Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ojojojojejej

ze wstydu mozna zapasć sie pod ziemie

Polecane posty

Gość mialam podobna sytuacje
co zwykla dziewczyna, tyle ze to byly zuzyte gacie, ale na szczescie zaraz po wyjscu z domu sie zorietowalam ze cos mi z nogawki wystaje i po ziemi sie ciagnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brynia
o i jeszcze kiedys pamietam jak bylam mala to siedzialam w wojkiem nad woda i on mial krotkie spodenki i z jednej nogawki wystawal mu jego no wiecie co :P bylam tak przerazona jak to zobaczylam ze ucieklam z obrzydzeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojojejej
oxoden----> dobre :-D uśmiałam sie jak tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mialam straszny obciach
kiedy moja kolezanka odwiedzila mnie pierwszy raz (w podstawowce jeszcze) i zajrzala z ciekawosci do jakiegos kosza w pokoju a tam byly moje brudne gacie i skarpetki (nigdy nie chcialo mi sie mamie do prania zanosic wiec skladowalam swoje brudy calymi tygodniami fee) chcialam zapasc sie pod ziemie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lines
a ja kiedyś jak byłam mała, to wybrałam się z rodzicami w gości. Pod koniec imprezy zachciało mi sie spać, a rodzice powiedzieli, ze już zaraz idziemy. Ale jeszcze zanim wyszlismy, to rodzice zaczęli gadać sobie w przedpokoju i zaczęło mnie to denerwować😠(bo jak wspominałam chciało mi się spać). Wiec zdesperowana połozyłam się na wycieraczce i zaczęłam zasypiać:P Rodzinka do dziś mi to wypomina:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe i jeszcze pamiętam jak jechałam na studia to miałam na sobie przezroczyste białe stringi i stałam czekając na autobus, jak już do niego wsiadlam to chłopak z tyłu mówi mi do ucha: majteczki Ci widać! myślałam,ze padne, rozporek się rozpiął :O eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lines
albo pamietam jeszcze jak kiedyś szłam sobie do kościoła ładnie ubrana. Idę sobie koło drzew i nagle poczułam dziwne ciepło w okolicach uszu i na włosach:O Ptak na mnie narobił!!:P Szybko sie zmyłam do domu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojojejej
zwykla dziewczyna -----> :-D ja kiedyś też przefiladowalam poł miasta z rozpiętym rozporkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojojejej
kiedys z siostrą bawimy sie na jakies dyskotece a ze obie bylyśmy mocno podchmielone zaczełysmy sie wygłupiac, w pewnym momencie siostra stracila rownowage i ciągnąc mnie za sobą wylądowałysmy na podłodze... ale kwas :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojojojoj
zwykła dziwczyna----> i dziwne że wzrok innych ludzi pada akurat w takie miejsca nie? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojojojoj
zwykła dziwczyna-----> no własnie to oni powinni sie wstydać a nie my :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwykła d.
a jak :D, eh przynajmniej se popatrzyli hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość letnia plaża
Byłam na plaży i mialam biustonosz typu -opaska tzn bez ramiączek. Pluskalam sie i pluskałam i tak podniosłam sie dosyć energicznie, a miałam wodę gdzieś do pasa. Słyszę głos koleżanki "zakryj biust" - mój biustonosz został w wodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe a jeszcze coś: moja była koleżanka, bo potem jak się okazało, szmata bo wzieła się za rozporek mojego faceta :O, na basenie okres dostała i myślalam,ze padne ze śmiechu jak całą dupe miała czerwoną, a ona nieświadoma tak chodziła, ale polewka, a ona więcej na basen nie poszła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smakuś
zwykła dziewczyna----> ja też bym sie tam już nigdy niepokazała, ale kwas :-p najgorsze co moze byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yuuuaaa
