Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kasiaC

Ciąża po laparoskopii !!!

Polecane posty

Gość izasali
Ha ha ha !!!!!!!!!! Dzieki za te fluidy ciazowe ! Przydadza sie ! Ja mam 32 lata i tez sie martwie bo moj zegar tyka nieublaganie ! Anndzzia ta wredna @ napewno przyjdzie ! Po tych bolach miesiaczkowych pare dni temu i obolalych piersiach juz od 2 tyg tez myslalam a moze mialam nadzieje ze sie udalo wiec kupilam test ktory wykrywa ciaze juz 5-6 dni przed spodziewana miesiaczka no i oczywiscie negatywny a zrobilam go dzis rano czyli w terminie spodziewanej zolzy ! :( :( :( Wiec dupa ! Ale dziekuje za pamiec ! Teraz trzymam kciuki za ciebie ! :) Powodzenia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anndzzia
nevergetup łapię łapię fluidki oby pomogły w najbliższym czasie:) ja gdzies tam w glebi mam nadzieje ze kiedys mi sie uda ale wiecej jest tych gorszych dni ostatnio. izasali kurcze szkoda ze tym razem sie nie udalo ale teraz bedzie nastepny cykl i nastepna nadzieja. Zyczę Ci zebys juz nie dlugo mogla sie cieszyc dwoma kreseczkami bo naprawde duzo przeszlas i tyle lat juz walczysz. Dlaczego to jest takie nie sprawiedliwe dlaczego my musimy przez takie cos przechodzic a inne nie chca dzieci i maja a pozniej je krzywdza oddaja do domu dziecka itd. Ja juz nie mowie ze chce miec dwoje czy troje ale chocby jedno bardzo tego pragne.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izasali
Anndzzia ja doskonale wiem co Ci siedzi w glowie bo sama przez to przechodze juz od dluzszego czasu ! Czasem mam wrazenie ze wszystko jest przeciwko mnie i nie ma juz szans . Mam te same uczucia i doly co Ty ! Ale jest jakas iskierka nadzieji ze moze nastepnym razem sie uda ! Czasem mam juz wszystkiego dosyc i takie dni jak dzisiaj po zobaczeniu jak zwykle tylko jednej kreski na tescie, sa najgorsze ! Ten kto nie ma takich problemow nie wie co my czujemy . Ale pamietaj ze zawsze bede Cie wspierac bo wiem co czujesz ! TRZYMAM MOCNO KCIUKI !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, my jeszcze parę miesięcy temu też byłyśmy po tej stronie co Wy- czyli oczekiwanie, niepewność, chwile załamania itd. Też myślałam często, że mi to nie będzie dane. Wszystkim, ale mnie akurat ominie macierzyństwo... Ale się doczekałam i dużo z nas tutaj też ;-) naprawdę uda się i Wam!!! I za parę miesięcy Wy też będziecie poruszać tematy typu mdłości, rosnące brzuszki itp. ;-) trzeba cierpliwości, a wiem jak jest trudno, bo cierpliwość to też nie jest moja mocna strona. Trzymamy cały czas za Was kciuki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam dziś u lekarza, słyszałam serduszko :) moje maleństwo ma całe 1,52cm, torbiel z 27mm przez te dwa tyg zmniejszyła sie do 20mm wiec ok ale za to mam krwiaka :( :( taka mała przesteń nad dzidziusiem. mam leżec, nie dzwigać, tak sie boje :( za tydz mam kontrolę, czy któraś z Was miała coś takiego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anndzzia
izasali dziekuje za Twoje wsparcie dokladnie tak jest ze kto przez to nie przejdzie to nie wie co czujemy ale naprawde nie zycze zadnej kobiecie zeby przechodzila przez takie cos jak my. Trzymaj się kochana mam nadzieje ze Bóg popatrzy na nas przychylnym okiem i ktoregos dnia przytulimy do serca malenka wyczekiwaną tak dlugo kruszynke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izasali
Dzieki dziewczyny !!!! Naprawde doceniam Wasze wsparcie ! Anndzzia uda nam sie ktoregos dnia - zobaczysz !!!!!!!! Nasze modlitwy kiedys zostana wysluchane i bedziemy rowniez mialy swoje malenstwa ! Jeny to musi byc wspaniale uslyszec serduszko swojego malenstwa wiec nie martw sie za duzo tylko ciesz sie bo z doswiadczenia wiem ze stres moze przysporzyc wiecej problemow a teraz nie jest Tobie ani Twojemu malenstwu to potrzebne . Dbaj o siebie a wszystko bedzie ok ! Powodzenia i zycze duzo zdrowka ! Anndzzia jeszcze jedno !!!!!! Licze na Ciebie bo wiem ze jesli Tobie sie uda to mi rowniez wiec bierz sie do roboty malenka ! ha ha ha ! :) POWODZENIA ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anndzzia
