Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Smutenka

KOBIETY A PROBLEMY W ZWIAZKU

Polecane posty

Moje panie miłość nie jest łatwa, ale http://nianio.com.pl/milosc-nie-jest-latwa/ ale same możemy zadbać, by było lepiej. Przypomnijmy sobie za co pokochałyśmy naszych partnerów. Czy w tedy obkładałyście się poradnikami? Nie słuchałyście serca. Przypomnijcie to sobie i im. Wspólne wspomnienia, plany, marzenia to łączy nie dzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłość ma uszczęśliwiać bo to dobre uczucie: malgorzataliszykkozlowska.blogspot. , a jeśli coś w niej boli,warto być moze inaczej podejść do zmiany ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"brzydki jest czlowiek ktory mówi o drugim czlowieku"brzydki""

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszyscy oceniamy, cały czas. Schematy i stereotypy są drogą na skróty dla ludzi słabszych umysłowo, tak po prostu jest łatwiej. Ale przecież tak było, jest i będzie, że znajdzie się jakiś prostak co to będzie oceniał przez pryzmat koloru skóry, włosów, makijażu, jakości butów, itd. To jest po prostu ciemnota, którą ciężko wyplenić, a walka z tym to pozytywistyczne syzyfowe prace. Lepiej takich ludzi olać i zostawić samych sobie w swoim jadzie."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarlenaCichoń
Miałam problemy w związku ponieważ, byłam za bardzo zaborcza i lubiłam postawić na swoje. W końcu oddałam pałeczkę mojemu mężowi i pozwoliłam mu zabrać mnie gdzie chce na weekend. Nawet nie wiecie jak sobie poradził z tym trudnym zadaniem i trudną mną ;) zabrał mnie do Warszawy do hotelu Rialto gdzie było bosko pod względem miejsca i atrakcji jakie na mnie przygotował. CZasem warto odpuścić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam :) jak myślicie?warto dać facetowi kolejna szanse?? nie drugą, tylko kolejna?? ale z tym że teraz oboje zrozumieli naprawdę i dobrze swoje błędy i facet i kobieta i powody przez które się nie układało wcześniej w ich związku. Bo kobieta też była winna temu ze sie nie układało miedzy nimi. Co o tym sądzicie??Warto czy nie warto dac sobie kolejną szanse??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukasz miłości? Jesteś gotowa/y na nowy związek? Chcesz się zakochać? Nie boisz się nowych doświadczeń i lubisz zmiany? Jeśli tak, to zgłoś się do nowego niezwykłego programu telewizyjnego! Zapraszamy singli i singielki, którzy marzą o prawdziwym uczuciu. Jeśli czujesz, że już nadszedł czas by stworzyć stabilny związek i jesteś w wieku 25 - 45 lat, to ten program jest szansą dla Ciebie! Każdy uczestnik programu otrzyma wsparcie oraz profesjonalną poradę i pomoc. Wszystkie chętne osoby prosimy o wysyłanie swoich zgłoszeń w odpowiedzi na to ogłoszenie. W zgłoszeniu proszę podać pełne dane kontaktowe. Z każdą osobą skontaktujemy się indywidualnie i omówimy szczegóły tej niezwykłej przygody. Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: Eksperyment@tvn.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej czy wiesz że coraz więcej kobiet takich jak Ty decyduje się na to rozwiązanie. Nie musisz rezygnować ze swoich marzeń, nie zaryzykujesz utraty męża i rodziny. To właśnie tu w tym momencie możesz zadecydować że nie tylko będziesz kobietą spełnioną zawodowo, wspaniałą matką czy przykładną żoną, ale także to Ty decyduj w pełni o swoim życiu towarzyskim bo nikt inny nie jest bardziej tego wart niż Ty! Jeśli masz ochotę spędzić miły wieczór podczas spaceru przy świetle