Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość madelain

ciaza - pierwsze objawy

Polecane posty

Gość kluskawa
sorki, po 7 dniach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drazetka
wiesz co nie wiem czy mialam jakies obiawy, piersi faktycznie troche bola, poza tym odbija mi sie po wszystkim od poczatku, nad podworkiem lecial bocian, i jakies przeczucie, ze to to, ale jeszcze cieszyc sie nie moge, bo jeszcze nic nie wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluskawa
piersi mi zaczely rosnąć jakos po 4 dniach,,, teraz juz sa duze, a za tydz. mam dostac okres....pomóz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drazetka
wiesz nie wiem bo mi tak widocznie to chyba nie urosly, ale powiem ci ze jak sie naczytasz to mozesz miec te wszystkie obiawy a nie byc w ciazy ja tak mialam wczesniej, czlowiek sobie sam stwarza w podswiadomosci te obiawy a pozniej dostaje okres i zawod, takze uwazaj, poczekaj do miesiaczki, wiem co znaczy czekac ale coz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluskawa
dzieki za odpowiedz....ja w odróznieniu do Ciebie nie chce jeszcze dziecka....ale Tobie zycze, aby sie zdrowo chowalo :) nie dziekuj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniusia 223
Mi test pozytywny wyszedł dopiero po 20 dniach od stosunku a nie po 6 dniach od zapłodnienia bo do zapłodnienia doszło ok. 3 maja a trzeci test mi wyszedł dopiero 1.czerwca!! Moje objawy były takie że nie dostałam okresu, bolały mnie piersi całe a nie tylko sutki, bolał mnie brzuch tak jak przed okresem i do tego dolna czesc kręgosłupa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yennefer
Kurczę kobiety! Przynajmniej same mogłybyście się nie kompromitować! SUTEK=PIERŚ!!! Cała pierś, razem z brodawką! Faceci się mogą mylić, ale kobiety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wercia25
Ale się ubawiłam!!!!!!!!!!!!!:-D NIe widziałam,że istnieją takie dziewczyny jak wy.Piersi Ci urosły po 4 dnach???!!!!!!!Dobre!!!!!!Ewentualnie mogłY Cię sutki pobolewać.Jak dla mnie to wy macie po 15 czy 16 lat,że takie pytania zadajecie.Ale jak chcecie to piszcie.Dobrze się bawię :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhhh
hej powiedzcie mi kiedy sa wkoncu dokladnie te dni plodne i nieplodne ?? tydzien po okresie kochalam sie z moim chlopakiem i bylo jak to mowicie " do konca " od tego czasuu minelo jakies 2 tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violka29
wercia25 ja mam juz syna który ma 7 lat a czasem tez zastanawiam sie nad różnymi przypadkami na temat ciąży niema sie co śmiać z innych może faktycznie ktoś niewie a każda kobieta ma inne objawy czasem i lekarze sie mylą mój syn jak miał sie urodzić miał ważyć 3,700 a ważył równe 5 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inez21
cześć. od ostatniej miesiączki kilka razy kochałam się ze swoim facetem bez zabezpieczenia.Ostatnio kochaliśmy się tylko przez odbyt,ale on się tak podniecil,że nie zdążyl się wycofać i wytrysk nastąpił we mnie.Dodam,że miałam akurat dni plodne,a troche spermy moglo dostać się do mojej pochwy i teraz boje się,że jestm w ciązy.Na objawy i wizytę u ginekologa jest jeszcze za wcześnie bo dopiero minęło5 dni od ostatniego stosunku,ale przyznam się,że bolą mnie piersi,jestem bardziej senna i zmęczona niż zwykle i pobolewają mnie jajniki.Czy mogłam zajść w ciąże?Prosze,pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stosunek przez odbyt??????? hmmmmmmmm a nie masz innej czesci do stosunkow,dla mnie to rtoche oblesne i wydaje mi sie bardzo bolesne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona634
kochalam sie z mezem ponad dwa tygodnie temu bez zabezpieczania i od kilku dni mam objawy ciazy(czesto chodze do lazienki, bola mnie piersi, od dwoch dni mam poranne mdlosci) jednak dostalam okres trzy dni po terminie... czy to mozliwe ze jestem w ciazy????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczyny nie wiem co sie porobilo z tym forum ale ono coraz bardziej mnie zadziwia... tu sie rozmawia o objawach a nie tak jak wy to robicie naskakujecie na inne! moze maja takie objawy? ja jestem w 29 tygodniu ciazy i tez mialam dziwne objawy dlatego szukalam po necie i znalazlam to forum. naprawde dajcie sobie troche luzu bo objawy sa rozne nawet strasznie dziwne... pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonya.77