izasali musimy wierzyć mimo tych gorszych dni ktore niestety beda do nas powracac. Ty tez bedziesz dla mnie nadzieja kiedy Ci sie uda wiec bierz sie ostro do pracki nad niunikiem:) ale by bylo super gdyby nam sie udalo jednoczesnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izasali
Anndzzia ! Byloby super !! Wiec obie musimy wziasc sie ostro :) do roboty ! Moje cycuchy nadal tak mnie bola ze nie wyrabiam ! Niech ten @ juz przychodzi bo nie wyrabiam ! Kiedy tak na oko masz owulke ? Mam nadzieje ze w tym cyklu szczescie sie do Ciebie usmiechnie ! :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinka9104
jeny a ile starań aż sie udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinka9104
justa a ile starań??? tzn jak długo sie starałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anndzzia
izasali mierze tepke caly czas ale mysle ze tak 2,3 listopad jezeli by byla tak jak powinna. Wogole to chce isc do lekarza na monitorowanie cyklu zzeby zobaczyc czy wszystko przebiega dobrze bo jeszcze tego nie robilam ale badania z poszczegolnych faz cyklu mialam robione pani doktor mowila ze sa dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelinko jakiś rok, z tym że miałam torbiel wiec z powodu leczenia byłam jakby wyłączona przez tabletki, w końcu 21czerwca laparoskopia, usuneli torbiel, wykryli endmoeriozę i dali pół roku jak nie to leczenie półroczne endometriozy, 9 wrzesnia ostatni okres.. Tobie też sie uda zobaczysz, pamiętam jakis czas temu na tym forum większość z nas było na Tym etapie co Wy teraz a zobacz co sie dzieje ;) głowa do góry, będzie dobrze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeny !! Ja miałam krwiaka, dlatego trafiłam z krwawieniem do szpitala w 7 tyg. Musisz teraz bardzo uważać !! W żadnym wypadku nic nie noś, i mało chodź, dużo wypoczywaj. Ważne, żeby nie pękł i będzie dobrze, Ważne, że go lekarz dojrzał, u mnie nie było go widać, dopiero jak się sączyło z niego. Będzie dobrze. Dostałaś w razie czego DUPHASTON ?? Ja brałam do hmm chyba 16 - 18 tygodnia ciąży . Nie martw się. Po prostu uważaj ! :) Który to tydzień ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
psikusku tak właśnie kojarzyłam że to Ty, cieszę sie ze sie odezwałaś ufff jak dobrze, 7tydz, duphaston biorę od początku 3x1 i luteinę dopohwowo 2x2 mam nadzieję ze to wystarczy, co Ci podawali w tym szpitalu ? ile w nim byłaś ? i czy ten krwiak sie wchłonal ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana. Napewno wystarczy. No niestety w szpitalu w którym byłam nic mi nie dali, bo jak to określili nie stać ich. Byłam 3 dni bo przestalam krwawic. Ją byłam naa duphastonie 3x1 tab przepisane przez moja gin. Uważaj a bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana. Napewno wystarczy. No niestety w szpitalu w którym byłam nic mi nie dali, bo jak to określili nie stać ich. Byłam 3 dni bo przestalam krwawic. Ją byłam naa duphastonie 3x1 tab przepisane przez moja gin. Uważaj a bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werka98
izasali ty przynajmniej masz bolące piersi a ja też miesiąc temu już miałam od kilku dni plamienia a dziś nawet nic mnie nie boli i nie mam okresu. Aż boję się pomyśleć o ciąży bo pewnie przyjdzie z czasem. Juro miałam mieć hsg ale przez to się przesunie. Czy któraś z tych już szczęśliwych miała tak,że brak u niej było boleści przed okresem?? A się miło zaskoczyły??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izasali
