Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

iskierka nadziei.

JESIENNE STARANIA - kto jeszcze?

Polecane posty

Droga Alabamko-Joasiu-dziękuję za życzenia, bo rozumiem, że to do mnie ;) Właśnie wróciłam z imprezy-było super, lepiej niż mogłabym przypuszczać, szumi mi w głowie, alkohol lal się strumieniami!! Choć-takiej obsługi jeszcze nie widziałam, dyrektorka (siedziała koło mnie) powiedziała to na głos,że nigdy w życiu tu nie przyjdziemy ani nasi znajomi, nie uwierzyłybyście, szok!!!!!!! Ludzie, jak mi się kręci w głowie, a znowu nie tak dużo wypiłam, no ale...to już nie są czasy akademickie :( Dzięki pogodny dzień za pomoc w likwidacji tych cholernych ptaków!! Czy ktoś wie, o co chodziło?? Pozdrawiam gorąco!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) 🖐️ Koalko - oczywisce, ze to dla CIEBIE !!! Wstyd by bylo zapomniec !!!! ;) Ja zawsze pamietam hi hi ;) o tym swiecie tak waznym dla kazdego pedagoga :) Buziaki :) Milego wypoczynku po szalonej imprezie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziara, Pogodny dzień i Koalka, dziękuję za życzenia. Madziara, Tobie też życzę wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia, duuuuużo miłości, szczęścia, zrozumienia i spełnienie marzeń (o maleństwie przede wszystkim). Ja także poproszę o fotki, a dziś wysyłam swoje. Pozdrawiam i pewnie do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisuleczka
cześć Wam. Słyszałyście coś na temat picia malin przed zajściem w ciążę? Bo ja słyszałam, że to nie jest zbyt bezpieczne. Ale nie wiem dokładnie jaki to może mieć związek ze staraniami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość corrinka
czytam Was :D Powodzenia wszystkim :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Nie wiem o co chodzi z tym sokiem malinowym... Corrinka - czytanie to mało, odezwij się coś więcej! :) Byłam dzisiaj u ginekologa. Miałam zrobić badanie na toksoplazmozę i chlamydię (zrobilam od razu, ale oba z krwi, co Wy na to? Bo lekarz powiedział, że można z surowicy krwi też zrobić na chlamydię, ale ja już sama nie wiem...w końcu on studiował medycynę, nie ja...I jest tutaj jednym z lepszych lekarzy...) Mówil o teście ciążowym, objawach, radził zaszczepić się (nawet po zapłodnieniu!!-wg nowych badań można) na grypę, nie panikować z żółtaczką, bo jeśli się okaże przed porodem, że nie mam przeciwciał jakichś tam typu B, to wiedzą w szpitalu co wtedy robić, jest jakiś oddzial septyczny czy coś.... Mówił też o poronieniach, że najczęstszą przyczyną jest to, że jakiś narząd potrzebny dzieciątku do rozwoju się nie rozwija lub rozwija się źle, że 25% poronień jest niezauważalnych (o ile nie pomyiliłam tej liczby z czymś innym dot. poronień). Powiedział też, że jeśli w ciągu trzech miesięcy nie zajdzie się w ciążę, to wtedy trzeba w połowie cyklu przyjść na usg i zobaczyć, czy pęcherzyk Graafa w ogóle jest. Rzadko komu udaje się za pierwszym razem...Mówił też o konflikcie serologicznym - skoro mam grupę 0 Rh +, to wszystko jedno jaką ma mąż, bo mając plus, nie może dojsć do serologicznego, problem by był, gdybym miała minus, a dziecko plus. Co do kwasu foliowego, to powiedział, że nie ma sensu za bardzo go brać na zapas, bo on się nie magazynuje, potrzebny jest od 14 dnia cyklu na wszelki wypadek - lekarze wolą jak go jest za dużo niż za mało w tym wypadku, gdyby było baby. Bardzo ważne - od ok.14 dnia cyklu trzeba żyć tak, jakby się było w ciąży, uważać na promienie rentgenowskie, informować lekarza o możliwości bycia w ciąży (chodzi o antybiotyki) itp.A test ciążowy-zrobić po tygodniu od spóźnienia @, po 2 tyg.można na usg zobaczyć, czy zarodek się prawidłowo zagnieździł. Poza tym-czekam na wyniki badań, jestem zdrowa, młoda i mamy się starać jeśli chcemy! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość corrinka