Hej dziewczyny, tak jak wiekszosc z was mam problem z zajsciem w ciaze. Jestem juz u kresu wytrzymalosci psychicznej. Od prawie roku staramy sie o fasolke i co miesiac to okropne rozczarowanie i lzy. Teraz jestem przed okresem, mam dostac 31.07 i boje sie znowu, poniewaz znow sie nastawilam ze jestem. Mam nudnosci, stale jest mi jakos niedobrze, mam wzmozone pragnienie i czesto chodze do toalety. Juz nawet o tych objawach nie mowie mezowi, bo wiem ze on sie tez przez to nastawia ze to moze teraz bedzie a pozniej dostaje okres i widze ze on tez jest rozczarowany. Najbardziej wkurza mnie to ze nie mozna wczesnie wykryc ciazy tzn.jeszcze wczesniej niz testy ciazowe a moze mozna tylko ja nic o tym nie wiem. Macie jakies pomysly jak najszybciej wykryc ciaze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam najszybciej mozna sie dowiedziec z badania krwi juz po ewentualnym zaplodnieniu badanie krwi ci wskaze czy jest to ciaza czy nie idz do laboratorium gdzie badaja krew i poros ze chcesz takie badanie i oni ci je zrobia a napewno ten wynik daje 1005 odpowiedz. Zycze powodzenia i oby to bylo to czego tak bardzo pragniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonya.77
Dzieki za podpowiedz. Wiem tylko z wlasnego doswiadczenia ze na takie wyniki sie tydzien czeka a to mi nic nie da, bo za tydzien juz tez bede wiedziec ale i tak dzieki, pozdawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia018
Witam!Nie wiem co o tym sadzić..do okresu mam jeszcze z 2tyg,a bardzo czesto oddaje mocz..na dzien chyba z 10razy,piersi troche mnie bolą..ale jestem chora i niewiem co to moze byc..moze to od choroby??odpiszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasm
Hej!!! Ja miałam dostac okres 30.10 i do tej pory nic. Dziwne jest to że nie bolało mnie nic tak jak zawsze przed okresem a zawsze tak ok. tydzień przed to piersi masakra i przy 28 dni bo co tyle mam okres brzuch a tu nic;-). Teraz trochę pierwsi ale zależy kiedy i ostatnio troche jajniki się odzywały. Mam straszną zgagę i co zjem to siedzi mi w gardle, częste czuję zmęczenie. Zrobiłam trzy dni po tym jak nie dostałam miesiączki test - ale nie nadczczo, był NEGATYWNY. I nie wiem czy to stres w pracy, czy to może jednak objawy tego na co czekam razem z mężem. Jest mi ciężko zajść w ciąże bo on pracuje i nie zawsze jest wtedy kiedy powinien. Jak nie dostałam miałam bardzo gęsty śluz i jutro robię test mam nadzieję że będzie pozytyw. Trzymam za wszystkich kciuki Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasm
Hej!!! Ja miałam dostac okres 30.10 i do tej pory nic. Dziwne jest to że nie bolało mnie nic tak jak zawsze przed okresem a zawsze tak ok. tydzień przed to piersi masakra i przy 28 dni bo co tyle mam okres brzuch a tu nic;-). Teraz trochę pierwsi ale zależy kiedy i ostatnio troche jajniki się odzywały. Mam straszną zgagę i co zjem to siedzi mi w gardle, częste czuję zmęczenie. Zrobiłam trzy dni po tym jak nie dostałam miesiączki test - ale nie nadczczo, był NEGATYWNY. I nie wiem czy to stres w pracy, czy to może jednak objawy tego na co czekam razem z mężem. Jest mi ciężko zajść w ciąże bo on pracuje i nie zawsze jest wtedy kiedy powinien. Jak nie dostałam miałam bardzo gęsty śluz i jutro robię test mam nadzieję że będzie pozytyw. Trzymam za wszystkich kciuki Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasm
bardzo proszę o jakiekolwiek rady pozdr :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMMMMMMM
do : jasm moze poczekaj jeszcze kilka dni, a jak nic sie nie zmieni tzn nie dostaniesz okresu a nadal beda pobolewaly Cie piersi to zrob sobie test albo wybiez sie do lekarza na usg, mi sie spoznial okres tydzien czasu, zrobilam trzy testy, wszystkie negatywne, martwilam sie bardzo tym okresem, poszlam na usg, lekarz tez nic nie wykryl, przepisal mi luteine na wywolanie, bralam przez tydzien, okresu nie dostalam, poszlam znowu do lekarza, i na usg wyszlo ze moje malenstwo ma juz 7 tygodni . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilaaaa
