Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

iskierka nadziei.

JESIENNE STARANIA - kto jeszcze?

Polecane posty

NICK....................IMIĘ.......LATA.....MIASTO....CYKL STARAŃ...DATA@ iskierka nadziei......Sylwia.......25.........Września........0............30.09 Mama24...............Ewelina......24..........Kraków.........0..............25.08 Asik25.................Joanna......25..........Lubin............0..............? madziara.............Magda.......27..........Warszawa........0..........10.09. Beciamun............Beata.........27......Tomaszów Maz........0...........3.09 Askja.................Julia.........25..........Warszawa..........0.............? pogodny dzień........Aga..........33........Kraków..............3........22.09 Elunia_K.............Ela.............18.........Poznań...........1..........28.09 Anecik..............Aneta..........26.........Sosnowiec..........0........04.09 Tojaedyta.........Edyta..........30........Słupsk...............2...........11.09 Koalka27..........Asia.............27.........Rybnik...........0.............30.09 Aranka.............Ania............23........Gdynia............3.............8.09 sweete............Asia.............30........Łódź...............5............07.10 Alabamka.........Joanna..........28.......Wrocław..........1............24.09 Joanka............Joanna..........25.........Szczecin..........2...........15.10 Tabelka II Nick...............Imię............... TC................Kilogramy RRR...............Renata.............11...................1 Tojaedyta........Edyta..............3.....................? Kinia25............Kinga..............3.....................? .........................?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Przepraszam,że się nie odzywałam,ale miałam dużo pracy w szkole i ogólnie w domu. Miałam badaną prolaktynę i na szczęście jest w normie. Teraz biore luteinę,ale niby moja owu wystąpiła już w 14dc choć ja sama nie wiem,bo u mnie z tą temperaturą jest dziwnie. Jestem ciekawa, czy te moje cykle się skrócą i czy wreszcie nam się uda :D Dziewczyny za was trzymam kciuki i gratuluję wszystkim świerzo zaciążonym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona27
wydawało mi się, że ty juz zaszłaś w ciąże? na innym topicu. Ale moze mi sie tylko wydawało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aranka
Witam miłe Panie... Koalka, Tobie już posłałam. Ślubnych nie mam, jeszcze nie będzie ich przez jakieś może pół roku :( Pozdrawiam cieplutko w ten chłodny dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej slodziutkie :) 🖐️ ALe piekny dzien sie u mnie zapowiada, szkoda tylko, ze slonce pieknie swieci za oknem, bo jak sie wyjdzie, to zimno, ze lepiej do domciu wracac, no ale niestety nie mialam takiej opcji i trzeba bylo przyjsc do pracy :) :):) Co do propozycji z przesylaniem zdjec, to tez jestem za, zawsze to bedziemy sie przynajmniej czuly, na swoim forum, mniej anonimowo :) Moj email, specjalnie na potrzeby topiku: alabamka@wp.pl Pozdrawiam dziewczyny !!! 🖐️ 🌼 P.S. Jeszcze tylko 4 dni i sie okaze, czy @ czy ciąza, aby to drugie .... Buzka :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aranka
