Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

iskierka nadziei.

JESIENNE STARANIA - kto jeszcze?

Polecane posty

Ja mam nadzieję, że pojawi się szybciej ktoś inny. W moim przypadku dni płodne będą dopiero na połowie października. Także to jest ponad miesiąc czasu. Myślę, że przez ten miesiąc to nie jedna z nas wskoczy do drugiej tabeleczki ❤️ Kochane podawajcie uaktualnienia do pierwszej, albo same zmieniajcie dane, bo robią się nieaktualne. Moim typem numer 1 jest Aranka ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aranka
Hej pięknoty ślicznoty :) Jak to się mówi? Jak ja nie lubię poniedziałku... trzeba się było zwlec po weekendowym leniuchowaniu. Wiecie co? kobiety starające się o dziecko powinny mieć przed ciążą 2 miesiące minimum wolnego od pracy płatnego 3 razy :D Trzeba sobie poodpoczywać, mieć czas dla siebie zanim ten czas będzie w głównej mierze dla dzidzi, spokojnie pospacerować między straganami i porobić pyszne obiadki - a nie siedzieć w pracy i się naświetlać komputerem :D Hmmm, może którać zostałaby prezydentem w przyszłości... postuluję taki pomysł, kto rządziłby lepiej niż kobieta :D Spójrzmy prawdzie w oczy, Panowie nawet domowym budżetem by nie potrafili a mają krajem... ihihihihi Coś mnie dzisiaj naszło, przepraszam :D Pensjonat w Szklarskiej... BORYNA, prowadzą go przemili ludzie.. podam namiar www.boryna.wczasy.net.pl Pozdrawiam i nie spać... kawa już zaparzona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w poniedziałkowy dzionek! u mnie pogodw wstretna, ciemno, wieje i pewnie zaraz lunie. Iskierko, co do wyliczen, to tak powiedział mi gin i mam zapisane na zdjeciu, ale jak sobie policzyłam dni od ostatniej @ to wychodzi tak samo, pwenie on wprowadził tą date do kompa i teraz bedzie tak liczone i drukowane na zdjeciach. troche to bez sensu, ale jak on tak liczy , to i ja bede liczyc. Dziewczyny, ostatniego papierosa zapaliłam w czwartek! prosze, trzymajcie za mnie kciuki!!! miłego dzionka!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! U mnie przepiękna pogoda, tyle, że na razie zimno.Ale mi się podoba ta pracka :) Miłego dnia wszystkim!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo, halo zglasza sie Wrocław :) Zdaje relacje o pogodzie, u mnie tez przepiekny poranek, duuuzo slonca i tak sie zapowiada caly dzien, ale o 9.00 bylo tylko 10 stopni, wiec zimnawo :) Pozdrowienia dla przyszlych mam i zycze w tym tygodniu dwoch kresek pozostalym i sobie tez .... Buzka :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyłączam sie do zyczen Alabamki- jak najwiecej dwóch kresek w tym( i nie tylko tym) tygodniu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki, w Warszawie rano 4 stopnie, w chiwli obecnej nie wiem bo siedzę w biurze :-( ale za oknem piękne słońce - aż chce się żyć. Mam tylko nadzieję że w sobotę pogoda będzie równie udana bo zbliża się Nasz Dzień - trzymajcie kciui i za nas i za pogodę. No a potem żeby tak zwany \"miesiąc miodowy\" był udany........poszłam na całkowity luz więc zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aranka
Wow, Madzia... to już ta sobota? trzymam kciuki za piękną pogodę, wyśmienitą uroczystość i Wasze Szczęście.... mocno, mocno, mocno... Pamiętaj, nie trzymaj kwiatków na wysokości piersi tylko poniżej pasa :D całuski na szczęście U mnie za oknem szaro i chmury, morze spokojne, nie ma wiatru...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aranka