myslicie że jak się kochałam z chłopakiem codziennie od ostatniej miesiączki to jestem w ciąży? oczywiście bez żadnych zabezpieczeń. okres powinnam dostać za 8 dni więc nie mam żadnych podejrzeń, jeśli chodzi o objawy to... hmmm od wczoraj wymiotuje ale możliwe że to coś mi zaszkodziło dzisiaj czułam się taka osłabiona. Bardzo bym chciała zajść w ciąże. muszę teraz czekać 8 dni... aha i mam jeszcze pytanie. kiedy mogę zrobić test ciążowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamrotka123489
Mam pytanie kochalam sie z chlopakiem bez zabezpieczen i to do konca bylo to wedlug mnie w dni nieplodne pare dni przed okresem no i ten okres dostalam ale raz troche za wczesnie a i jakis dziwny byl bo na poczatku maly a potem dosyc obfity. Teraz jest dwa tygodnie po okresie jestem strasznie oslabiona chce mi sie ciągle spac .Bolo mnie przrdewszystkim bardzo plecy i brzuch mnialam biegunke pare dni i zgage co nigdy nie mnialam zrobilam test i nic. Co o tym myslicie? Nie wiem czy chce mniec dzidzie ale chce napewno wiedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karenina
Drażetka - gratuluję ciąży :) Nie przejmuj się tym ponownym badaniem. Jest pęcherzyk, a za tydzień zobaczycie juz mały zarodek. I tyle :) Do wszystkich dziewczyn, które się zastanawiają czy są w ciąży. My Wam na prawdę przez internet nie zrobimy testu. Pamiętajcie też, że to, że "test wykrywa 6-cio dniową ciążę" to chodzi o czas od momentu zapłodnoienia, a nie od stosunku. A prawda jest taka, że poziom hcg musi być na odpowiednio wysokim poziomie, żeby test apteczny wykrył ciążę. Z doświadczenia i z wywiadów z ciężarnymi koleżankami wiem, że najlepiej robić test pierwszego dnia spodziewanej miesiączki. I to nie zawsze wychodzi wiarygodny. Ja robiłam test w tym dniu i wyszedł negatywny, ale okres nie przychodził. Drugi zrobiłam dopiero tydzień po spodziewanej miesiączce i dopiero ten wyszedł pozytywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilaaaaa
dziewczyny pomóżcie!! kilka dni temu pisałam tutaj co widać dwie wypowiedzi wyżej. wczoraj dostałam okres.... niby. No właśnie i tu się rodzi mój problem. to jest najdziwniejszy okres jaki dotąd miałam. Dlaczego? zazwyczaj podczas pierwszych dni miesiączki krwawienie było bardzo obwite a tym razem leciutko zupełnie tak jak mam pod koniec okresu. I ten dziwny ból brzucha, nie znam tego bólu, owszem zawsze odczuwam niemile okres ale ten ból menstruacyjny różni się od tego który mi dokuczał wczoraj. Co mnie jeszcze zadziwiło? otóż zaczęło mnie boleć kilka godzin przed tym pseudo krwawieniem. To różniez nie podobne. Wiem że zdażają się plamienia w czasie wczesnej ciąży, myślicie że to nie okres? proszę was o opinie. Tak bardzo bym chciała być w ciązy... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkm
po ostatnim współżyciu z chłopakiem miałam już miesiączkę. A teraz spóźnia się już tydzień. Trochę się martwię, obstawiam, że to wina stresu. Będę jednak wdzięczna, jeśli ktoś mi powie, czy to realne, żebym była w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia21
Wiesz kkm mam ten sam problem kochalam sie z chlopakeim przed samym okresem no i dostalam ten okres ale teraz niedlugo mam dostac i nie wiem bo mam takie objawy jak w ciazy biegnke zgage boli mnie brzuch czuje sie slabo i strasznie przez tydzien mnie bolaly plecy. Czytalam troche to jest mozliwe ale tez szukam pomocy po roznych forum napisz mi prosze co tam z tego wyszlo bo ja tez sie niecierpliwie a wspomne ze robilam test i byl negatywny ale to moglo byc za wczesnie test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkm
andzia, ja test zrobię jutro. W zasadzie mijają już dwa tygodnie od planowanej miesiączki. Dam Ci znać co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkm
Andzia, nie jestem w ciąży. Mój organizm pokazał mi po prostu, jak bardzo ma dość moich stresów. Wróciłam do domu, upokoiłam się, przyszła miesiączka. Mam nadzieję, że jeśli nie ucieszyłoby Cię teraz bycie mamą, to że i u Ciebie jest podobny problem. a jeśli chcesz dziecka, to obyś była w ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×