Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurka domowa

Jakiej pralki i lodówki nie polecacie?

Polecane posty

Gość errasmus
nigdy pralki amica -po 4 latach wartość napraw przekroczyła wartość pralki. 16.6.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie polecam pralki Polar
po trzech latach zaczęła się psuć. naprawianie raz na pół roku jak w zegarku.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maggix
Ja mam pralke i lodówke WHIRPOOLa, moja mama , moja siostra tez i zadnych usterek od zakupu działaja bez przerwy a już dobre parę lat mineło. Przy wyborze kierowałam się opiniami znajomych i odrawdzali mi ARDO, INDESIT, AMICA. Myśle że POLAR też jest niezły moja wczesniejsza lodówka była z 1974 roku i dostałam ja po babci i uzywałam jej 6 lat bez usterek jedyna wada tej lodówki to że mroziła jak wariatka - po zomrozeniu pierwsze dni to praktycznie zamrazała wszystko ale po tygodniu juz jak lodówka pracowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sławek554
Witam mam podobny problem z lodówką Whirpool.Chłodziarka chłodzi bardzo słabo.Pisała Pani o rozszczelnieniu swojej lodówki chciałbym wiedzieć,czy były jakieś objawy, po których można poznbać tą wadę.Prosze o PILNY kontakt numer Gadu-gadu 2455181 lub adres e-mial: Kosa43@poczta.onet.pl. Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hostess
Każda tylko nie ARDO. To także opinia fachowców , którzy nam ją próbowali naprawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opiniotwor
polecam pralke bosch 1666 (chyba) - furczy az milo :) od 2 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomaszek
Pralka - mam Electroluxa model sprzed 7 lat. Mam też dwoje małych dzieci i ta pralka dostaje w kość. Pralka jest b.cicha, pierze ok. tylko jest zbyt stara i trzeba się pobawić żeby jeszcze raz przepłukać bo płucze tak sobie. Ani razu się nie zepsuła, ani razu nie poszła na spacer i pracuje z ogromną kulturą. Czy ktoś wie, czy nowe Electorluxy też są ciche? Tomek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza2
Zdecydowanie nie dla lodówki LIEBHERR. Wnętrze przeciętne, ale pod innymi względami miał być mercedes wsród lodówek i nie do zdarcia. Po kilku (niewielu) latach coś tam się za tylną ścianką lodówki odkleiło, zacął się zbierać w niej lód jak na biegunie. I okazało się że części do nich się nie sprowadza, jest NIENAPRAWIALNA! POradzili mi wyrzucić, co też i muszę zrobic, mimo że dół (zamrażarka) ciągle ok. Cena była proporcjonalna do famy o liebherze, a nie do rzeczywistej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henio
można dół zostawić a z góry zdjąc drzwiczki i wstawić akwarium albo TV albo książki albo psu posłanie - serwis by tak doradził:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woooojtek
W życiu nie kupujcie nic Indesitu. Gwarancja to fikcja, serwisy ignorują klienta. Lodówka po miesiącu pracy (wymieniona po długim boju (ponad 2 miesiące) na gwarancji po kolejnym miesiącu dokonała zgodnu. Już 1,5 miesiąca czekam na naprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomgru
A co sadzicie o pralkach samsunga...?? warto wydac 1500zł...??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania3939
Czy może ktoś ma chłodziarko-zamrażarkę Electrolux ER 6948C? Wypatrzyłam ją w internecie. Ma całkiem niezłe parametry, a przede wszystkim klasę energetyczną A+. Mam dość Ardo. Nie chce się zepsuć od 11 lat :-)... Ale to nie dlatego jej już nie chcę. Pożera dużo prądu i nie rozmraża się sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomaszek
Info dla tomgru: jeśli masz wydać 1500 to kup Electroluxa będziesz zadowolony jest cicha, kulturalna i dobrze pierze - polecam EWS 1221 Arcadia - W-wa - Euro AGD - cena 1399 Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A co powiecie o
pralce mastercooka? mam lodówke tej firmy i jestem bardzo zadowolona. Chodzi cichutko, ostatnio tylko jak ją przesunęłam to zaczęła tak stukać przy włączaniu ale to kwestia wypoziomowania, chodzi ładnie bez zarzutu. A ostatnio pralki w sklepie oglądałam i była taka fajna na promocji własnie mastercooka, bardzo mi się spodobała, i parametry mi pasowały, wydaje mi się ze na 1300zł są niezłe. Moja mama ma Bosha, już dobre 10 lat i sie ani razu nie zepsuł, dobrze pierze( a pierze bardzo dużo, czasem 2-3 prania dziennie, nie raz się zdarzało że i cały dzień była na chodzie, a tak ogólnie to też jej nie oszczędza. To co polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sxcdfvgbhw