Co powiecie na to, by się powymieniać fotkami? A głównie wasze ślubne - słoneczka.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elo babeczki jestem w koncu juz u nas w szczecinie GRATULACJE dla nowych mamusiek in spe :-) nam sie nie udalo - co prawda moj wykres temperaturowy nie wskazuje zadnej owulacji (tak jak i objawy), probowalismy sobie od tak w najbardziej prawdopodobnym okresie i pozniej rowniez... ale na razie nie zaczelam sie jeszcze denerwowac - mysle, ze to wina stresu okoloslubnego zobaczymy, jak bedzie w tym miesiacu widze, ze zniknelam z tableki... wiec podaje jeszcze raz moje dane Joanka ... Szczecin ... 2 cykl ... @15.10.2005 a w Sz dzis szarawo, ale nie pada na szczescie, jak to ma tu w zwyczaju - choc dzis akurat nigdzie sie nie wybieram - mam taki balagan powypadowy, ze glowa mala - jeszcze sie nie rozpakowalismy, sterta prania lezy w lazience, sterta nieczytanych, polprzeczytanych i przeczytanych calkowicie gazet lezy w pokoju.... no mam co robic dzisiaj ;-) choc oczywiscie zupelnie mi sie nie chce pozdrawiam cieplutko (aha - a w perspektywie szukanie mieszkanka mamy - przegladanie ofert, szukanie znajomych znajomych sprzedajacych i oczywiscie wizyty w bankach - bedzie wesolo ;-) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aranka
Nie wiem jak rynek w Szczecinie, ale obserwując ten Trójmiejski stwierdziłam i policzyłam, że w cenie 3 pokojowego mieszkania, kupię działkę i zbuduję dom w technologii drewnianej. Za działką już się rozglądam, nie jest źle, na obrzeżach Gdyni i ciut za... 1000 m2 do 30 000 zł. Uwielbiam drewniane domy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Madziara - zycze rozwniez udanego slubu i imprezki i oczywiscie duuuzo slonca w tym pieknym dniu :), chociaz w moich stronach mowi sie, ze jak duzo slonca to szczesliwe zycie ,a jak popada deszcze to oznaka bogactwa, wiec zycze ci zeby troszeczke przynajmniej pokropilo, no np. wieczorem jak juz bedziecie po glownej ceremoni :) A przy okazji zycze bogactwa nie tylko materialnego, ale tez w zdrowiu i milosci i starankach oczywiscie :) :) Buziaki :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aranka
Joanka... Zorientujcie się, czy komórki windykacji bankowej nie mają do odsprzedania mieszkań z windykacji po niespłacających - wychodzi dużo taniej i często jest to "nowe budownictwo".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziara >> ode mnie tez zyczenia najserdeczniejsze - niech wszystko sie pieknie uda i niech spelnia sie marzenia najskrytsze, a nowa droga zycia niech bedzie ta wlasnie z naszych snow i pragnien czego w zasadzie i sobie i wszystkim mezatkom i prawie- zycze :-) Aranka - ceny w Sz niemal takie jak w 3miescie (za ktorym niesamowicie tesknie), zeby nie powiedziec, ze windowane nieco wyzej - nie mam pojecia dlaczego - bo ani ten Sz ladny, ani zadbany, ani ta granica nie jest atrakcyjna, bo i coz - wschodnie niemcy, to zadna atrakcja chetnie bym dzialke nabyla, ale w zasadzie nie chcemy sie zbytnio do Sz przywiazywac, poki co stawiamy na to, ze to jedynie przystanek na naszej autostradzie ;-) wiec szukam miekszania - bede pewnie polowac na takie dwupokojowe, kredyt wezniemy sobie pi razy oko na 10 lat pewnie ... no zobaczymy a mozesz mi cos wiecej powiedziec o tej bankowej windykacji? powinnam sie po prostu kogos na takiej rozmowie o kredycie zapytac o cos takiego? kazdy bank prowadzi taka windykacje? osobiscie chce uderzyc do ING, ale jeszcze nie podjelismy ostatecznej decyzji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aranka
Pewnie nie każdy, wiele oddaje to w ręce firm specjalizujących się w takich działaniach, ale jedno jest pewne, nawet do takich firm można uderzyć, zapytać. Po drugie często syndyk wyznaczony do upadłości firmy musi się tez zająć zajęciem nieruchomości członków zarządu, takie mieszkania tez są tańsze. Zorientuj się... nie pamiętam dokładnie jak to było, bo mieszkania jako takie mnie nie interesują, wiem, ze takie postępowania są prowadzone, a lokale odsprzedawane za niemal połowę ceny, bo najważniejsze jest by szybko zaspokoić należność wierzyciela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aranka