księżyca z przyjemnością przystojny 25 latek złapię Cię za rękę i poprowadzi pod kopułą gwiazd, a może marzysz o swoim prywatnym szoferze powiedz tylko dokąd a zawiozę Cię na koniec świata. Mam na imię Robert jestem blondynem średniego wzrostu, posiadam prawo jazdy kat b, przez kilka lat uprawiałem amatorsko MMA, podobno świetnie wyglądam w garniturze i z pewnością byłbym wspaniałym dodatkiem do Twojej kreacji. Jeśli masz ochotę na przyjemny odprężający masaż przy świetle świec, poczuć ciepły olejek spływający po Twojej boskiej skórze nie ma problemu jestem również w pełni wykwalifikowanym masażystą. Pewnie zapytasz co taki facet jak ja tu robi. Pragnę by moje życie nabrało kolorów, mam dość życia z dnia na dzień potrzebuje poczucia bezpieczeństwa i stabilizacji finansowej, ale to nie tylko to bardzo, ale to bardzo podnieca mnie myśl, że mógłbym stać się Twoją zabawką. Podnieca mnie to poczucie że staje się Twoim prywatnym bodyguardem, powiernikiem rozmów i chłopcem do zadań specjalnych w łóżku jeśli zechcesz. Mam jedną małą wadę nie umiem tańczyć smutas.gif Może nauczysz mnie tego? Ja jestem z województwa śląskiego Jeśli chodzi o łóżko dopuszczam bardzo bardzo wiele ale to, moje zdjęcia i ten zmysłowy flirt zostawię już dla prywatnej korespondencji usmiech.gif przygarnijkropka1990@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli nie możecie się dogadać w związku wystarczy powiedzieć przepraszam tak masz rację i od razu unikacie zbędnych dyskusji a druga osoba wie że specjalnie tak robicie. Moim zdaniem dobre rozwiązanie na pokazanie swojego zdania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morelove_com_pl
Zapraszam na moją stronę z najlepszymi kosmetykami w bardzo atrakcyjnych cenach! www.morelove.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaśminowa841
czytajcie Biblię ludzie, zmieniła moje życie, to nie jest nudne, to jest niesamowite, to że to teraz czytasz to znak, pójdź za tym, zanurz się w to, Biblia zmieniła moje serce, dusze i przywróciła mi wzrok, wszystko zmieniło się na lepsze !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pożyczka dla każdego http://www.kredytyt.pl od 100zł do 200.000zł Odbierz pieniądze! - Kredyty na dowód bez zaświadczeń - kredyty przez internet, dla Firm - Kredyt na mieszkanie/hipotekę - Pożyczka na Samochód bez BIK, Chwilówki na dowód Wypełnij krótki wniosek a my do Ciebie bezpłatnie oddzwonimy i przestawimy najlepszą ofertę Kredytu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morelove_com_pl
Serdecznie zapraszam do najlepszego sklepu z kosmetykami w atrakcyjnych cenach www.morelove.com.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leila naidne
Bóg jest miłością i kocha Cię bardziej niż ktokolwiek kiedykolwiek Cię kochał, jest to miłość szalona i niezrozumiała dla istot ludzkich a nawet samych aniołów, nie zmarnuj tej jedynej szansy którą masz- tego życia tu na Ziemi by pokazać mu że warto było za Ciebie umierać, oddawaj mu cześć co dnia, mów mu że jest Twoim Panem i proś by dał Ci dar w postaci Twojego prawdziwego głębokiego nawrócenia, proś gorąco a spłynie na Ciebie lawina uczuć niewyobrażalnych które odmienią WSZYSTKO co było, jest i będzie w Twoim życiu, WARTO !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IwonaStefan