O, Alabamka... trzymam kciuki, by była ta piękna nowina :D Jak wyobrażacie sobie powiedzieć co zobaczyłyście na teście? Czy razem wykonujecie (powiedzmy) test? No i oczywiście, koleżanki które już mają dziecko - jak wasz kochany się dowiedział? Mój mail: arana23@wp.pl (wp chwilowo ma błędy na stronie) annaj40@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Aranko :) Bardzo prosze o przeslanei mi zdjecia :) :):) Ja swoje przesle zainteresowanym wieczorem z domku :) A co do testu, jezeli o mnie chodzi, to zamierzam zrobic go sama i jezeli beda 2 kreski, to dopiero po poludniu specjalnie cos przygotowac dla meza i powiedziec mu otym, po pracy. Np. zrobie kolacje przy swiecach :):) - zobaczymy jeszcze :) a na stole położe, cos sugerujacego ciaze, np. kupie maluskie takie slodziutkie skarpeteczki lub smoczek, cos wymysle, bardzo lubie zaskakiwac ludzi a mojego meza zwlaszcza :) I mam nadzieje, ze mi sie to uda za pare dni, oby .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czolem babeczki :-) jeny! Alabamka! to ja tez z calego serducha zycze, zebys mogla zaskoczyc mezulka! wlasnie sobie wyobrazilam jak to u nas moze wygladac, no i chyba sa trzy opcje: albo Misiek bedzie w pracy i wczesniej nie bedzie mowy o tym, ze robie test - wtedy nic nie bedzie wiedzial i bede mogla tez go tak zaskoczyc przy obiedzie pozniej albo bedzie w pracy, ale bedzie wiedzial o tescie i wtedy pewnie bedzie dzwonil albo sms\'owal - czy juz wiem albo bedzie to w sobote albo niedziele i wtedy bedzie sie darl co chwila w strone lazienki - zrobilas juuuuuuuz? no i co? no i co? :-) hehe - calkiem przewidywalny ten moj maz ;-) dziewczyny - a ja sobie wczoraj kupialam \"w oczekiwaniu na dziecko\" - jeszcze nie czytalam, na razie wpatruje sie z nabozenstwem w okladke ;-) ale jak juz zaczne czytac, to wam zdam relacje, czy ksiazka jest warta kupienia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanka - ja tez sobie tego zycze, zycze sobie i wszystkim tu piszącym dziewczynom tych 2 upragnionych kresek :) Hi hi :) Ja wczoraj tez ogladalam ta ksiazke, i mam zamiar w tym tygodniu kupic, nie wim jaka bedzie twoja opinia na jej temat, ale ja sadze, ze warto ja miec, wokolo mnie kazda ciezarna uwaza ja za biblie :) Pozdrowionka :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam ta ksiazke, jest super, mam jeszcze \'\'bedziemy rodzicami\'\' fajne uzupełnienie tej. Mam jeszcze kilka poradników, ciąza tydzien po tygodniu, 300 pytan na temat ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Bardzo dziekuje za przeslane maile /zdjecia/ od Aranki i Joanki, dziewczyny, jak pislam wczesniej wysle wam tez swoje, ale dopiero wieczorem, nawet poznym, bo wracam dzisiaj do domu ok. 20, wiec prosze sie nie denerwowac :). Wiecie, co ??? Faktycznie, tak lepiej sie teraz bedzie pisalo z wami, kiedy mozna identyfikowac imie z osoba, ktora sie juz widzialo na zdjeciu :) Buziaki i czekamy na inne chetne do wymieniania sie zdjeciami :) Pa, pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej - ale super pogoda w wawie- trzymajcie kciuki żeby takowa utrzymała się do soboty - plizzzzzzz :-) Skoro pogoda dopisuje to humor też - tym bardziej że już za 4 dni będę żonką - nie mogę się doczekać. A teraz wracam do pracy bo rozleniwiłam się po przerwie obiadowej. Ale czekam na Wasze zdjątka - zaraz poszperam gdzieś w \"archiwum\" i zobaczę czy coś mam - jak nie to prześlę zaraz po ślubie.... podaję maila i cierpliwie czekam: madziara@autograf.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!Dziękuję bardzo za zdjecia, i zaraz wysyłam swoje :) Tak Alabamko, lepiej się pisze, gdy wiemy do kogo ;) Własnie wróciłąm po 11 godzinach z pracy, była dłuuuuga konferencja.Trochę padam... Miałam jeszcze coś napisać, ale nie wiem co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aranka
