Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Dziewczyny witajcie, wróciłam i wpadłam na chwilę bo padam po podróży tak jak myślałam będzie chłopak :) idę nynki bo padam naprawdę jutro muszę nadrobić zaległości buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki to znowu ja. najadłam się i zaglądam. Alutek myślę że powinnaś zrobić sobie dokładne badania. nie daj się zbyć temu lekarzowi tylko go przyciśnij żeby dal ci skierowanie na wszystkie potrzebne badania. Mi tez lekarz kazał rok czekać i dziś wiem że to był rok zmarnowany bo gdybym zaczęła się wcześniej leczyć już miałabym sporą dzidzię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja jeszcze wpadlam bo nie wytrzymalam:):):) gratuluje chlopunia ja tez bym chciala chlopaczka ale wiadomo co bedzie aby zdrowiutkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiaczek powoli sie kladzie..czekalam na s\\Smeficzna rodzinke ale widac nie chce gadac,,,ech dobranoc spokojnej nocki 👄 madzik 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ja dopiero wrocilam bylam u znajomych zasiedzialam sie i zrobilam glodna wiec wpadlam na pizze wlasnej roboty meza :D wlasnie ja wcinam pora troszke nie ciekawa ale co tam :D kolorowych snow papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) ja piję kakałko sobie i zaraz idę do mojej pracki zajrzeć jak moje dziewczynki sobie beze mnie radzą! A potem zajrzę do mojego ciucholandu ulubionego bo tam jest dostawa dziś a oni często mają nową fajną pościel. W zeszłym miesiącu kupiłam sobie dwa naprawdę ładne komplety marksa&spencera po śmiesznej cenie, nowe w nienaruszonym opakowaniu...podejrzewam że to jakieś resztki sklepowe albo wystawowe. Więc wyrzucam stare komplety pościeli i kupuje nowe. Pa pa miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki 🖐️ u mnie ladnie slonko swieci ja zaraz bede jadla sniadanko tylko nie wiem co tu zrobic zeby i mezus zjadl:):):) wiecie co mam wrazenie ze mi piersi tak ujedrnialy moze to jakis znak oby ale nie bede zapeszac 👄 dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie 🖐️ EfQa u nas sklep marks &spencer to bardzo drogi sklep i za taka posciel byc zaplacila ok 80 funtow jak nie wiecej czyli ok 350 zl!!!! Misiaczki caly czas trzymma kciuki i nie puszczam jestem myslalmi z toba :-). a ja pije kawusie zjadlam 2 paczusie ;-) nie lubie ale jakos mnie naszlo a ze kuuje dla meza on potrafi z 5-6 zjesc jednorazowo to mmu podkradlam dzis :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzik trzymam tez za ciebie kciuki kurcze moze sie faktycznie udalo :D czego zycze bardzo mocno ja ide wlaczyc zone reality rano pokazuja o porodach ciazach krotko leci ok 40 minut tylko ale uwielbiam na to patrzec:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj patinko👄 dzieki za kciuki ja tez mam nadzieje ale nie chce zapeszac ja jade do sklepu kupic cos na obiadek pozdrowionka dla wszystkich i w ciuchlandach naprawde mozna spotkac ladne i firmowe zeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozniej pojade kupic prezent mamie we wrzesniu cala rodzinka mi sie zwala 1-szy brat ma 4 wrzesnia 6 wrzesnia mama a 17 moja corka :p chce kupic mamie drukarke kopiarke i skaner 3 w 1 z komputerkiem wbudowanym i mozliwoscia wkladania roznych kart w polsce okolo 1000 zl kosztuja a tutaj za 100 funtow kupie wiec sie bardziej oplaca. dobra po reklamie uciekam dalej ogladac. ale sie kobitka meczyla :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc czesc!!!!!!!!!!! A mi sie juz nie chce spac:D:D:D:D:D Dzis mam wolne to wstalam o 6 a jutro jak trzeba bedzie isc do pracy to mi sie nie bedzie chcialo wstac buuuuuuuuuu.....zawsze na odwrot:P Ide wiec po kawke i jakies sniadanko i ide sie przebrac bo w koszuli nocnej chodze:) Bede caly dzien dzis na necie wiec mam nadzieje ze mnie dziewczynki nie zawiedziecie;) 👄 dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja wlasnie wrocilam od tesciowki:P patinko no to masz wydatkow we wrzesniu moj brat ma 20 wrzesnia to tez mi sie szykuje olawd bardzo do twarzy ci z brzuszkiem:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie po urlopie!! Właśnie jestem pierwszy dzień w pracy i jeszcze 45 minut wcale a wcale nie chciało mi się tu przychodzić i widzisz EQfa nie wyłączyłam tego telefonu i te mędy dzwoniły do mnie z pretensjami i błahymi sprawami tylko się denerwowałam ogólnie mieliśmy ładną pogodę no i można powiedzieć że trochę wypoczęłam. Mój mężuś jeszcze w domu a później znów w trasę ucieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dorotke juz zaczynalismy sie martwic o ciebie:):):)dobrze zejuz jestes z nami🌻 to maz rozumie ze jest zawodowym kierowca?????/ kalpek odezwij sie 👄 czekamy🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście w pierwszy dzień urlopu przyszła do mnie ta wredna małpa na dodatek @ no ale trwała tylko 3 dni całe szczęście. Jeszcze możemy się pokochać troszkę z mężem bo jak byłam u lekarza pobrałam mi próbkę jeszcze przed wyjazdem i teraz dzwoniłam i wyszło mi ze znów mam jakieś zapalenie od czego to cholerstwo się bierze???? I czekam na receptę gdzie będę jakieś globulki mieć zapasane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dzis cisza nastala znow pisze sama ze soba moj dyzur na kafeteri cie ciagnie i ciagnie dziewczyny zastapcie mnie :P dajcie znac jak tam dzionek wam mija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sonia 17 bardzo mi przykro z powodu sytuacji jaka działa się u ciebie tyle problemów na raz tylko współczuć mysle ze już wszystko się powoli ułożyło i wróciło do normalnego trybu. Trzymaj sie! Podbno po burzy zawsze jest słońce.Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam nadrzerke(lrkarz powiedzial ze z nia normalnie moge miec dzidzie) i tez mam globulki od zapalenia ale nie powiedzialam lekarzowi ze bedziemy starac sie o dzidzie i nie wiem czy mam je brac dorotko ta @zawsze jest wtedy gdy jej nie trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×