Proponuję zorientować się w kilku bankach np. GE mieszkaniowy. Przede wszystkim w banku, w którym macie założone konta. Często przy takim kredycie bank wymaga przeniesienia konta do nich. Co jeszcze.... mogą być inne stawki % jeśłi macie tam konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aranka
Pracowałam kiedyś w GE w kredytach samochodowych. A mieszkaniówkę mają całkiem całkiem... racja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny - jestescie kochane a wy macie doswiadczenie w kredytach? moze ktoras moze mi podpowiedziec na co zwracac uwage, zeby przypadkiem nie wpasc w jakies tarapaty jedno juz wiem na pewno - zeby koniecznie sprawdzic, czy podawane koszty nie sa przypadkiem w chwilowej promocji i czy np za dwa miesiace nie okaze sie, ze moj kredyt jest o 200zl drozszy niz myslalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aranka
Sprawdź, czy przy wcześniejszej spłacie kredytu płacisz jakby odszkodowanie dla banku, czy anulują Tobie odsetki... Jakie koszty poniesiesz, jeśli zechcesz zmienić walutę kredytu na inną i czy jest to możliwe... albo od razu co opłaca się najbardziej w jakiej pobrać kredyt... Czy w ramach tego kredytu możesz zmienić mieszkanie i przepisać hipotekę na inne... Jakie są dokładne warunki ubezpieczenia kredytu i czy możesz wykupić dodatkowo do raty lepsze ubezpieczenie kredytu ( wyższą opcję)... jak sobie coś przypomnę, to napiszę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aranka
P.S. Ale chodzi za mną sernik na zimno z galaretką... mmmmmm... chyba zrobię...wczorajsza karpatka nie dotrwała do wieczora jak się rodzina rzuciła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aranka >> dzieki dzieki i jeszcze raz dzieki dziewczyny - mam nadzieje, ze wybaczycie mi ten kredytowy temat, ale jak to zwykle bywa - zaraz po slubowaniu przerzucilam sie na wicie wlasnego gniazdka, wiec to chwilowo temat numer jeden (choc w tle oczywiscie jest jeszcze temat zwiekszania liczby mieszkancow takiego gniazdka ;-) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK....................IMIĘ.......LATA.....MIASTO....CYKL STARAŃ...DATA@ iskierka nadziei......Sylwia.......25.........Września........0............30.09 Mama24...............Ewelina......24..........Kraków.........0..............25.08 Asik25.................Joanna......25..........Lubin............0..............? madziara.............Magda.......27..........Warszawa........0..........10.09. Beciamun............Beata.........27......Tomaszów Maz....0...........3.09 Askja.................Julia.........25..........Warszawa..........0.............? pogodny dzień........Aga..........33........Kraków..........3...........22.09 Elunia_K.............Ela.............18.........Poznań...........1..........29.09 Anecik..............Aneta..........26.........Sosnowiec..........0........04.09 Tojaedyta.........Edyta..........30........Słupsk...............2...........11.09 Koalka27..........Asia.............27.........Rybnik...........0.............30.09 Aranka.............Ania............23........Gdynia............3.............8.09 sweete............Asia.............30........Łódź...............5............07.10 Alabamka.........Joanna..........28.......Wrocław..........1............24.09 Joanka............Joanna..........?.........Szczecin..........2...........15.10 Tabelka II ❤️ Nick...............Imię............... TC................Kilogramy RRR...............Renata.............11...................1 ❤️ Tojaedyta........Edyta..............3.....................? ❤️ Kinia25............Kinga..............3.....................?