Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość madelain

ciaza - pierwsze objawy

Polecane posty

Gość madelain

Od około 2 tygodni powiększyły mi sie piersi, przed miesiaczka bywały wieksze, ale nigdy az tak. Poza tym non stop moge siedziec w kibelku bo ciagle mi sie chce siusiu. Miewam nudności, niekiedy nawet cały dzien i jest to okropne. Wczoraj zrobiłam test ale moze za wczesnie - wyszedl negatywny, a do miesiaczki musze czekac do 26.06. Prosze o odpowiedz czy mozliwe jest abym byla w ciazy - nie ukrywam ze ni e moge sie doczekac aby juz wiedziec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogólniee
to niezłe bagno jesli czujesz się jak śmieć to to jest włąsnie ciąża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madelain
dzięki za pocieszenie, wcale nie czuje sie jak smiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaaaaaaa.........
za wczesnie na takie objawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś na kafeterii był podobny topic o objawach ciąży. Uwierzyłam że mam to wszystko i byłam przekonana że jestem w ciąży. Po czym dostalam regularnie miesiączkę (choć byłam już święcie przekonana że to właśnie ciąża ;-) ) Nawet zrobiłam dwa testy - pierwszy wyszedł negatywny. Do tego stopnia byłam przekonana że jestem w ciąży że stwierdziłam że test był do bani i kupilam drugi. :D A tu nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja 19
ja tydzien temu tez dalam taki sam temat tez sie balam ze jestem w ciazy i dalej mam takie obawy wszytko przez to ze czesto cce mi siie sikac i milam mdlosci ranne . zmierz sobie temp ciala jezeli jest powyzej niz 37 to zle, chociaz to nic nie pszesadza bo ja tez milam i mam nadzieje ze to nie ciaza , napisz co u ciebie jutro , czy ci sie polepszylo.....pozdro pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madelain
szkoda by było, bo ja bym bardzo chciała, skad by były objawy - jakas ciaza urojona czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaaaaaaa.........
możliwe, ze jestes w ciazy nikt tego nie wyklucza, ale zrozum, ze objawy pojawiają sie najpredzej po jakims miesiacu, po okresie w którym miałas dostac miesiaczke. mozliwe, ze sa jakies przypadki, ze objawy sa predzej, ale raczej znikome lub urojone. ja tez chciałabym byc w ciazy, jesli jestem to w drugim tygodniu, jeszcze nie wiem, niedługo sie okaze. objawów narazie nie mam, troche bolą mnie sutki, mdłosci tez mam ale wcale nie rano- różnie. mysle, ze to zbyt wczesnie, pewnie to wszystko urojenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madelain
Bo widzisz jesli jestem w ciazy to w czwartm tygodniu, jesli zaszłam w ciaze to w najbardziej niepłodnych dniach - przed miesiaczka, brzmi to idiotycznie ale tak jest. Po za tym w drugim tygodniu nie było żadnych objawów, nawet bym o tym nie pomyslała. Nic poczekam cierpliwe do niedzieli i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, za wcześnie żeby cos stwierdzic i za wczesnie na jakieś objawy, ale ja zaszłam jakieś 4-5 dni przed majaca sie pojawic miesiączką, wiec jest to możliwe. może zrób test krwi na obecnosc hormonu HCG. na wynik czekasz pare godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniusia 223
A ja miałam tak, że nie dostałam okresu i zrobiłam 2 testy, które pokazały wynik negatywny. Pierwszy robiłam 3 dni po spodziewanej miesiączce, drugi tydzień później i był to ten Qick Wiew, dopiero za 3 razem wyszedł mi pozytywny - jakoś te testy jednak kłamią. Piersi się mi faktycznie powiększyły i strasznie bolały, do tego miałam ból dolnej części kręgosłupa. Nudności nie miałam i do tej pory nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drazetka
Czesc, ja tez mam takie objawy i nie wiem co bedzie. Może jutro dostanę miesiączke i znowu załamanie. Juz mam tak 1,5 roku. Jak tylko zaczyna mnie bolec brzuch to na placz mi sie zbiera. Ale nadal wierze. Mam pzreczucia. Często mnie zawodzą, ale wierze, że kiedys się uda. Choć za każdym razem mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaC
drazetka! a byłaś u lekarza?? czy tak sobie czekasz i płaczesz?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madelain
dzieki dziewczyny za rady i zainteresowanie. justar - a po jakim czasie moga byc objawy? jesli zaszłąm 1 dzien przed miesiączka , to teraz bylabym w 4 tygodniu. Mi sie wydaje ze juz moga byc nudnosci i czestsze siusianie. Niestety nadal musze czekac ale te dni sie jakos dłuża:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madelain
anusia - a Tobie po jakim czasie mniej wiecej wyszedł test pozytywny? Ja na razie zrobiłam jeden i jest negatywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madelain
drażetka - rozumiem ze chcesz zajsc w ciaze i nie możesz. Czasem tak jest że jak sie za bardzo chce to nic z tego nie wychodzi - taka blokada psychiczna. Dobra by była pomoc specjalisty i na pewno badania płodności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yennefer
