Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Gość IZULKA
Dziewczyny a ja czekam i czekam nie chce dużo mówić zobaczymy czas powaze a znając życie to znowu dostane @ .Pozdarwiam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiunia25
izulka trzymam za ciebie kciuki bardzo mocno mam nadzije ze tym razem bedizxesz mila te wielkie szczescie pozdrawiam wszystkich buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha27
Hej dziewczyny.Ja z mezem staramy sie od kilku miesiecy o dzidziusi(drugiego) i nic,co miesiac okres......Mam psychicznego dola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IZULKA
WICIA na dzisiaj mam termin kochana tylko cisza ..cisza... nie zapeszać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naciunia23
czesc wszystim starajacych sieod niedawna mam internet i siostra mi podala te strone a bym mogla sie pocieszac z tymi ktore nie moga miec dzidzi.ja z mezem staram sie od 4 miesiecy i nic nie wychodzi pozatym robilam nidawno test-1dzien przed miesiaczka i wyszla mi slabo widoczna 2kreska ale na drugi dzien dostalam okresu.dostalam normalnie szalu.naprawde jest mi ciezko na duszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naciunia23
moze jest ktos kto ze mna pogada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naciunia, my z mężusiem też staramy się juz 4 miesiąc i narazie nic :( Jadę na wykresach i testach owu a w tym miesiącu robię nawet monitoring ale to dopiero 13dc więc jeszcze nic nie wiadomo. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naciunia23
hej Alizee jak ty to znosisz.mi wlasnie sie konczy okres moze tym razem sie uda mam duza nadzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naciunia23
tylko my z mezem pracujemy i mijamy sie zawsze zmianami i troche ciezko sie zabrac do roboty...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IZULKA
NACIUNIA 23, ALIZEE witam was gorąco dziewczyny miło że dołączyłyście o nas bidulek . Dla pocieszenia Was dodam ze ja staram sie prawie już 2 lata i nadal nic z miesiąca na miesiąc mam niekączącą sie nadzieje. Pozdrawiam i miłego wekendu pa🌼 ❤️ 🌼 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NACIUNIA, ponoc 4-ty cykl starań to jeszcze nie tak dużo...;) też się tak pocieszam. Na pewno wam się uda, musicie tylko znaleźć chwilkę dla siebie...;) Powodzenia. IZULKA, próbowałaś monitorować cykl? Ja już też próbuję różnych rzeczy.... Główka do góry, w końcu musi się udać, a co! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZULKA- czytałam twoje posty i.... chylę czoła....za cierpliwość w dążeniu do celu.....i wytrwałość w staraniach....... i wierzę że w końcu ci się uda.........bo musi!!!!!!!!! Pozdrawiam serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naciunia23
pewnie ze nam sie uda!!!!!!!!!!!!!!!!bo inaczej strace nadzieje na co kolwiek!!!!!!!!!!choc czytam gorsze sytuacje od swojej iCiebie Alizee w porownaniu zIZOLKA Trzumaj sie Izolka napewno odezwiesz z dobrymi wiadomosciami Trzymam za Ciebie wielkie kciuki!!!!!!!!!!!!!!trzymajcie sie dzielchy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naciunia23
sorki za zmiane pseudo IZULKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naciunia23
mam nadzieje ze w nastepnym miesiacu nie pojawi sie @ tylko moja upragniona dzidzia;) zycze wam tego samego co sobie KOCHANE KOBIETKI;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny.. Ja jeszcze nie staram się o dziecko, ale mysle o tym coraz cześciej, jednak ostatnio wiadomośc od mojego ginekologa daje mi wiele do myślenia, boję się że nie bedę mogła mieć dzieci. Moja sytuacja wygląda tak: - 8 miesiecy temu odstawiłam tabletki anty, brałam je 3.5 roku bez przerwy, po odstawieniu do tej pory mam cyrki z cyklami. Był czas że musiałam brać luteine bo okres mi się spóźniał ponad 2 tygodnie. Z luteiną wszystko było ok, brałam ją 2 cykle odstawiłam i przez cykl było ok, a potem znowu zaczęły sie problemy, nagle zaczęłam plamić, plamienie przypominało chwilami słabe krwawienie, trwało 10 dni, po 2 tygodniach znowu to samo 10 dniowe plamienie. Udałam się do gina, podczas badanie wyczuł coś na prawym jajniku, prawdopodobnie to torbiel. Dodam, że w 3 cyklu po odstawieniu miałam ogromne bóle brzucha, prawdopodobnie wtedy pękł mi przerośniety pęcherzyk graffa, ale potem było dobrze, ale nie jestem pewna czy w ogóle po odstawieniu miałam jajeczkowanie. W poniedziałek idę na usg zeby zobaczyć co tam mi siedzi na tym jajniku czy to znowu pęcherzyk który nie pękł czy torbiel. Lekarz powiedział że w takim układzie mam zachwianą 2 faze cyklu czyli niedomoge lutealną. Przed tabletkami miałam plamienia prawie w każdym cyklu, 2-3 dniowe w 2 fazie cyklu. Wracając do chwili obecnej... mam zrobić to usg no i potem brać luteine przez następne 3 cykle. Lekarz sugerował mi zajście w ciąże. Powiedziałam mu że nie jestem pewna czy mam