niezły topik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe to moja kumpela opowiadala mi kiedys, ze po sylwestrze jak przyszla pijana i zmeczona do domu to zasnela na kibelku robiac kupe !!!!!!! Myslalam ze padne :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojojejej
zwykła dziewczyna------> ty raczej nie masz nudnego życia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hohoho
nieżle sie usmialam, a czemu tu tak cicho sie zrobilo? dalej dalej :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masakraaaaaaa
to was przebije!! jak mialam jakiej 13 lat i dostalam okres to sie strasznie wstydzilam i jak szla do kibla zmienic podpaske to pozniej jej nie wyrzucalam do kosza w kuchni (bo sie ewstydzilam) tylko skladowalam w plecaku pod lozkiem. no i tak skladowala, jakies 2 lata, w plecaku niezly sajgon sie robil i do tego wrzucalam tam zakrwawione gacie. no i pewnego dnia moja starsza robila porzadki, wyciagnela plecak spod lozka zajrzala i ledwo nie zamarla tak jebalo.... do dzisiaj mi to wypomina. ale glupia bylam;o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihiiii
ja raz poszlam do sklepu namarudzilam przy wyborze ubran,wzielam od zdegustowanej sprzedawczynie cale narecze ubran,poszlam do przymiezalni i....zaczelam sobie czesaci ukladac grzywke,a pech chial,ze nie zaslonilam sie do konca kotra oprzymiezalni a tam stala ta sprzedawczynie lypiac morderczo spode lba:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihiiii
pamietam jeszcze jak chcac sobie puscic tajniaczka na balkonie wieczorkiem sadzac ,ze nikodo nie ma ponizej,to nie dosc,ze puscilam torpede to jeszcze sasiad sobie niczego stal ponizej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj ale sie usmialam
:):):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedyś czegoś na ulicy szukałam, miałam zajete ręce i włożyłam loda do kieszeni innym razem wynosiłam śmieci po drodze do pracy i dotarłam z workiem aż na przystanek jak miałam nascie lat przy wszystkich w szkole wypadły mi podpaski z plecaka na podłoge przygotowywałam karme dla kota i połozyłam ją na talerz i podałam męzowi, kwiczał ze śmiechu chyba z miesiąc razem z połowa rodziny oczko mi poszło w autobusie - dziura na łydce się zrobiła jak cholera i musiałam tak stac jak głupia bo nie było wolnego siedzenia jak byłam mała zjadłam kasztana z drzewa - myślałam że się je je bo gfdzieś słyszałam - siostra do dzis sie ze mnie z tego leje na wczasach w ośrodku w lesie, bardzo późnym wieczorem nie chciało mi się iśc do baraku czy budynku z sanitariatami, wysiusiałam sie przed domkiem - córka nagle wychodzi i mnie nakryła w kucki przed wejściem oczy w oczy powiedziałam do egzaminatora na prawko proszę pani - o kurcze to do dziś wspominam jak sie to stało i cholera mnie bierze bo nie zdalam wtedy ( to było za pierwszym egzaminem ) czknęłam kiedyś w starej pracy przy dyrektorze, nagle mnie taka czkawka dorwała jakbym pomyślała to bym sporo jeszcze napisala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheheeeehehhe
masakraaaaaa tez mialam okres SKŁADOWANIA hehe ale nie wiem czy mama to wtedy odkryla,domyslala sie czy jak?:/ to bylo juz na tyle dawno ze pewnie juz tego nie pamieta i ja tez juz zapomnialm a ty mi to przypomnialas:)hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekropa
moja kolezanka kiesyś miała na uszach walkmana i nie wiedząc, że mówi tak głośno powiedziała do mnie o chłopaku, który znajdował się w pobliżu, że mógłby sobie w końcu ściąć te włosy, bo mu sie wszy zalęgną (miał długie włosy):) albo kolega kiedyś całą godzinę lekcyjna ściągał na klasówce, akiedy oddawał pracę, to wypadły mu ściągi z kieszeni;) To sie nazywa niefart:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×