Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość capri_69

wózek wychamet breaker

Polecane posty

Gość capri_69

witajcie :-) Czy są wsród was użytkowniczki wózka breaker firmy wychamet? Zastanawiam się nad kupnem i chciałabym się oprzeć na opiniach innych a nie tylko sprzedawcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość capri_69
Czyli nikt nie zna tego wózka? :-( Tak bardzo liczyłam na Waszą pomoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my mamy ten wózek... od 4 tygodni go urzytkujemy :) jest oki :)...na początku troche twardy ale sie rozhuśtał.... przerazają mnie te plastiki....a szczególnie mechanizm do przekładania rączki na drugą stronę....wydaje sie mało wytrzymały.... jednak narazie wszystko jest w porzadku....a z uzytkowania samego wózka jesteśmy z córą zadowolone...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość capri_69
Dzięki bardzo :-) A błędem sie nie przejmuj ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poodnoszee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beznadziejny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majroc
Witam! W tym roku wózki Breaker (wychamet - babyactive) są troszkę udoskonalone. Czy ktoś może się jeszcze wypowiedzieć na ich temat? Jak się sprawują? W sklepie nawet po przełożeniu rączki, miałam wrażenie że lżej się prowadzi niż np. wózki Polak. A implasty, tutek max i x-landery kuszą... ale czy są warte swej ceny (praktycznie 2 x więcej niż Breaker a do tego często trzeba dokupić osobno wszelkie dodatki).. .Słyszałam, że wózki ze skrętnymi osiami i kółkami, są kiepskie w zimie (blokują się) no i że często są awaryjne... Heh......... cięzko wybrać wózek, tak, aby służył godnie kilka lat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justalala
ja zamieniłam breakera na baby lux-a z firmy adbor-rzekomo ma byc lepsiejszy......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×