Koalko, dziekuję za zdjecia. Urocze, przypominasz mi moją przyszlą bratową... kropka w kropkę :D Pozdrawiam i znikam już dzisiaj. Glowa mi pęka a proszki nie pomagają. Pa pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój meil: iskiereczka25@tlen.pl Za przesłane zdjęcia z góry dziękuję!!! 🌼 U mnie ciężki dzień. Od rana zanosi się na grypę :( Pozdrowienia dla Was Alabamka trzymam kciuki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej kobitki :) Dziewczyny przeslalam wam swoje zdjecia, wyslalam do Aranki, Madziary, Iskierki i Joanki. Joanka- nie wiem o co chodzi, ale od ciebie mi wrocila poczta, moze masz przeladowana skrzynke co ??? Daj znac jutro !!! Koalka, cos ostatnio nie mozemy sie zgrac :) ... Moze jutro sie uda, bo dzisiaj juz padam .... buziaki kolorowych snow 😴 Pa, pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj wy spiochy :) Ostatnia was wczoraj żegnałam i pierwsza dzisiaj witam :) Halo, odezwijcie sie to juz po ósmej :) Buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej jak to dobrze że już środa - jutro już jestem na urlopie ;-) Pogoda jak na razie jest super - słonko i nie za zimno nie za gorąco - znaczy się w sam raz. A i muszę się poskarżyć - zdjecie dostałam tylko od Joanki :-( Czekam na więcej.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aranka
Dzień dobry królewny, Wysłałam właśnie zdjątka do Madzi i Iskierki... Strasznie miło wiedzieć z kim identyfikować wypowiedzi. Zwłaszcza, jeśli jest się wzrokowcem jak ja :D Dziśk kolejny dzień w pracy, do weekendu 2 dni. Dziś także wraca moje Kochanie i starany się dalej... Oby w końcu poszło po naszej myśli. Iskierko, orientowałaś się już w spr. Szklarskiej w Borynie? Pozdrowionka znad filiżanki mocnej kawki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aranka
Oj, z tych emocji naszpilkowałam literówkami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Madziara - przeslalam ci jeszcze raz zdjecia, daj znac czy dostalas :) Dzieki :) P.S. Moze do innych tez nie dotarly, dajcie znac dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aranka
Alabamka, doszło, doszło... to bardzo ładne zdjątko. Ktoś miał dryg i świetny obiekt do sfotografowania ;) Czekam na ślubne zdjątko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już wszystko doszło - mam fotki Alabamki i Aranki i Joanki i............popadam z minuty na minutę w coraz większe kompleksy :-) Ależ Wy boskie jesteście!! No dobra - z weselicha uzbieramy jakąś kaskę, zaraz po wszystkim zapisuję się do jakiejś kliniki co ma opcję chirurgii plastycznej i do dzieła. Hmmmm myślę że za jakieś dwa miesiące będę w stanie wysłać Wam moje zdjęcie - tak tak - do tego czasu rany powinny się zagoić i miejsca po szyciu wyładnieć :-) P.S. tak to jest jak człowiek po dwóch latach żmudnej i ciężkiej pracy wreszcie na 2,5 tygodniowy urlop idzie - zaczynam świrować ze szczęścia :) Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
T o świetnie, ze juz otrzyamlas, bo wyslalam ci ze dwa razy, sorki :) To ślubne zdjecia tez sobie przesylami, hi hi :) Ale moj slub byl 2 lata temu, to juz przeszlosc, zdjecia nieaktualne hi hi :) No ok, to moze z domu cos wam jeszcze przesle :) Buzka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam zdjecia tylko od: Joanki, Aranki i Koalki dziekuje jeszcze raz, czekam na inne - koniecznie :) A zwlaszcza prosze o zwrtki od tych, do ktorych wyslalam - Iskierka, Madzia .... czekam ...... I na inne tez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. ja zaraz tez postaram sie cos wysłac, tylko musze znalezc. podaje moj adres edsa@interia.pl i czekam na fotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! No tak Alabamko, mijamy się...Może dzisiaj... Ja wysłałam wczoraj do Madzi zdjęcia, jak mogly nie dojść??!! No to po południu wyślę jeszcze raz, też do Edyty...no i Iskierce wysłałam, i nic... :( Miłej pracki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×