Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kasieńka27

Ciąża 37,4 temp. Pomóżcie!!!!

Polecane posty

Hej dziweczyny jestem w 5 tygodniu ciąży i czuje ze zaczynam być jakaś chora, boli mnie ucho i gardło i mam 37,4 !!! Czy ta temperatura jest za wysoka??? jaką temperature ciała ma kobieta w ciąży ? słyszałam że jest podwyższona ale jak jest prawidłowa? napiszcie proszę Leżę w łóżeczku piję herbatę malinową z miodem i cytryną i bardzo sie martwię pomózcie prosze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieto
nie pij herbaty malinowe, bo maliny wywołują skurcze! nie mówił ci lekarz????? Wypij sobie lipową!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też przyszła mama
Powyżej 38 powinno Cie zaniepokoić, a teraz chyba nie ma powodu do obaw. Rzeczywiście odstaw herbatę malinową, ale tak w ogóle to pij dużo ciepłych płynów, zjedz cytrynę i zrób sobie zimny okład. Jesli boli Cię gardło, wypłucz je wodą z sola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
herbata z lipy z miodem i cytryną, koniecznie na noc. Może być też czosnek (lubego też nakarm, nie będzie jęczał, że \"waniasz\":))).Maliny broń Boże!!!! Rozszerzają naczynia krwionośne. Napisz do mnie jeśli będziesz potrzebowała więcej rad...Zdrówka życzę... :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka212
potrzebuje pomocy mam temperature powyzej 38 stopni boli mnie gardlo i wszystko czuje ze to jakas infekcja co mam zrobic zeby to jakos wyleczyc jestem w 7 tygodniu ciazy prosze o rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka...natychmiast do lekarza....bo może być potrzebny jakiś słaby antybiotyk... Pij dużo, tak jak poiszą dziewczyny, bo to zbija temperaturę... Trzymam kciuki....pozdrawiam...:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka212
A o co chodzi z tymi malinami czy znaczy ze herbaty z sokiem malinowym tez nie moge??? W jakiej formie najlepiej jesc czosnek?? Moze jakis syrop z niego zrobic?? Jak na razie pije herbate z miodem i cytryna i gardlo troche przestaje bolec ale zostaje jeszcze bol glowy i lekka goraczka i oczywiscie nie wstaje z lozka:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka nie kombinuj z sokiem malinowym, bo powoduje skurcze, jeśli się go używa w nadmiarze...więc mówią,że istnieje prawdopodobieństwo poronienia lub przedwczesnego porodu... Co do czosnku to mam dobry przepis na syrop z cebuli i czosnku...leczy katar, gardełko i jest dobry na gorączkę... Weż ze dwie cebule konkretne, posiekaj Weź kilka ząbków czosnku i rozgnieć Wymerdaj wszystko Zasyp cukrem i odstaw w chłodne i ciemne miejsce Odczekaj kika godzin, jak zobaczysz że zrobił się sok...pij ze trzy razy dziennie po dużej łydze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka212
Dziekuje Ci bardzo zabieram sie do pracy mam nadzieje ze pomoze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buziaczki dla Ciebie moja imienniczko i dla Twojej Kruszynki :) Pozdrawiam cieplutko, uważaj na siebie :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×