Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość madelain

ciaza - pierwsze objawy

Polecane posty

Gość andzia21
dzieki ja nadal czekam mam nadzieje ze jednak nie jestem bo sama bym chciala bardzo ale przechodze teraz ciezki okres z chlopakiem i mam duze watpliwosci czy chce z nim byc po 4 latach chodzenia jestesmy nawet zareczeni ale czasem nie mam juz sil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinatsu
Witam serdecznie, mam pytnie. W niedziele zrobiłam sobie cztery testy i wygląda na to że mogę być w ciąży (1-2 tydzień więc jeszcze wczesnej). Zniecierpliwiona poleciałam do lekarza. Kobieta nie miała USG piwedziała ze macica jeszcze nie jest powiekszona ale w tak wczesnym etapie nie musi być. Potem stwierdziła ze chyba szyjka macicy jest za sucha i widzi już jakieś występowanie krwi (której nie ma ) więc najpóźniej jutro dostanę okres. Wróciałam z moim mężczyzną do domu oboje zdołowani. Kupiliśmy kolejny test i znowu pokazał dwie kreski. Zgłupiałam zupełnie minęło 36 dni od ostatniej miesiączki i cisza. NIe bolą mnie aż tak piersi jak inni opowiadają ( bo może mam duże z natury, jedyne co mnie dziwi ze jestem cały czas senna - czy są to te nudności??? Pomocy niech ktoś mi powie czemu test wyszedł negatywnie jeżeli nie jestem? A może jestem...? Jej jakbym chciała mieć już szkodnika małego pełzającego w domu. Jestem czy nie jestem o to jest pytanie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinatsu
Już nie aktualne Bo badaniach krwi wyszło ze moze to byc 5-6 tydzień Jestem w szoku Pozytywnie ale przerażenie jest ogromne pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oonoo
Hej:) Mam pytanie... Nie dawno (7.06.) kochałam się z chłopakiem i mnie zalał... Nie wiem czy zaszłam wtedy w ciąże... zrobiłam test ale wyszedł negatywny... Potem 14. 06 znów się kochaliśmy i zalał mnie dwa razy... Ostatnią miesiączkę miałam 24.05... Dodam, że jestem bardzo senna... Tzn. w nocy bardzo się męczę... Nie mogę zasnąć, za to w dzień 'śpię na stojąco'... Tylko poczuję poduszkę pod głową i przymknę oczy... 2 minuty i śpię;) bardzo kłuje mnie podbrzusze... Ostatnio jajnik tak mnie bolał, że nie mogłam się obrucić w nocy na drugi bok... kręgosłup w dolnej części i nogi... Dzisiaj dostałam brązowe plamienie... Czy możliwe jest, abym zaszła w ciążę? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×