Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ola2000

kolor scian w sypialni

Polecane posty

Gość ola2000

prosze doradzcie cos w tej kwesti bo sama nie umiem sie zdecydowac musze tylko zaznaczyc ze wole pastelowe kolory za wszystkie podpowiedzi z gory dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAK SYPIALNIA
TO DELIKATNA,JASNA ZIELEŃ=> ODPOCZYNEK I RELAKS GWARANTOWANY:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola2000
ale ten kolor juz gosci w moim domu wiec raczej nie bede go nigdzie kopiowac nawet jesli mialby to byc inny odcien ale i tak dzieki za propozycje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to moze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamyslona
mozesz blekit, w kazdym razie musza byc jasne i spokojne odcienie, raczej zimne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość V*
Ciepły żółty, nie cytrynowy tylko taki niemal wpadający w pomarańczowy. Albo brzoskwiniowo-morelowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola2000
wlasnie tez myslalam o koloze brzoskwiniowym albo delikatnym pomaranczu ale nie moge znalezc odpowiedniego odcieniu a co do blekitu i zoltego tez juz goszcza te kolorki w moim domu za wszystkie podpowiedzi dzieki i jeszcze jedno a czy oprocz zielonego jest jeszcze jakis kolor szczegulnie relaksujacy albo uspokajajacy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dori 76
Ja mam przytulną, ale ciemną sypialnie. Nie przeszkadza mi to, bo do spania jest boska! 3 ściany mam kremowe a jedna, ta za wezgłowiem łóżka jest w żywym, jasnofioletowo-lawendowym kolorze. jest przytulnie i ciepło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tratwa
pamietaj, by dobrac kolor do mebli. Ja zrobilam sobie wlasnie jasno zielone sciany a potem kupilismy meble klonowe (czyli bardzo jasne) i dupa - rozmylo sie wszystko. Zatem lada dzień zmieniam na zolty wpadający w pomarancz. Nie bedzie to relaksujący kolor, ale przytulny a to wlasnie lubię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inna propozycja
delikatny "stary" róż - taka moja jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola2000
super dzieki wszystkim wlasnie wrocilam ze sklepu i jutro zabieram sie za malowanie a jesli ktos ciekawy jaki kolor wybralam to odpowiem ze jest to brzoskwinia z domieszka pomaranczy dosc zdecydowany ale i zarowno delikatny pozdrawiam wszystkich i jeszcze raz dzieki za dobre rady bo jak wiadomo dosc duza czesc forumowiczow nie stroni od glupich i kosliwych uwag

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola2000
cos dzisiaj nie tak z tym moim kom bo juz drugi raz probuje cos weslac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola2000
a co do tej stronydelux to nie moge jej otworzyc widocznie cos faktycznie jest nie tak z moim kom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola2000
co to mialo byc z tymi lustrami bo nie cierpie ich czyscic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola2000
sorry mialo byc dulux

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam kwitnący lotos, z duluxa, genialny do sypiaqlni wszystkim polecam. połączenie różu z fioletem, bardzo jasny kolorek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) a ja mam sypialnie na szarostalowy kolorek pomalowaną, jasny mat, mebelki w kolorze olchy, wielka szafa3m szer. ze szkłem matowym w drzwiach, aluminiowe akcenty gdzie niegdzie np, lamki nocne nad szafkami, a dotego niebieskie zasłony, niebieska narzuta, wszystko sie super komponuje:P, a jak mi sie za rok znudzi to kupie czerwone zasłony, nowa kapę na łóżko i inne akcenty czerwone, które sie super komponują z szarościa i aluminium:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Róż
a ja mam sypialnię na róż i wykładzinę zeberkę,cuuuuuudo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja właśnie ostatnio odświeżałam ściany w pokoju, pierwotnie miałam delikatną brzoskwinię, pojechałam kupić w miarę identyczny kolorek, ale odcieni w farbach Beckersa jest caaała masa, a nie miałam zapisanego numeru tej pierwszej, więc metodą prób i błędów ;) dobrałam podobną, ale z delikatnym dodatkiem różu - kolor wyszedł super!! taki cieplutki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość góralkabezjanosika
najważniejsze masz za sobą, bo w końcu sama wybrałaś swój kolor, a jak już pomalujesz to pomyśl o obrazach na ściany, zobacz na stronę DCN Gallery, może zainspirują Cię do zakupu reprodukcji dzieł światowych malarzy, ja kupiłam i są świetne, http://www.dcngallery.pl/2/obrazy-na-plotnie/malarstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×