Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Magost

Dieta kopenhadzka?? Kto zaczyna ze mna??

Polecane posty

Gość Skandalis
zle podalam!!!konczy mi sie dzis 5 dzien!!!!!!!!!juz jest mi lepiej:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloneczko469
no pierwszy dzien diety. Nie jest źle. Posiłki są nawet tak skonstruowane że się jeść nie chce i chyba dlatego nie podjadam, co jest na porządku dziennym. A tak poza tym to nienawidze sałaty. Po zakończeniu diety nigdy jej nie zjem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skandalis
NO ja mam dzis 6 dzien i musze przyznac ze chyba mam kryzys...jestem glodna i wogole zla!zla!!!! zla!!!!na poczatku bylo lajtowo!!!zero stresu praktycznie wcale glodu nawet najadalam sie tymi posilkami...a;e dzis jest horror!!!!!!!!!!jakos sie jeszcze rtzymam rekami i nogami ale nie jest latwo!!!!!!!!!a hdzie tu jeszcze tydzien tej monotonnej siety i salaty przedwszystkim!!!!!3mam za ciebie kciuki sloneczko!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloneczko469
ja już dzisiaj szczerze zastanawiałam się czy nie zrezygnować z diety, ale tylko dlatego, że to jedzenie mi bardzo leży na żołądku i się źle czuje. Może za duże porcje zjadłam, albo to ta sałata. CHyba ją czymś zastąpie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skandalis
mysle ze to moze ta salata bo ma wlasciwosci wypelniajace zoladek....ale coz mi jest juz lepiej przyszli dzis znajomi i powiedzieli ze wdac efekty...woec jakos polepszyl mi sie humor i heci do dalszej walki tez urosly...mysle ze spkojnie moglabys zmienic diete na jakas inna....w zaleznosci ile chcesz schudnac dobre efekty daje jedzenie mniejszych a czestszych posilkow troche ruchu i oczywiscie nie jedzenie po 18 a najlepiej bez kolacji:)))jesli dotram do konca tej diety to wlasnie tak zrobie...to jest moja pierwsza dieta i mam nadzieje ze ostatnia z czasem sie zrzuci na pewno te kg....nie mozna przesadzac...jutro przeemna najgprszy dzien 7 jak go wytrzymam to bedzie su[er bo wcale praktycznie sie w nim nie jje:(((3mam kciuki i pozdrawiam reszta dziwczyn chyba juz odpadla od grupki:((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloneczko469
właśnie chciałam troche skurczyć żołądek kopenhadzką a potem po prostu rozsądnie i zdrowo sie odżywiać. A do zrzcenia mam jakieś 7-9 kg. Też mi się wydaje, że to ta sałata. Dzisiaj zjam jej troche mniej :) Gratuluje sukcesów i życze powodzenia w daleszj walce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skandalis
mnie przeraza tylko to ze minol juz tydzien a ja schudlam tylko 2 kg:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloneczko469
u mnie minął drugi dzień a ja się czuje pełniejsza niż jak jadłam normalnie. Ale podobno tak jest na początku. Słyszałam też że ta dieta skuteczna jest tylko dla osób z dużą nadwagą i to właśnie takie osoby chudną to 7 czy ileś kilo. To mnie troche załamuje no ale zobaczymy, bo chciałam zrzucić jakieś 8 kg. Skandalis nie martw sie może więcej zrzucisz. Lepsze 2 kg niż nic. Przetrzymaj tą diete do końca może w tym tygodniu coś się zmieni. Życze dalszej wytrwałości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skandalis
dzieki za pocieszenie ale latwo ci mowic...ja wlasnie jestem ta osoba z duza prawie 20kgnadwaga:((((na prawde nie ruszylam przrez cala diete ani kawalka czegogkolwiek nadprogramowego....walcze walcze a tu nic!!!!!!!! niemam ochoty dalej ciagnac tej diety bo widze ze to i tak bez sensu ale skoro ja zaczelam to warto skonczyc...jezeli przez ten tydzien schudlam tylko 2kg to skoro w nastepnym chudnie sie wolniej to jak z kilogram jeszcze niecaly w=zrzuce to i tak bedzie wieto:((((w kazdym badz razie makabra!!!!!!!!!!!bo efektow nie widac...no moze brzuszysko troche zmalalo:)ale tak to nic wiecej....nie wiem czy jeszcze mi cos pomoze.... to prawda ja tez sie czulam na poczatku tej diety obzarta hahaha nie rozmumialam dlaczeo ktos mowil ze to koszmar ja czulam sie wrecz swietnie....na pewno dasz rade mam kolezanke szczuplutenka jak patyczek nie ma ani deko nadwagi i nie miala zronila sobie ta diete zeby miec bardziej plaski brzuszek...schudla 5kg:)))tak wiec uwazam ze to nie ma roznicy...oczywiste jest to ze kazdy grubas zrzuci wiecej kghmmm a raczej bylo do chwili kiedy ja nie zaczelam stosowac tej diety..a;le tak czy sia na pewno cos zrzucisz wszystko zalezy od organizmu!!!!!!!!zobaczysz bedzie donbrze nie poddawaj sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skandalis
