Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

iskierka nadziei.

JESIENNE STARANIA - kto jeszcze?

Polecane posty

witam kochane dziewczynki! jestem tutaj codziennie, czytam Wasze wypowiedzi, ale sama nie mam siły odpisac. Jestem jakas wymęczona, ciągle mam mdłosci i tylko bym spała, ale tu pracowac trzeba, wiec siedze w pracy, robie co do mnie nalezy ale juz na wiecej nie mam siły. Nie zapomniałam o Was!!! jestem juz w 10tc. mozna wpisac do tabelki, sama tego nie potrafie zmienic, a i jeszcze jestem w pierwszej tabelce- wywalic mnie z niej prosze. Obiecuje ze bede pisac, ale czytam zawsze i wiem co sie dzieje. buziaki i szybko mi tu dołączyc do naszej tabelki, smutno nam w niej samym!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Witaj Edytko :) To cieszymy sie bardzo, ze z nami jestes, myslalam, ze juz o nas zapomnialas, musisz zagladac, bo moze tym sposobem sciagniesz kogos do 2 tabelki ;) Zycze duzo sil i oby te poczatkowe objawy ciązy jak najszybciej minely i juz cie nie meczyly ! Buzka :) Uaktualniam tabelkę ! Zostawie Cie jednak w 1 tabelce, bo przynajmniej sa tam twoje dane !!! Wykasuje tylko date @ :) NICK...............IMIĘ.......LATA.....MIASTO....CYKL STARAŃ...DATA@ iskierka nadziei.....Sylwia.......25.........Września......0.........29.10 Mama24........Ewelina......24..........Kraków.........0..............25.08 Asik25............Joanna......25..........Lubin............0..............?... madziara.......Magda.......27..........Warszawa........0..........10.09. Beciamun.......Beata......27......Tomaszów Maz........0...........3.09 Askja.........Julia.........25..........Warszawa..........0.............?.... pogodny dzień........Aga........33........Kraków...........4........26.10 Elunia_K........Ela.............18.........Poznań...........1...........28.09 Anecik.........Aneta..........26.........Sosnowiec..........0.........04.09 Tojaedyta...Edyta..........30........Słupsk...............2.................. Koalka27.....Asia.............27.........Rybnik...........0.............02.11 Aranka.........Ania............23........Gdynia............3............04.11 sweete.......Asia.............30........Łódź...............6............04.11 Alabamka......Joanna..........28.......Wrocław.........2...........23.10 Joanka......Joanna..........25.........Szczecin..........2...........15.10 Salome.........Gośka..........28........Poznań............4..............?... Madelain.......Magda.........29.....Jelenia Góra.........0...........30.08 Tabelka II Nick...............Imię............... TC................Kilogramy RRR...............Renata.............11....................1...... Tojaedyta........Edyta.............10.....................?..... Kinia25............Kinga..............3......................?.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...............IMIĘ.......LATA.....MIASTO....CYKL STARAŃ...DATA@ iskierka nadziei.....Sylwia.......25.........Września......0.........29.10 Mama24........Ewelina......24..........Kraków.........0..............25.08 Asik25............Joanna......25..........Lubin............0..............?... madziara.......Magda.......27..........Warszawa........0..........06.11. Beciamun.......Beata......27......Tomaszów Maz........0...........3.09 Askja.........Julia.........25..........Warszawa..........0.............?.... pogodny dzień........Aga........33........Kraków...........4........26.10 Elunia_K........Ela.............18.........Poznań...........1...........28.09 Anecik.........Aneta..........26.........Sosnowiec..........0.........04.09 Tojaedyta...Edyta..........30........Słupsk...............2.................. Koalka27.....Asia.............27.........Rybnik...........0.............02.11 Aranka.........Ania............23........Gdynia............3............04.11 sweete.......Asia.............30........