Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Gość dudu29
hej izula najlepsza metoda bedzie obliczeni kiedy sie ma dni plodne tak ja sobie obliczylam cykl miesiaczkowy mialam co 28 dni miesiaczke ostatnia dostalam 30.08 a do zaplodnienia doszlo 13.09 wiec jestem juz 4 tydzien w ciazy i jestem szczesliwa powiedz kiedy mialas ostatnia miesiaczke i co ile dni moze sprubuje ci jakos pomuc obliczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość armena2
misiunia25 Dzięuję za wsparcie. Napewno porozmawiawiam o duphastonie przy nastęnej wizycie. Ja też trzymam za Ciebie kciuki.pOwOdZoNkA!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiunia25
hej wica cio tam u ciebie slychac? czemu sie nie odzywasz wcale pozdrawiam i odezwij sie czasem buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuva
Armena2 szczerze wspolczuje(tez mam 33 lata:)...)Czy robiliscie badanie na wrogosc sluzu? Moze wtym tkwi problem? U mnie lradosc wielka, bo w poniedzialek zaczynam moje pierwsze in vitro. Boje sie porazki i rozwianej nadz. ale przede wszystkim ciesze sie, ze wreszcie cos sie bedzie dzialo..Trzymajcie kciuki prosze... www.tuva.blog4u.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IZAULKAA
hej 🌼 DUDU29 🌼 ja generalnie okres mam co 28 dni, ale ostatnio miałam 31dniu to jest 19 wrzesień , inseminacje miałam 3 pazdziernika czyli w 14 dniu . I teraz czekam efektów. Bardzo sie ciesze kochna że chociaz Tobie sie udało. Gratuluje Ci bardzo wspaniale obys zarażała dalej.Pozdarwiam gorąco pa .Odpisz jak mozesz.Pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IZAULKAA
❤️ TUVA ❤️ napewno sie uda , trzymam kciuki i nie tylko ja na tym topiku. Powodzonka kochana jestesmy z Toba. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonia17
Mam HSG na przyszły miesiąc- powim Wam szczerze bardzo się boję, bo na bank mam nie drożny jajowód (oby nie dwa). Przeciez z czegos ostatnia ciąża pozamaciczna się wzieła. Proszeę o jakąś radę. Jeszem z Łodzi i lecze się teraz w gamecie,ale jakoś przekonania nie mam. Pozdrwiam Wszystkie walczące o dzidzię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość armena2
Hej TUVA!. Wprawdzie nie miałam badania na wrogość śluzu, ale przy IVF chyba nie ma to znaczenia. Trzymam za Ciebie kciuki, napisz jak Ci poszło. Pozdrawiam A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość armena2
Sonia17! Musisz wierzyć, BĘDZIE DOBRZE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonia17
Armena2! A badałas ASA - przeciwciała przeciwplemnikowe??? U zony mojego brata było podobnie, WSZYSTKIE badania ok,a pozniej, ktos wpadl na to, ze jest jakby "uczulona" na nasienie męża. Badanie ok. 170 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość armena2
Sonia17! Tego badania wprawdzie nie robiłam, ale przy IVF jest ono nie istotne. Zobaczymy jak to się wszystko potoczy. Jeżeli dalej nie będzie ciąży, to napewno skorzystam z Twojej rady.Sonia nie bój się HSG, może jest wszysko dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonia17
Armenko2! Dziekuje Ci za wsparcie, choć tyle się naczytałam, że boli...I lekarz nic mi nie mówił,ze dostanę jakies znieczulenie. Dziś idę na obserwację owulacji.Co ma byc to będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość armena2
Sonia17! Trzymam za Ciebie kciuki. Ja też miałam to badanie, jakieś półtora roku temu. Bolało mnie pózniej trochę podbrzusze. Wyszło mi dobrze. Ponadto muszę Ci powiedzieć, ze płyn, który podają przy HSG działa leczniczo na jajowody. Bądź dobrej myśli. Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonia17
Wczoraj było jajeczko 17 mm,wiec w czwartek do roboty-jak to pan doktor powiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonia17
Armenko2, powiedz mi kochana jak to robisz,ze nie tracisz nadziei. To z czasem robi się coraz trudniejsze,gdy wciąż widzisz jedną kreskę w tescie ciążowym. Podziwam Cie. Wiara czyni cuda. Życze nam wszystkich tego małego,ślicznego cudu. Dziękuję za wsparcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IZAULKAA