SWEET NOVEMBER!!!JAK TY TO ZROBILAS:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie dzisiaj zaczynam.. Jestem juz po kawce i mam nadzieje że wytrzymam . Ale szczerze mówiac jak czytam opinie innych osób to podnosi to mnie na duchu trzymam kciuki za wszystkich którzy dzisiaj zaczęli diete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloneczko469
Będzie dobrze. Ja mam ciągle chwile załamania i nie chce mi się tej diety. Dzisiaj juz miałam zrobić sobie normalne śniadanko ale kiedy przy zakładaniu niedawno zakupionych spodni miałam malutki problem z ich zapięciem od razu zrezygnowałam. Wytrzymam tą diete chociażby w celach testowych :) Sprawdzę ile można schudnąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skandalis
super ze jest nowa osobka:)bedzie razniej!!!mi z rana humorek sie poprawil bo wchodze na wage a tu o pol kg mniej!!!a praktycznie od 3 dni waga stala:(nie wiem czym to jest spowodowane ze tak zlecialo ale sie ciesze bardzo:)pozdrawiam Sloneczko nie poddawaj sie ja tez postanoilam ze dociagne ta diete do konca!!!damy razem rade...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloneczko469
ja już się poddaje powoli. Chyba przejde na coś rozsądniejszego typu 1000 kcal. Kiedyś dużo na tym schudłam. Pozdrawiam iżycze powodzenia w dalszej walce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skandalis
SLONECZKO!!!!!!!NIE PODDAWAJ SIE!!!!!!WYTRZYMAJ CHOCIAZ TYDZIEN!!!!!!!!DASZ RADE TYLKO SIE NIE OBJADAJ NA NOC!!!!!DAJ ZNAC CZY SOBIE PORADZILAS!!!!!!!MUSISZ DAC RADE.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloneczko469
Niestety nie dam rady. Oczywiście nie wróciłam do dawnych nawyków żywieniowych. Dzisiaj wypiłam kawe i zjadłam marchewke z jabłkiem. także jest ok ale diety jako takiej nie stosuje. Mam nadzieje że schudne jeśli ogranicze troche jedzenie i nie bede jadła po 18. To jest w sumie cos podobnego do kopenhadzkiej :P No i oczywiście dochodzą ćwiczenia. Planuje ćwiczyć codziennie. Z resztą do końca roku musze szpagat zrobić :) Pozdrawiam i życze wytrwałości. Ja niestety chyba jej nie mam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skandalis
no to teraz chyba juz wogle nie bede miala z kim biadolic:(no coz trudno...i tak jestes i bylas dzielmna ze wgole wytrzymalas ten czas:)mi dieta konczy sie w niedziele czyli dzien wolnosci!!!!ide na pierozki do knajpki :)juz sie niemoge doczekac:)ale powinnam wytrwac a pozniej tylko malenkie smniadanko obiadek i jakis owoc :)na pewno schudniesz nie jedzac kolacji!!!to jest pewne...kaxzdy chudnie:)pozdrawiam i trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skandalis
a bulka z serem to nie powiem juz od kiedy mi sie mazy hehehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawde gorąco polecam tą dietę wszystkim niecierpliwym i chcacym szybkiego efektu. Ja stoswalm ja juz 2 razy.Za kazdym razem 6 kg. Najwicej chudnie sie w pierwszym tygodniu. Tytlko trzeba bardzo przestrzegac jadlospisu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloneczko469
no tylko a nawet aż.. Dla mnie to jest zbyt monotonny jadłospis. Dieta może skuteczna i pozwala zrzucić pare kilo, ale jojo gwarantowane. Ja już w 2 dniu myślałam co zjem jak ta katorga się skończy i wymyślałam pizze i inne tego typu. Jakbym się rzciła na jedzenie to bym chyba w 3 dni nadrobiła wszystko co zrzuciłam. TAk by napewno było, dlatego przechodze na coś racjonalnego. Kilo na tydzien to też dobry wynik. Skandalis wytrzymaj do niedzieli a potem jedz z umiarem i nie rzucaj się na jedzenie tak od razu. Moja koleżanka schudła n akopenhadzkiej 5 kg i w ciągu tygodnia przytyła 3 kg a jada wcale nie inaczej jak podczas diety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skandalis