Łódź...............6............04.11 Alabamka......Joanna..........28.......Wrocław.........2...........23.10 Joanka......Joanna..........25.........Szczecin..........2...........15.10 Salome.........Gośka..........28........Poznań............4..............?... Madelain.......Magda.........29.....Jelenia Góra.........0...........30.08 Tabelka II Nick...............Imię............... TC................Kilogramy RRR...............Renata.............11....................1...... Tojaedyta........Edyta.............10.....................?..... Kinia25............Kinga..............3......................?.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edyta gratuluję ciąży (bo nie pamiętam czy grtaulowałam na początku) i cieszę się że z dzidzią wszystko jest w porządku. Mam nadzieję że już niedługo wszystkie dołączymy do Waszej tabelki :-) Alabamka skoro i Ty masz w planach \"ostre\" działanie to kto wiem może będziemy miały wspólne tematy z dziewczynami - Kinią, Edytą i RRR. Trzymam kciuki żeby się udało.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki. Dziś i jutro będę z Wami, bo od pracy mam w tym tygodniu wolne, grypka mnie złapała, błeeeee. Tak więc Madziara, łączę się z Tobą w cierpieniu. A co do fotek, to cały czas przychodzi mi zwrot maila z info, że masz przepełnioną skrzynkę. Alabamka, stare, ale jare te fotki, ślicznie wyglądasz na nich. A co to za mistyczne miejsce, w którym brałaś ślub, czyżby tak piękny ołtarz?? Wiecie co, myślałam, że z tą ciążą nie będzie żadnego problemu. Skoro tyle czasu się zabezpieczaliśmy, a teraz wszystko odstawiliśmy, to sądziłam, że od pierwszego razu zafasolkuję. Niestety, okazuje się, że to nie takie proste. Ale mój MĄŻ (pierwszy raz tak piszę, łał) mówi, że trzeba popracować i tłumaczy mi, że to nic złego. Trochę mnie zmartwiło, że za pierwszym podejściem się nie udało, ale jakoś to sobie wytłumaczyłam i postanowiłam nie myśleć o dniach płodnych, nie liczę nawet kiedy będą. Postanowiłam żyć tak jak dotychczas i nawet testów nie robić. Wiem, że przyjdzie w swoim czasie. Aaaa, jeszcze aktualizuję dane do tabelki: Beciamun ...... Beata ..... 27 .....Tomaszów Maz. ..... 2 ...... 4.11 Idę trochę poleżeć i wygrzać chorobę. Madziara, a Ty uciekaj z pracy i do ciepłego łóżeczka się połóż. Aaaaa, jeszcze bardzo ważna sprawa. Jeśli którąś z Was boli gardło, to mam rewelacyjny przepis na zbicie bólu. Powiedział mi o tym jeden Arab i wczoraj sprawdziłam, działa. Łyżkę oliwy z oliwek (ponoć koniecznie extra wirgin) wymieszać z łyżeczką soku z cytryny i pić 1-2 razy dziennie. Ja wypiłam to wczoraj i dziś i ból gardła minął i nawet nie jest obrzydliwe w smaku. Pozdrawiam i życzę miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Beciamu - na samym początku dzięki że łączysz się ze mną w bólu - oczywiście ja z Tobą też - Ty jednak masz lepiej bo możesz poleżeć w domku a u mnie nie ma takiej możliwości - dopiero co wróciłam z urlopu i nie ma szans na zwolnienie - podleczę się dziś wieczorem. Na razie ciepłe napoje muszą wystarczyć. Chociaż już jest troszkę lepiej niż rano. Zdjęcia tak jak pisałam alabamce próbuję cały czas wysłać ale coś jest nie tak - ogólnie z pocztą prywatną i slużbową coś się chrzani....Za moment spróbuję kolejny raz - jest światełko w tunelu :-) No i skrzynkę już wyczyściłam