owulacje, powiedzial ze jak nic nie wyjdzie w ciagu tych 3 miesiecy to dami hormony wywołujące jajeczkowanie ale luteina też powinna swoje zrobić. Ja teraz mam straszne obawy czy uda mi się zajśc w ciąże , skoro mam niedomoge lutealną to nie ma szans na zagnieżdzenie się jajeczka. Boje się.. naprawde się boję. Bardzo proszę was o odpowiedz.. co o tym myślicie? Czy waszym zdnaiem mam szanse na bycie mamą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc, Ejmi mysle sobie, ze cierpliwie powinnas poczekac na diagnoze, porobic badania.Wiem, ze latwo powidziec,ale chociaz sprobuj sie troszke mniej denerwowac. Uważam, ze nawet jesli wyjda ci problemy z owulacją czy torbielami, to jest to spokojnie do kontroli lekarskiej i smialo mozna zostac mama.Wydaje mi sie, ze takie symptomy swiadcza o PCO. Ja mam PCO i mam swoja fasolke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wica - bardzo Ci dziękuję za odpowiedz. Nie wiem dlaczego ale zawsze miałam przeczucie, że będę miała problemy z zajściem w ciażę - może to głupota ale zawsze ta myśl siedziała głęboko we mnie. Masz racje, poczekam, zobaczę co wykaże to usg. Luteina zapewne wyreguluje mi cykl ale czy dojdzie do jajeczkowania.. to pewnie dowiem się kiedy zacznę monitorować cykl. Ja jestem straszną panikarą dlatego od razu się denerwuje bo nie mam cierpliwości do takich spraw. Wiem że przy PCO i endmetriozie kobiety zachodzą w ciąże, ale to jest poprzedzonewieloma badaniami no i braniem hormonów. Chciałabym tego uniknąć, ale skoro diagnoza będzie taka a nie inna, to chyba nie będzie wyjścia tylko trzeba będzie się starać. Lekarz mnie pocieszył, że najważniejsze, że mam pęcherzyki, a to że nie pękają no to mały problem można to wszystko pobudzić i będę normalnie jajeczkować, są kobiety które podobno w ogóle nie mają pecherzyków albo ich wielkość jest bardzo mała. Jeszcze raz dziękuję za odpowiedz i pozdrawiam:) Jutro już będe mniej więcej wiedziała jak to wszystko wygląda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No sama widzisz??? :) Daj znac jutro co tam u ciebie. Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kati27
mam pytanie.Czy ktoras z was przytyla po clomifenie?Bo ja tak 4 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wica - jestem po usg. NIe ma torbieli tylko powiększony jajnik, czyli tak jak gin mówił że nie pękł pecherzyk graffa. To dobra wiadomośc ale z niej też wynika zła..bo nie ma jajeczkowania. Dzwoniłam do gina i powiedział ze mam brać luteine przez 3 cykle i obserować temp. czy nastąpi jajeczkowanie a najlepiej to starać się o dziecko, próbować i zobaczymy co z tego wyjdzie. Decyzje o dziecku jeszcze nie podjęliśmy z mężem więc nie wiem.. wydaje mi się że luteina nie wiele pomoże..chociaz zobaczymy. Pęcherzyki są na obu jajnikach ale małe 6 mm - ale grunt że są. No w każdym razie mam nadzieję że leki mi pomogą. W takim układzie pozostaje mi tylko czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiunia25
wica a co to jest ta beta powiedz mi jak mozesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika173
beta hcg to badanie krwi i kosztuje 38zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość firoseta
Cześć wszystkim starającym się . Pierwszy raz wchodzę na tę stronę. Trochę poczytałam i podniosło mnie na duchu. Staramy się z mężem o dzidziusia od pół roku i nic... Mąż mówi mi , że jestem niecierpliwa , bo wszystko chcę od razu i pewnie ma rację. Ale ja myślę,że może jestem za stara - mam 37 lat. Nigdy nie sądziłam,że będę się z takim wysiłkiem starać o ciążę. Mam 9 letniego synka - klasyczna wpadka. I od tej pory myślałam ,że zajście w ciążę to bułka z masłem , no bo skoro wpadłam... A tu nic . Dziewczyny napiszcie - czy jeśli robiąc testy LH nie mam wyraźnego paska to to może znaczyć , że mam za mało tego hormonu ? U mnie pojawia się tylko słabo różowy paseczek . Może to jest ten powód ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiunia25
dzieki mika za odpowiedz trzymajcie sie wszystkie pozdrawiam was i buziaki wysylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamka
jestem załamana,mam niski progesteron 7.74 lekarz powiedział ze w kazdej chwili mogę poronic a dotego maz ma problemy ma zacząc leczenie które jest barczo drogie,i nie jest powiedziane ze sie uda.JEST MI BARDZO CIĘZKO Gdzie moge znalezc norme progesteronu POMÓŻCIE!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Udalo mi sie zznalezc cos takiego: Kobiety w fazie folikularnej Jednostki tradycyjne 0,1-1,15 ng/ml Jednostki układu SI 0,3-3,5 nmol/l Kobiety w fazie lutealnej Jednostki tradycyjne 3,15-21,2 ng/ml Jednostki układu SI 9,5-63,6 nmol/l Kobiety w okresie menopauzy Jednostki tradycyjne 0,1-1,0 ng/ml Jednostki układu SI 0,3-3,2 nmol/l Mężczyźni Jednostki tradycyjne 0,1-1,0 ng/ml Jednostki układu SI 0,3-3,2 nmol/l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×