no to wlasnie jest najbardziej pozbawione sensu co z tego skoro schudniech5kg skoro po 2-3 tygodniach spowrotem to nadrobisz....co da ci utrata wagi na 2 tyg zeby tylko ...skoro mozesz jesc tak jak wczesniej i wazysz tyle samo albo jesz mniej i chudniesz,ale chyba najwazniejsza jest racjonalnoc...ja nie chce schudnac ani na impreze ani na zadna randke bo to juz mam za soba chce poprostu normalnie wygladac!!!!jestem juz praktycznie 10 dzien na tej diecie i schudlam niecale 3 kg.....uwazam ze nie bylo warto sie meczyc ale skoro juz zaczelam to skoncze zebym miala to w calosci za soba... Sloneczko masz racje ta dieta jest chba najnudniejsza w swecie jak czytam ze mam zjesc salate z cytryna to mi sie slabo robi...przejadlam sie dzis musialam najpierw zjec mieco bo jak salata poszla na pierwszy ogien to mysalam ze zwymiotuje!!!!!!bedzie dobrze!!!!!!chcialabym ja przerwac ale nie lunie takich sytuacji,ze cos zostawiam nieskonczone!!!!chcociaz jedna rzecz taka chce miec co doprowadzilam do konca:()pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skandalis
Witam wszystkie panieni ktorych nie ma!!!!!!Zostalam sama w tej ciezkiej diecie....ale coz sama aczkolwiek przeszlam ta diete!!!!!!!!!!!!!co prawda mam dzis juz ostatni dzien!!!!!!!!!!!!ale wiem ze dam rade no bo jak bym nie dala ostatniego dnia??????????????????? JESTEM Z SIEBIE DUMNA!!!!!!!!!!!!!!!!!!! COPRAWDA EFEKTY SA SLABO ZADOWALAJACE ALE 3.5 KG TO ZAWSZE COS!!!!!NAPISZE ILE BEDZIE JUTRO!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehoppe
hejka dziwczyny ja niestety malo wytrzymalam na szczescie teraz jestem podbudowanaynam i zaczynam jeszcze raz musze do konca roku schudnac 5 kg i juz nie przytyc spowrotem wiec musze zrobic kopenhadzka i w dwa tygodnie nawet 3 kilo to bedzie zadowalajacy efekt. dziewczyny wiecie co zastanawiam sie czy mozna np opuszczac salate?? bo niecierpie salaty. Dzis zaczynam od pierwszego dnia czyli od kawy a pozniej warzywka i jajka, musze to wytrwac skandalis ty wytrwalas wiec ja tez musze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuniaczek2
Cześć dziewczynki o ile jeszcze ktoś stosuje dietke! :) Ja już kiedyś byłam na tej diecie ale tylko przez tydzień efekty nie były takie złe jak na tydzień bo schudłam 3,5 kg :) Postanowiłam od poniedziałku na nowo jej spróbować, bo czemu nie :) zwłaszcza że szykuje mi się studniówka i musze wejść do swojej wymarzonej kiecki :) :D której jeszcze nie mam.. Waga 53,5 kg Cel : 49/8/7 ile się uda :) Wzrost 154 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monik123
hej dziewczyny pisała któraś z was że jej koleżanka zrboiła te diete by mieć bardziej płaski brzuch. U mnie jest tak samo jestem szczupła ale chciałabym spłaszczyć brzuch i próbuje tej diety a przy okazji spadnie moze ze 2 kg i byłoby super. zamierzam jeszcze ćwiczyć i mam nadzieje że sie uda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skandalis
Ehoppe!!!! mysle ze mozesz zastapic salate rokulami:)))ale bedziesz jeszcze bardziej glodna!!!!!!mowilam ci ze salata ma wlasciwosci zapychajace zoladek:)))ale jak ci wygodniej ja na salate nie bede patrzec do nastepnego sezonu heheheh...super ze wrocilas...powodzenia zycze ja mam dzis ostatni dzien!!!!!!!!!!!!!!!!!bede cie odwiedzac:))))aha i dzis spadlo mi nastepne pol kg wiec jest 4:))) Niuniaczek2 oj laseczka ja mam tyle samo wzrostu co ty a niechcialabys wiedziec ile waze hahahahaha no w sumie to nie jest takie smieszne raczej tragedia!!!!boze co ciaza czasem robi z ludzi:))))jestes super szczyplutenka nie narzej!!!!ale zycze powodzenia!!!!!! Monik123 tak to moja kolezanka miala po tej dietce tak plaski brusz ze az milo bylo popatrzec:)))uda sie napewno mi dzis stuklo4 kg:(((ale dobre i to ona jest byla tez szczuplutenka jak szprotka a schudla 6kg:)))powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monik123
dzięki za przyjęcie mnie do waszej ekipy, mam pytanko czy jak dodam odrobinke soli to bedzie bardzo źle bo musze ale odrobinke!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skandalis
Monik 123 hehehe ogolnie niemozna ale to tylko z tego wzgledu ze sol zatrzymuje wode w organizmie no i wiecej warzysz:)))ja przez pierwszy tydzien nie uzywalam ani okruszka ale w nastepnym dala za wygrana:)))troszeczke sole nawet miecho gotuje na kostce warzywnej a tak nic wiecej nie dodawalam no i czasem zamiast salaty zjadlam brokul albo kalafior...na dzien dzisiejszy na te 3 rzeczy nie moge patrzec!!zaraz bede jadla po raz ostatni salate!!!!!!!!!!!hura!!!!!!!!!!!!!jak nie zwymiotuje to bedzie dobrze hahahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monik123
no to postaram sie nie uzywać soli, jak dieta to dieta!!!!a Ty moja poprzedniczko ile schudłaś i na którym dniu jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×