więc ślij !!!! Alabamka czekam na zdjęcia ślubne i od Ciebie - daj mi możliwość pozachwyania się tak jak robi to Beciamun :-) A co do zafasolkowania - ja też tak jak Ty Beciamun myślałam że nie będzie z tym problemu - ale jak widać to nie jest takie proste. Mamy zamiar starać się na dniach ale szczerze mówiąc ja mam jakieś czarne myśli że moim przypadku to nie będzie proste i nie obędzie się bez pomocy osób trzecich bądź jakiś medykamentów :-( No ale na razie to dopiero początek więc zobaczymy...Zacznę się martwić jak do końca roku nie będzie efektów......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziarka, sio z tymi czarnymi myślami, nie wolno tak. Trzeba przestać w ogóle myśleć o ciąży, to ponoć najlepszy sposób. Zobaczysz, że jeszcze będziesz się śmiała z tego, co teraz piszesz, będzie dobrze. Współczuję Ci, że nie możesz zawinąć się w kołderkę, ale mi też nie jest dobrze, bo nie mogę już w tym łóżku wytrzymać, gorąco jak diabli, mój mąż nakazał mi się grzać poduszką elektryczną :-/ Co do fotek to już się wysyłają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) Dzisiaj my warte pelnimy na forum hi hi :D Oczywiscie Madzierko, ze przesle ci swoje zdjecia, wlasnie weszlam na twoj nick i juz sobie spisalam mail do ciebie, zaraz cos przesle !!!! Beciamun - tak, musze przyznac i pewnie zabrzmi to dumnie, ale kosciol, gdzie bralam slub jest przepiekny, to bylo w parafii moich rodzicow. A to co widzisz na zdjeciu, to zabytkowy ołtarz - duma tego kościola, w glebi, czego juz nie wiadac, jest ruchomy oltarz otwierany przed kazda msza, wszystko jest rzezbione w kamieniu, caly wystroj to barokowe elemnety, wiele w nim jest tez akcentow renesansu i gotyku. Jednym slowem to piekny i zabytkowy kosciol. Dziewczyny, co do staranek, to przezylam to samo, tez mi sie wydawalo, ze to takie normalne, zeby zajasc za pierszym razem, swoje rozczarowanie przeszlam we wrzesniu kiedy okazal sie, ze nic nie wyszlo, ale z tego, co wiem teraz z kazdym kolejnym cyklem % szans na zajscie w ciaze jest wiekszy, wiec wszystko przed nami ;D Kolejny cykl staran !!! Pozdrawiam :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alabamka będę czekać na zdjęcia chociaż coś się dobrze pokręciło z tą pocztą - mam nie aktywne okienka :-( Od jakiegoś już czasu niektóre strony internetowe mam właśnie nie aktywne :-( Chce Wam wysłać zdjęcia ale nie mogę bo opcja do załączników jest nie aktywna...Także nie denerwujcie się jak dzisiaj nic nie dojdzie - może jutro....Mam już dość tego komputera! A czemu piszesz Alabamko że każdy kolejny cykl to większa szansa? Widzę w takim razie że we trzy mamy podobnie - już miałyśmy nadzieję a tu klapa - no ale może tym razem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! No wreszcie!! Ja szybko-także proszę o zdjęcia-pisałam wyżej, mam ciche dni z teściową (o co?? ...), my się też staramy za miesiąc, choć moglibyśmy chociaż dzisiaj, ale to miało być za miesiąc, no i -czekam na badania... Idę przełamywać lody z teściową (czytaj:jestem głodna jak wilk i muszę iść do kuchni!!) :) Pozdrawiam!! PS-CHCE MI SIĘ ŻYĆ, GDY JEST TAKA POGODA!!!! :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziarko, coś z tą Twoją pocztą jest kiepawo, po raz czwarty dostaję zwrot maila. Spróbuję za parę dni, może się uda. Alabamko, dlaczego pisałaś, że kolejny cykl, to większa szansa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do wzrostu szans w kolejnych cyklach, to jest tak: Ponoc przy 1 starankach szansa na zajscie w ciaze jest ok. 20%, a 2 raz to juz 40% itd., ale dalej juz nie wiem jak sie rozkladaja te procenty, mnie interesowalo na razie do 2 starnek i dlatego nie znam tych dalszych wartosci hi hi :D Pozdrawiam !!! P.S. Jak sie dowiem to wam napisze !