Anndzzia no to powodzenia i czekam na dobre wiesci !!! :) Werka nie koniecznie musisz miec jakiekolwiek oznaki czy bole zeby byc w ciazy . Moja kumpela jest wlasnie w 28 tc i mowila mi ze nie czula nic . Nawet nie zauwazyla ze okres jej sie spoznial . Kiedy sie zorientowala to byla juz w 6 tc wiec sie nie przejmuj . Stres tez Ci nie pomoze a wrecz przeciwnie , moze opoznic przyjsci @ . Wiec sprobuj sie uspokoic a wszystko bedzie ok . Ja pewnie jutro dostane ta wredna @ bo tak juz mnie wszystko boli ze az nie moge sobie znalezc miejsca . Powodzenia dziewczyny !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeny, moja koleżanka miała krwiaka w ok 14 tyg. Zauważyła dzięki krwawieniom. Wiem, że też musiała leżeć. Leżała ok 4 tyg i sam się wchłonął. Potem było ok, wróciła nawet do pracy. Martw się jak najmniej. Tak jak Psikusek mówi- dobrze, że lekarz zauważył. Oszczędzaj się bardzo! A Twoja dzidzia to już niezły olbrzym :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja poszłam wcozraj do lekarki bo mnie brzuch pobolewał no i jakas niespokojna byłam. zrobiła mi usg z dzieciątkiem wszystko ok, pomachał nam rączką i pani sie smiała że sobie tańczy:) słyszałam serducho i gin powiedziała że serce jak dzwon. byłam taka szczęśliwa że wszystko ok, że zapomniałam zapytać co znaczy to że przestały nagle boleć piersi. no i w sumie dobrze,że nie spytałam bo wieczorem zaczęły boleć:) wogóle zaczęłam się tłumaczyć że przyszłam a lekarka mi że to bardzo dobrze że jak coś mnie niepokoji to najlepiej od razu przyjść i wogóle wczoraj nie wzięła ode mnie pieniędzy za wizytę a robiła mi usg. Jeny Kochana życzę Ci żeby ten krwiak szybko sie wchłonął i żeby było wszystko ok. pozdrawiam was wszystkie a staraczkom przesyłam równiez fluidki ciążowe. ja tez niedawno je łapałam od dziewczyn i efekty są:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izasali
Dzieki za fluidki !!!!!!!!!!!!!! Ja wlasnie dostalam znowu (!!!!!!!) @ ! No coz wiedzialam ze przyjdzie ale w duchu mialam jeszcze nadzieje :( . Moze w tym cyklu sie uda . Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werka98
a czy ja mam robić test?? czy jak była by ciąża czy test już ją wykryje? i czy mogę wykonać go popołudniu czy tylko rano bo wolę wiedzieć niż się oszukiwać. Dodam tylko że od kilku dni nie mam ochoty na jedzenie. Może jest to mylące i może taki okres przesilenia, ale nawet plamień jeszcze nie mam. Dziś byłabym już pewnie bo hsg. co mam robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeny, ja już nie pamiętam jaki on był. Poszło w niepamięć :) Nie był ogromny, ale zagrażający maleństwu. Ja się strasznie martwiłam, bo już zaczęłam krwawić, a jakby całkiem pękł to wymyłby maleństwo. Dlatego jak trafiłam do szpitala to niesamowicie. Ale Twój nie krwawi, więc po prostu bardzo się oszczędzaj i już , żadnych ciężarów i będzie dobrze. Wchłonął sie po około 4,6 tyg od krwawienia. Ale naprawdę dużo leżałam, żadnych zakupów,,, mimo, ze sklep miałam blisko. M musiał się wykazywać :D Nic się nie martw, bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Który to dzień cyklu ?? Jak ciąża jest to wykaże w dniu spodziewanej miesiączki. I nie ważne o jakiej porze. Ja robiłam w dniu okresu i nie było to z rana, kreseczka wyszła po 5 min ledwo widoczna, ale ją dojrzałam, a kolejnego dnia robiłam o 4 nad ranem bo nie mogłam spać z przejcia i też wyszła ledwo widoczna :) A teraz 25 tydzień :) Więc jak masz już mieć okres to leć po test :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też robiłam pierwszy test po południu (ok. 15.00) i wyszły 2 kreski :-) druga trochę słabsza. Rano powtórzyłam- była już mocniejsza :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nevergetup
werka trzymam kciuki :) rób test i dawaj od razu znać a który to dzień cyklu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werka98
chyba nic z tego.... 25. 09 miałam ostatnią miesiączkę. Dziś zrobiłam na szybciocha test i wyszła 1 kreska. i wyrzuciłam test do kosza bo się wkurzyłam nie czekałam aż 5 minut :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×