slonko mam nadzieje ze nie na 5 minutek :-) madzik a no tak to jest moja eks tesciowa zanim wyszlam za maz byla kochana kobieta a jak wyszlam za maz zmienila sie wraz z mezem o 180 stopni :-( nie pozwolila zrobic synowi nic w domu a jak byla u nas a ja porosilam go aby poscieli lozko to zrobila to ona i powiedziala glosno ze od prac domowych jest kobieta. wogole takie hasla zucala ze szok dobrze ze ten koszmar sie dawno skonczyl. a teraz nie mam tesciow :-) wiec nie ma problemu ,nawet swoich nie mam tutaj przy sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×