Koalka to staraj się. Ja też słyszałam o tym wszystkim co Ty tu napisałaś. Trzeba próbować, ale podobno nie zbyt często. Moja koleżanka próbowała rano i wieczorem i dzisiaj ma Wiktorka. Powodzenia Wam życzę :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa1111
Jestem ciekawa jakie kolorki Wam się podobają. Mam na myśli ubrań i wnętrz domu. Bo mi ten modny brązowy nie odpowiada, bo każda kobieta teraz jest na brązowo. Mi podoba się aktualnie błękitny i zgnita zieleń, czyli oliwkowy. Wnętrza kuchnia pomarańczowa, salon żółty, a sypialnia zielona. Łazienka niebieska. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po wekendzie . Zimno szaro i smutno i znów praca. co do kolorów to teraz bardzo fajne kolory sa mozna cuda zdziałać Mnie sie podobaja praktycznie wszystkie . Kwestia tylko tego czy one pasuja do pomieszczenia , wystroju i samopoczucia właścicieli . Ja lubie raczej spokojne kolory co prawda te ostrzejsze tez ale u kogos ja zle bym sie czuła majac naprzykład pomalowany pokoj na jakis wsciekły kolor . Ostatnio wrzos mi sie spodobał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dzoewczynki. Beciamun dziękuję bardzo za zdjęcia (szkoda że tak mało) - wyglądaliście ślicznie - tacy zakochani....jeszcze raz wszystkiego naj! Co tam słychać u całej reszty? U mnie właśnie koniec @ - bierzemy się do roboty...chociaż coraz częściej zastanawiamy się na szczepionką przeciw grypie a wtedy chyba trzeba się wstrzymać? Wiecie coś może na ten temat? I co u Joanki - dawno jej nie było ?!?!?! Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ja tak na sekundke, pozdrawiam wszystkie :) Becamun, mialam nadzieje, ze zalapie sie na twoje zdjecia, bo w piatek pisalas, ze wysylasz, podalam nawet swoj mail !!! Ale nic nie dostalam od ciebie, Madziarka juz zdazyla poogladac,a ja nie mam :( Z checia odesle ci swoje, ale nie mam nawet twojego mail !!!! Buzka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alabamka, przepraszam i już to naprawiam. Madziarka, a Tobie wysłałam więcej, tylko przyszedł mi zwrot, że masz pełną skrzynkę. Dziś spróbuję jeszcze raz. Aaaa i czekam na Twoje. Pozdrawiam wszystkich i uciekam do mamusiu na obiadek, barszczyk czerwony, mniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Madzia-napisałam, co mi lekarz powiedział,że można podobno nawet po zapłodnieniu na grypę sie zaszczepić...wg dwuletnich obserwacji, aż go spytałam, czy aby na pewno... Beciamun - dziękuję za zdjęcia, czemu ciągle myślałam, że jesteś szatynką?? :) Pięknie wyglądałaś :) I za zdjecie od Pogodnego dnia dziękuję-ja już je kiedyś widziałam, tylko jakoś mi się skasowało!! I dalej nie mam zdjęć od Madzi, Kini, Edyty... jclim@interia.pl Ale zimno, co? Dowalili mi dodatkowe zajęcia niespodziewanie, i co dopiero wróciłam z pracy... Piszcie, co u Was!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej !!!! A ja bede nadal konsekwentnie domagac sie zdjec !!! Beciamun, Madziarka - nadal nic nie dostalam !!! :( Na zdjecia od Kini tez czekam ! Buzka :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koalka, ja jestem szatynką, ale przefarbowałam się na blond :-D Alabamka, dopiero teraz wysłałam Ci fotki, nie mogłam wcześniej. Kolorowych snów dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kochane dziewczyny 🖐️ :) Beciamun - bardzo dziekuje za zdjecia, za tak duza liczbe zdjec :) Bardzo slicznie wygladaliscie, no oczywiscie ty pieknie !!! Nie widzialm cie jako szatynka, ale w blądzie i w sukni slubnej wygladasz wspaniale :) Oczywiscie zaraz przesle ci swoje zdjecie, ale tylko