❤️ .........................? ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czolem Iskierko :-) to ja przesylam cieplutkie pozdrowienia - u nas w Sz nie bylo tak zle, szaro co prawda, ale w miare cieplo - wystarczyl jeden sweterek i chcialam tylko dodac, ze mam 25 lat - rowniutkie cwierc wieku :-) (to do tabelki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej! Ale się rozpisałyście :) Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia, Madzia!!Alabamka-u nas tez mówią, że w dniu ślubu powinno byc i słońce, i troszkę deszczu (manna z nieba) Ja miałam taka pogodę, rano to nawet burza była (a wg górali-jak się panna młoda prowadziła, taką pogode bedzie mieć w dniu ślubu...u mnie burza, a dzień wcześniej upalny, słoneczny dzień był...;) ), ale potem już słoneczko nawet było. Joasiu- także przyłączam się do Twoich życzeń dla nas i dla Ciebie :) My też myslimy o kredycie na swoje gniazdko, ale myslę, że najwcześniej za rok to będzie... Właśnie oglądam zdjęcia ze ślubu Gołasia, tego siatkarza, który zginął śmiercią tragiczną, i płakać mi się chce :( Sorki za to, co piszę, ale jakoś żyję tym i nie mogę nie mysleć...takie życie-radości i smutki... . . . Któraś (Aranka?) podała propozycje wymiany fotek...Jakby coś-mój adres:jclim@interia.pl, jesli jakąś dostanę (już tu jedną z dam oglądałam na zdjęciach:) ), to też wyślę swoją, zawsze to fajnie się rozmawia z kimś \"bardziej realnym\". No to czekam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daffodile
ja z okolic Katowic...kocham jesien, jest cudnie! pozdrawiam starające sie............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK....................IMIĘ.......LATA.....MIASTO....CYKL STARAŃ...DATA@ iskierka nadziei......Sylwia.......25.........Września........0............30.09 Mama24...............Ewelina......24..........Kraków.........0..............25.08 Asik25.................Joanna......25..........Lubin............0..............? madziara.............Magda.......27..........Warszawa........0..........10.09. Beciamun............Beata.........27......Tomaszów Maz........0...........3.09 Askja.................Julia.........25..........Warszawa..........0.............? pogodny dzień........Aga..........33........Kraków..............3........22.09 Elunia_K.............Ela.............18.........Poznań...........1..........29.09 Anecik..............Aneta..........26.........Sosnowiec..........0........04.09 Tojaedyta.........Edyta..........30........Słupsk...............2...........11.09 Koalka27..........Asia.............27.........Rybnik...........0.............30.09 Aranka.............Ania............23........Gdynia............3.............8.09 sweete............Asia.............30........Łódź...............5............07.10 Alabamka.........Joanna..........28.......Wrocław..........1............24.09 Joanka............Joanna..........25.........Szczecin..........2...........15.10 Tabelka II ❤️ Nick...............Imię............... TC................Kilogramy RRR...............Renata.............11...................1 Tojaedyta........Edyta..............3.....................? Kinia25............Kinga..............3.....................? .........................? Madzia wszystkiego naj, naj co tylko można sobie wymarzyć. To piękny dzień, którego przeżywa się raz w życiu. Pozdrowionka i owocnej pracy podczas miodzikowego miesiąca. 🌼 Joanka ja też mam ćwierć wieku :D 🌼 Miłej nocki ❤️ ja niestety będę miała miłą, ale dopiero za 5 dni............................. :D papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×