SONIA 17 dzieki tej nadzieji to chyba jeszce funkcjonujemy bo inaczej by było kiepsko. Dlatego trzeba wierzyc i liczyc na jakiś cód i dar od losu. Pozdarwiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość armena2
Sonia 17. Izzulka ma rację w 100%. Wiesz ja tak bardzo pragnę mieć dziecko, ze nie wyobrażam sobie, ze mogło by być inaczej. Obiecałam sobie, ze zrobię wszystko co w mojej mocy, zeby moje marzenie się spełniło....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała11
Często was podczytuje, mam podobne problemy. Trzymam za was kciuki. Izula podziwiam cię za cierpliwość i niesamowity optymizm. Mam wielka nadzieję, że wreszcie będzie ci to nagrodzone. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki 13
czesc dziewczyny jestem w tej samej sytuacji co wy.mam nadzieje ze kiedys mi sie uda tak tego pragne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki 13
czy jest tam ktos czy tez juz wszystkie spia.mo maz smacznie spi i nawet nie wie ze ja tak mecze sie z tym problemem o byciu mama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki 13
ja jestem mezatka od 3lat ale naprawde pragniemy dziecka gdzies od roku.w tym roku w marcu udalo mi sie zajsc w upragniona ciaze ale niestety w 8tyg poronilam.zabardzo chyba sie cieszylam.lekarz kazal nam odczekac 6miesiecy.wiec odczekalismy,tak z wlasnej woli zrobilam sobie badanie na prolaktyne bo mialam z @cos nie tak i okazalo sie ze mam podwyzszony pozim prolaktyny,teraz biore bromka a od 14dnia cylku rowniez luteinke.mam nadzieje ze prolaktyna sie obnizy i wkoncu znowu uda mi sie zajsc w upragniona ciaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki 13
czytam ten topik od jakiegos czasu i widze ze niektorym dziewczyna sie naprawde udaje .szczeze im gratuluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki 13
o ile dobrze pamietam to ty tuva pisalas ze mieszkasz w szwecji.napisz prosze gdzie dokladnie ,bo ja rowniez meszkam w tej chwili w szwecji.dokladnie w sztokholnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki 13
chyba jednak wszystkie o tej poze spicie wiec ide sie polozyc kolo mojego kochanego meza .odezwe sie jutro pozdrawiam was wszystkie wielkie buziaki pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiunia25
czesc dzewczynki co tak malo sie odzywacie>? Izulka jak tam u ciebie co slychowac piwiodlo sie tym razem cio? wica dlaczego wcale sie nie dzywasz cio? pewnei zabpracowana jestes mocno kobietko odezwij sie jak bedziesz mogla pozdrawiam ciweoplutko was wszystkich buzaiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IZULKAA
Dziewczyny jestescie kochane ale nie bede zapeszac z nowu . Obiecuje sobie zawsze, że nie siade na naszy foru jak nie bede w ciąży co by nie zapeszac no ale sie tak nie da . Jakos ciagna mnie te pogaduchy z Wami . Pozdrawiam :) papa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki13
izulkaa nie przejmuj sie swietnie cie rozumie,poprostu tak bardzo pragniesz byc wciazy i sie z kims tym podzielic ze wolisz to robic tu na forun niz z kims kto cie dobrze zna.pozdrawiam cie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość E-vunia
cześć dziewczyny!!! od pewnego czasu czytam ten topik, ale nie miałam jakoś odwagi napisać.My też sie staramy jakieś dwa lata i nic.wczoraj miałam robioną I inseminacje i bardzo bardzo bardzo bym chciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IZULKAA
E-vunia trzymam kciuki moze Tobie sie uda kochan . Pozdrawiam serdecznie i zagladaj do nas na nasz topik. Pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki13
chce powiedziec ze coraz mniej dziewczun tu zaglada .dziewczyny co z wami piszcie ,opowiadajcie ten topik jest taki ciekawy.tyle sie mozna od was ciekawego dowiedziec .pozdrawiam pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×