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiści, to wszystko jest \"czysta teoria\", a zycie i tak to koryguje u kazdej z nas inaczej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiajcie, przyszłe mamy!! :)) Piękna pogoda, zbieram się do pracy, a Wy chyba śpicie? :) Miłego dnia wszystkim!! :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim 🖐️ Koalka, kto spi ten spi :) hi hi Ale, ze ty tu zagladnelas rano, to mnie zaskoczylo !!! To milo :) Ja juz dzisiaj w pracy od 7.30, dosc wyjatkowo, codziennie mam na 8.00, ale dzisiaj z przyczyn niezaleznych ode mnie musialam byc wczesniej :) Obowiazki wzywaja :) Pozdrawiam i w ramach przerwy zajrze do was pozniej !!! P.S. Ta pogoda nas normalnie rozpieszcza, jestem pod ciaglym urokiem tegorocznej jesieni !!!! Te kolory jesieni urzekly mnie calkowicie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam!!! moze i kolory jesieni ciekawe, ale u mnie mrozno!!! ja juz czuje zime!!! dziewczynki zdrowka zycze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam dzisiaj doła i wszystkiego mi się odechciewa - więc raczej dzisiaj będę Was czytać niż pisać. Jednak mimo wszystko życzę miłego i ciepłego dnia. Trzymajcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nawet nie wiem, jaka u mnie pogoda, bo żaluzje mam jeszcze zasłonięte. Tak więc idę je rozchylić i... rzeczywiście jest uroczo i nawet teperatura dość wysoka 12 st.C. Ja leżę i nie mogę się wykurować. Dziś jest gorzej, więc mój mąż został ze mną i będzie mnie pilnować, żebym leżała pod kołdrą. A może on mnie lepiej rozgrzeje...:-D Madziara, wczoraj oglądałam film o papieżu i odcinek z czasów wojny na tyle mnie zdołował i zmusił do refleksji, że stwierdziłam, że moje problemy, żeby nie wiem jak duże były, to żadne problemy. Nie wiem, co Ciebie dręczy, być może to coś poważnego, ale ja długo dołka nie złapię. A Tak w ogóle, to nie wiem, jak Ty wytrzymujesz w pracy z chorobą, ja nie mogę się w domu wykurować. Trzymaj się i głowa do góry, może jutro będzie lepiej albo jeszcze dziś. Dziewczyny, Wy też się trzymajcie. Życzę Wam, żeby czas w pracy szyko zleciał. P.S. Edytko, jak się czujesz?? Strasznie fajnie, że jesteś z nami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beciamun wiem wiem - ja też oglądałam wczoraj ten film i prawdę powiedziawszy zdołował mnie totalnie - nie obeszło się oczywiście bez łez.....I może mój dół też jest spowodowany tym co wczoraj oglądałam. Nie wiem sama. Teraz jest troszkę lepeiej niż rano ale nadal nie jest komfortowo. No i na dodatek jeszcze złe samopoczucie związane z choróbskiem :-( A czy Ty byłaś skarbie u lekarza czy sama się leczysz? Bo wiesz te domowe sposoby nie zawsze pomagają... A no i zazdroszczę że możecie sobie pozowlić na to że mąż nie idzie do pracy tylko się Tobą opiekuje. Chyba każda z nas chciałaby mieć taką możliwość. Ja podjęłam nie dawno decyzją odnośnie której miałam doła - zaryzykowałam. Jak to się dalej rozwiąże, jak potoczy się moja przyszłość,....zobaczymy z czasem. Mam nadzieję że nie będzie tak źle jak to sobie wyobrażam. Jak to mówią kto nie ryzykuje nie jedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie bałam oglądac ten film! bałam sie ze bede ryczec, przezywac, nie mam siły go oglądac. Moj maz przyniosł go juz jakis czas temu do domu na dvd i juz wtedy bałam sie oglądac, on sam siedział przed telewizorem. Pozniej mi opowiadał o swoich przezyciach i jestem