Drogie Panie, Jeśli chcecie być niezależne finansowo, nie martwić się o przyszłość to zacznijcie zarabiać w internecie. Sama zarabiam tak od kilku miesięcy i mam na to czas mimo małego Dziecka i masy obowiązków domowych. Zarobki jak w każdej pracy zależą od Waszego zaangażowania i poświęconego czasu. Można zacząć bez wkładu własnego! Dodatkowo jeśli masz swój biznes, sklep, firmę usługową, bloga czy cokolwiek co warto reklamować, dzięki programowi TrafficMonsoon zapewnisz sobie jeszcze większy ******* stronie. Większy ruch = większa liczba potencjalnych klientów = większy zysk. A do tego zarobisz na samej reklamie. Jeśli chcesz znać szczegóły napisz: istefaniak@gmail.com Tylko nieuzasadniony strach przed porażką Cię ogranicza. Weź życie w swoje ręce i nie bój się walczyć o marzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmmm ciekawy temat. Coś dla mnie. Od dawna czuje się nie kochana przez męża, niestety przegrywam z tv.... zreszta coś ze mną jest nie tak bo wszyscy maja mnie w dup...e !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błąd koronki
Osobo wyżej nie martw się ze maż woli tv bo faceci tak maja ze tv ważne a ty się martwisz ze wszyscy maja cie w d***e, nie martw się sama zacznij wszystkich i wszystko mieć w d***e będzie ci łatwiej żyć w tym pieprzonym świecie zobaczysz wiem o tym z własnego doświadczenia, maż alkoholik zawsze alkohol na 1 miejscu nawet jak córka była w szpitalu mając roczek a potem wpadka w druga ciąże tak mi dała popalić 9 miesięcy płaczu że kiedyś dziecko będzie miało do mnie pretensje że dałam mu życie a stary alkoholik i nigdy nie odmówi sobie alkoholu aby coś dziecku kupić... Po narodzinach postanowiłam koniec łez już nigdy nikt mi nie sprawi przykrości bo mam wszystko w d***e i robię jak mi sytuacja pozwala i jak uważam i łatwiej się żyje a już dziecko ma rok a ja zrobiłam się silna i stanowcza i po co się każdą pierdołą stresować, każdy musi sobie pogadać i ma swoje zdanie na każdy temat. świata nie zmienimy a trzeba nauczyć się go przeżyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego RASIZM jest tak tepiony, a powierzchownosc-niesprawiedliwe,krzywdzace ocenianie po wygladzie,juz nie..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiadomo ze w kazdym zwiazku nie jest wszystko piekne, po pierwsze trzeba sie dotrzec, nauczyc sie sluchac drugiej osoby i pojscia na kompromisy a po drugie zwiazek bez sprzeczek bylby nudny i dlugo by nie przetrwal. Dobra jest lekka iskra dla podsycenia zwiazku. Nie moze byc za slodko ;) Hehe oczywiscie wszystko z umiarem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2015.10.23 Dlaczego RASIZM jest tak tepiony, a powierzchownosc-niesprawiedliwe,krzywdzace ocenianie po wygladzie,juz nie..? xxxx polityczna poprawnosc nie tylko rasizm, ale homoseksualizm, czy nadwaga - po prostu wystarczylo, zeby te grupy byly wystarczajaco duze, zeby domagac sie swoich praw kobiety jako 'ponizana grupa' nigdy nie powstanie - za duzo roznic miedzy nami, nie mamy tego co scala inne grupy.... o pojedyncze osoby nikt nie walczy, a jednostkom jest trudno domagac sie o swoje najsmieszniejsze jest to, ze ci co najglosniej krzyczeli ze sa dyskryminowani teraz jak maja 'rowne prawa' to sami dyskryminuja innych :D nie ci od zawsze uprzywilejowani, ale wlasnie ci od niedawna - tacy ludzie to dla mnie kompletne zero!!! hipokryci okropni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oczytany55
Zapraszam do zapoznania się z ofertą ebooków i audiobooków. Super ceny, najlepsze promocje. Praktyczne książki dla chcących się rozwijać. http://www.zlotemysli.pl/new,nalepszeeksiazki,1/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×