Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sylwiątko

czy decydować sie na drugie dziecko

Polecane posty

Jestem mamą 2 letniej kingi. Bardzo bym chciał aby miała rodzeństwo ale świadomie boję sie zdecydować na drugie dziecko. Mieszkam sama z mężem. Babcie nie mogą nam pomóc. Kinga od 10 miesiąc życia chodzi do żłobka. Mąz ma pracę albo jej nie ma. Co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 43534653263
pojsc do pracy kurna i zarobic jakas kase, a potem myslec o przyjemnosciach, bo jak znam zycie bedziesz potem chciala od panstwa - czyli panstwo znow mi dowali podatkami i nie bedzie na moje dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja cały czas pracuje dlatego moje dziecko jest w żłobku. Poza tym pochodzę z maje miejscowości i dlatego mąz ma problem z pracą. Nie wiem skąd ten twój komentarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julinka
Jesli oboje z mezem doszliscie do porozumienia i bardzo tego pragniecie z roznych wzgledow to nie czekajcie za dlugo.Do roboty! Nie jestem zwolenniczka rodziny modelu 2+1.Sama oczekuje 2 dziecka i zaluje ze bedzie duza 6-scio letnia roznica wieku.Ale jestem szczesliwa ze sie udalo!W zyciu liczy sie nie tylko pozycja finansowa,ja mozna szybko stracic,albo polepszyc.Liczy sie milosc i to ze na starosc nie bedziemy sami,a po smierci rodzenstwo bedzie dla siebie opoka.Co do rodzin wielodzietnych to juz inna sprawa ale 2 w sam raz.Zastanow sie a potem dzialaj.... nic na sile!pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania 30
jeśli masz dwuletnie dziecko to pewnie jesteś młoda,więc możesz poczekać 2 lub 3 lata zobaczysz jak sytuacja w sprawie pracy się rozwinie,na pewno chciałabyś zapewnić swojemu dziecku godziwe życie trudno jest przecież gdy nie starcza do pierwszego,ale najważniejsze to dać dzieciom dużo miłości,choć nie da się ukryć że bez pieniędzy trudno żyć-pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×