jedno, bo w pracy mam to jedyne, poznym wieczorem przesle wiecej roznych !!! A co u mnie ? W zasadzie nic wielkiego, za prae dni @ i poza tym oczekuje na nowy cykl !!! To tak w wielki skrocie ;) Weekend minal mi bardzo przyjemnie, zgodnie z zapowiedzia dotarla do mnie kolezanka z czasow studenckich, przegadalysmy w sumie 2 noce, naogladalysmy sie naszych zdjec i poodwiedzalysmy inne znajome, bylo bardzo super, szkoda tylko, ze juz w naszym wieku hi hi :) jest mniej czasu na wspolne spotkania ze starymi znajomymi, a zwlaszcza jest to utrudniono kiedy kazdy mieszka w innej czesci Polski, przynajmniej duzo moich znajomych porozjezdzalo sie !!!! Ale jak przyjemnie jest spotkac sie po dlugim czasie !!! Pozdrawiam kochaniutkie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Madziara- pytalam moją gin czy powinnam zaszczepic sie na grypę przed planowana ciazą- odradziła mi, stwierdziła ze będę często chorować. Po zaszczepieniu trzeba odczekac z ciaza 3 miesiące. To trochę długo jak dla mnie , chcemy spróbować w grudniu, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę-co lekarz, to co innego mówi...hm...a mój tak przekonująco powiedał, że prowadzono badania i okazało się, że można szczepić nawet po zapłodnieniu, i że nie trzeba czekać...No cóż... Nic nie piszecie coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siedzę sobie sama-mąż na meczu, pierwszy raz od roku, będę miała jutro co robić...ciekawe, o której wróci (koledzy niewidziani od roku...). W radiu mówią, że temp. ma spaść do zera!! brr... Ciekawe, gdzie jesteście, jak Was nie ma, trochę głupio tak pisać \"do siebie\"... :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki. Właśnie dopadło mnie przeziębienie :-( Ledwo widzę na oczy a i nos robi się coraz większy i cięższy..... Piszcie coś żeby czas szybciej zleciał do 17-tej. Plizzzzz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie :D A przede wszystkim ciebie Madziarko ;) Oj, to niedobrze, ze tak cie juz zlapalo przeziebienie, chociaz moze odchorujesz teraz i potem to cie juz nic nie ruszy !!! Mam nadzieje, ze dzisiaj ktos tu jeszcze zagladnie do nas, bo wczoraj to bylo smutnawo, Koalka probowala podtrzymac temat, ale nie bylo chetnych !!! Ale dzisiaj przy tak pieknym dniu, przynajmniej u mnie, mysle, ze wiecej bedzie w nas wszystkich werwy !!! Pozdrawiam cie mocno Madziarko i trzymaj sie, aby do 17 !!! Buziaki :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Alabamko - no dobrze że Ty jedna jesteś z rana na topiku - bo reszta dziewczyn chyba śpi :-) Usprawiedliwiona jest tylko Kinia, która przebywa na swoim miodowym wyjeździe - ale gdzie cała reszta?!?! Ja właśnie popijam kawkę bo dzień zaczęłam jednak od herbaty na rozgrzanie a teraz pora na przyjemności - czyli kawusia. A no i zaczyna mnie poboleważ w podbrzuszu :-) znaczy się coś zaczyna się dziać i tzreba będzie działać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziarko ! - jak juz tak sobie gawedzimy \"w cztery oczy\" ;), to zapytam cie co ze zdjeciami dla nas ???? Bardzo chetnie przesle ci swoje tylko, ze nie mam nawet twojego adresu !!! Chyba, ze postanowilas nie wysylac swoich zdjec, jezeli tak, to oczywiscie nie bede juz nalegać :) No, to moze cos sie ruszy w temacie dzidziusiow !!! Bo cos taki zastuj sie zrobil, od czasu Edytki i Kini wielka cisza ! Zycze, aby twoje staranka byly owocne, ja tez co do siebie mam taka nadzieje, w tym tygodniu dostane @ i potem do \"dziela\" ;D Pozdrawiam :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alabamko co do zdjęć to cały czas próbuję je przesłać ale mam jakieś problemy z pocztą... :-( Jednak cały czas pamiętam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×