zadowolona ze nie oglądałam. Jak bede silniejsza psychicznie to go włącze.Namieszałam pewno, ale chyba rozumiecie o co mi chodzi. CHORUJĄCYM ZDROWKA ZYCZE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Wczoraj tez ogladalam ten film, podobnie jak Beciamun napisala, na mnie tez wywarl, ogromne, pozytywne wrazenie. Sadze, ze zgodnie z tym filmem, niewazne jakie problemy spadaja na czlowieka, nie mozna sie poddawac i trzeba byc silnym, to wynioslam po tej I cz., dzisiaj II cz. i zapewne wzocni mnie jeszcze bardziej ! Dzisiaj, mzoe za sprawa tego filmu tez i pogode za oknem zapewne, mam wysmienity humorek, nawet nie przerazil mnie natlok pracy, nie wiem skad ten przyplyw energii na 2-3 dni przed @, bo dzisiaj mam juz 28dc, zawsze jestem rozdrazniona, wsciekla i bez przyslowiowego \"kija\" nie podchodz, nawet moj maz zauwazyl ta zmine, wcale sie nie dziwie, bo min. od roku, przed kazda @ szaleje i wyzywam sie na nim przede wszystkim. Moze to cos znaczy ? Moze to zwiastun czegos, ... ??????? No sama nie wiem, tak sie łudze !!! Pozdrawiam i duzo zdrowka zycze wszystkim !!! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziarka, wcale nie mam tak fajnie. Mój mąż po prostu miał wczoraj wybór, że albo pojedzie w trasę dziś rano albo po południu i wybrał tę drugą możliwość. Teraz niestety już jestem sama :-( A co do leczenia, to do jutra próbuję sama się leczyć, a jeśli nie pomoże, chyba pójdę do lekarza. Chociaż w sumie nie sądzę, że lekarz mi pomógł. Pewnie przepisze mi to, co sama kupiłam bez recepty i jakiś antybiotyk, którego i tak nie wezmę, bo być może jest już coś maleńkiego we mnie ;-) , kto wie. Alabamka, to dziwne, że taki film może pozytywnie nastroić do życia. Jest bardzo ciężki, ja płakałam strasznie długo, a tu się okazuje, że w konsekwencji jego oglądania można wiele przemyśleć, hmm... Edytko, film mnie przybił, ale ogólnie cieszę się, że go obejrzałam. W Twoim stanie może lepiej poczekać, skoro i tak go masz na dvd. Oszczędzaj się i uważaj na siebie. Pozdrawiam Was mocno. Pewnie zaraz uciekacie wreszcie do domciu, więc życzę Wam przyjemnie spędzonego w nim czasu. Miłego dnia. Papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alabamka, a może ten dobry nastrój może jest zapowiedzią wyczekiwanej fasolki(?) Życzę Ci tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cicik
:D :D :D :D uśmiechajcie się to pomaga :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Beciamun-lekarz mi powiedział,że w drugiej fazie cyklu gdy jesteś u lekarza, to trzeba poinformować o możliwosci bycia już w ciaży6 i wtedy przepisuje jakiś antybiotyk na \"a...\"-bezpieczny w ciaży. U mnie też humorek dopisuje :) Też oglądałam wczoraj film i nie potrafię inaczej, ale życzyłam hitlerowcom, żeby się smażyli w piekle!! ... I tez płakałam jak bóbr, szczególnie gdy zabili tych młodych, skrzypaczkę, księdza... Idę siępod prysznica i na II cz.pędzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja koleżanka będzie miała prawd.dzieczynkę w lutym :) Lekarz jej powiedział, że jest większe prawdopodobieństwo na dziewczynkę, jesli się stara o nią na dwa trzy dni przed owulacją, a na chłopca jak w czasie samej owulacji...ale to nie reguła. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koalka. Ja czytałam, że plemnik dwudniowy prorokuje chłopczyka, a jednodniowy- dziewczynkę. A jak jest naprawdę, to się okaże. A co do antybiotyku, to masz rację. Mimo wszystko chyba domowy sposób mi pomaga, więc raczej jutro będę już zdrowsza. Pozdrawiam i życzę spokojnego wieczorku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×