Przestrzegam przed chłodziarko-zamrażarkami AMICA. W lipcu oddałem na śmietnik (tj. do recyklingu) dopiero 3-letnią, bo uszkodziła się w sposób uniemożliwiający normalną, przystępną naprawę (można naprawić ale u producenta i to na swój koszt, trzebaby wymienić połowę urządzenia). Ponadto lodówka pracowało głośno. Przez fatalną jakość ich wyrobu zmuszony zostałem teraz do zakupu nowej chłodziarki, tak że poniosłem same straty, a korespondencja z AMICĄ nie przyniosła jak dotąd żadnych pozytywnych dla mnie efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waran
Nie polecam Ardo.Rdza i szybko padające łożyska bębna to główne wady tych pralek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dama szpinakowa
moja stara wysluzona Gracja < polar > w końcu odejdzie na emeryturkę . Nie mniej przez 12 lat dzielnie mi służyła i naprawdę nie mam powodów by na nią narzekać . W razie zmiany kupie również polarka , choć podobno nie mają już one takich podzespołów jak stare .Im wiecej elektroniki tym wiecej bubla . Za to lodoweczkę mam Amiki :)) z 3 skrzyniowym zamrażalnikiem i szufladą szubkiego zamrażania :)) z niej rownież jestem zadowolona . Ze slyszenia wiem , iż Bosh < praleczka > bardzo glosno chodzi . ze sprzetem tak jak z różą .. jedna stoi dwa tygodnie inna klapnie po godzinie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dama szpinakowa
marysia mama :)) moze masz niedokrecony filtr ??? u mnie też tak było .. czysciłam łobuza a potem niedoklanie nalozyłam zakretkę :(( gapcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odradzam renomowaną firmę BOSH. Pralka zepsuła mi się dwukrotnie zaraz po tym, jak skończyła mi się gwarancja - dwa razy był to programator - koszt każdej naprawy to 500zł :-( Jak jeszcze raz sie popsuje to odstawiam na złom i biorę nową. Lodówkę mam dwa lata i juz poszła guma w drzwiach (a gwarancja skończyła mi się 1,5 m-ca temu). Koszt naprawy to ok. 200zł. Drogie buble :-( z \"renomowanej\" firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do tego praleczka lubi tańczyć po łazience i głośna jak diabli!!!! Na chłodzenie lodówki nie narzekam, ale szczegóły juz się psują :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co na temat pralek Elektroluxa - są jak na ceny od 1500 do 1900 bogate w różne opcje (klasa energooszczędności, poziom hałasu wykończenie). Opini mało a pralki w sklepach stoją. Ponoć nie są tak awaryjne i części są z tytułu produkcji w Polsce relatywnie tanie ?? Czekam na odp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stratos
Kuchenaka Whirlpool - ostanio sie popsula ale to nasza wina :D.. Mamy ja z 10 lat chyba, jest opcja grill a w zestawie dostaje sie takie "rusztowanie" na miesa by grilowac my tego metalowego rusztowanie nie wyjmowalismy przy mikrofalach i okazalo sie w ze w srodka mikorfalowki dostal sie pieniazek, po wyjeciu byl zweglony ;) oraz jakis drut !! sie dostal hehe Mikrofalowka juz dziala po naprawie dowiedzialem sie ze to bardzo dobry model bo wszystkie czesci sa japonskie. zapowiada sie nastepne bezawaryjne 10 lat. Lodowka Gorenje chyba 3 lata znami bez awaryjna,cicha i bardzo ladna wtedy chyba to byla jedna z pierwszych szaro-srebrnych. Pralka: do kupienia - nie wiem czy AEG czy Bosch, kusi mnie tez 7 lat gwarancji Whirlpool'a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3MO
no to ja sie juz całkiem pogubiłam,jak sie okazuje więcej jest krytcznych opinii,aniżeli tych pochlebnych.jak dobrze pójdzie/tzn jezeli jakimś cudem nie bede musiała płacic mandatu-zapomniałam o radarze..ups/postanowiłam kupic nowa pralkę.no tak ,tylko jaka?do tej pory dzielnie słuzyła mi gracja,ale przez ostatnie dwa lata zaczęła mi szwankowac/nie wiruje,nie obraca bebna/. sama juz nie wiem jaką pralke miałabym kupic,oczywiscie w cenie najlepiej góra do 1200 złpo przeczytaniu wpisów wiem na pewno,.ze nie bedzie to indesit,candy,ardo,whirpool,amika...czyli co mi pozostaje???hmm,polar,gorenje....mały wybór. prosze jeszcze raz o jakies porady w tym temacie.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3MO
OOO,ktos jeszce polecał LG...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomaszek
info dla stica Elektrolux naprawdę daje radę, Patrz wyzej na moje info Kupiłem EWS 1221 i jestem b. zadowolony Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulka_01
zajrzyjcie na stronę www.okazje.info.pl. Tam znajdziecie ciekawe porady na temat lodowek i nie tylko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulka_01
I o pralkach też tam przeczytacie- super porady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryngraf
Nie polecam chłodziarko-zamrażarek firmy ELEKTROLUX. W pierwszej popękała przegroda między komorami. W dostarczonej w ramach reklamacji są nieszczelne drzwi. Problemy z serwisem Elektrolux Poland Sp.z o.o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×