Witaj Madelain! U mnie zaczęło się na początku 4 tygodnia właśnie od sikania do 20 razy dziennie;-) No i pobolewały mnie jajniki. Teraz zaczął się tydzień piąty i doszły bolące, obrzmiałe piersi:-( W przyszłym tygodniu wybieram się do gina. Pierwszy test (zakupiony na allegro, tak jak testy owulacyjne, dzięki którym wiedzialam, kiedy musimy się mocno postarać;-) wyszedł mi pozytywny 2 dni przed spodziewaną miesiączką, a dzisiaj zrobiłam sobie kolejny i teraz kreseczka jest już bardzo wyraźna, tak że nie można mieć żadnych wątpliwości:-) Oczywiście miesiączki nie dostałam, a u mnie zawsze była bardzo punktualna;-P Życzę Ci pozytywnego wyniku! Bądź dobrej myśli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madelain
witaj jennifer - dzieki za dobre słowa, do miesiączki zostały mi dwa dni właściciwie mogłabym zrobić test ale nie chce sie rozczarowac. Wszystko na to wskazuje że tak - duze piersi zawsze miałam małe - wiec teraz to tym bardziej rzuca sie w oczy, jakis taki dziwny optymizm choc zawsze przed miesiaczka zawsze miałam "doła" no i to siusianie i mdłosci a fe. Potrafią byc cały dzien, wieczorem jakby mniej. Trzymaj kciuki na pewno napisze gdy bede juz pewna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny proszę o radę! 7 dni temu kochałam sie z chłopakiem bez zabezpieczenia(wiem,że było to nierozwazne)był to stosunek przerywany. Po 2ch dniach zaczęły mnie coraz bardziej bolec piersi(do tej pory czuję)-tak jakbym miała napięcie przedmiesiączkowe. Powinnam dostać okres wczoraj. Jestem totalnie roztrzesiona,poddenerwowana..fakt miewam wrazenie jakby mi było niedobrze..ale tłumacze sobie,że to z nerwów..a moze błędnie! ;( Nie wiem.. Proszę Was o radę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drazetka
Robila ktoras z was badania płodności. Mam iść po skierowanie do lekarza prywatnie czy państwowo. Czy tu i tu płaci się tyle samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madelain
Isache - nie przesadzaj, bo dwóch dniach nie ma sie żadnych objawów ciązy, pewnie masz obrzmiałe piersi przed miesiączką, a niedobrze jest ci z nerwów. Ja kiedy nie chciałam byc jeszcze w ciązy, a długo nie miałam miesiączki i bardzo się denerwowałam chyba podświadomie nabrzmiały mi piersi i wydawało mi sie ze jestem w ciazy - ciaglym mysleniem o tym ciąze mozna sobie uroić. Tak wiec spokojnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mi test wyszedl 2 dni po spodziewanej @,nie mialam zadnych objawow oprocz bardzo bolacych sutkow,co zdazylo mi sie pierwszy raz,teraz zaczynam 7 tydz i mozna powiedziec ze dopieor od jakiegos tyg mecza mnie poranne mdlosci,czeste siusianie a sutki bola jeszcze bardzej,nie weim czy tak szybko mozna stwierdzic ze jest sie w ciazy,pierwszym konkretnym objawem jest brak @,ale jesli za bardzo o tym myslcie i ciagle sie stresujecie to logiczne,ze moze sie wam ona opoznic @,wtedy najlpeiej zrobic test,choc kazdy organizm jest inny i zgodze sie,ze niektore z was odczuwaja bardzo wczesnie mdlosci:)powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madelain
dzieki klaudia za opinie, dzis kupuje test i niech sie dzieje co chce - najgorsza chyba jest ta niepewność :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panikara
Witajcie! prosze o pomoc....przez ostatnie pare dni strasznie schizowalam, ze jestem w ciąży, mialam wszystkie objawy jakie tylko byly mozliwe (sama sobie je wmawialam) bylam do tego stopnia przerazona, ze bolal mnie zolądek, serce i non stop lecialam do toalety.Zorbilam dzis test ciazowy i wynik wyszedl negatywny, wiec od razu wszytskie objawy ustapily. POza tym, ze mam powiekszone , bolace piersi a okres mam dostac za tydzien. I teraz nagle zauwazylam, ze mam ponownie śluz plodny.......co to moze byc....po raz drugi owulacja? dziekuje za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniusia 223
Mi wynik pozytywny wyszedł ok. miesiąca a nawet więcej po ostatniej miesiączce gdyż okres miałam 20.05 a dopiero 1.06 wyszedł mi wynik pozytywny, dodam że zawsze mialam regularny okres co 27 dni a wcześniejszy test robiłam 26.05 i jescze nie pokazał ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panikara
Anusia...jest mala róznica miedzy Toba a mna...ja robilam test w ósmym dniu po stosunku, a TY w szóstym.....a testy powinno sie robic po 6 dniu (najwczesniej ok 7 dnia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panikara
Anusia, powiedz, czy mialas jakos tydzien po....sluz plodny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drazetka
czesc, zrobilam test i bylo super, poszlam do lekarza i powiedzial, ze jest pecherzyk ale pewnosci nie ma czy ktos tak mial, kazal mi pzryisc za tydzien, zyje w niepewnosci, przepisal mi luteine wiecie cos o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluskawa
drazetka jestes w ciązy, to powiedz mi prosze, czy po 9 dniach moga byc jakies objawy, np. sluz lub powiekszone piersi?? jak to bylo z Toba? pliss odpisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×