Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ANIA z K

Klimatyzacja w domu

Polecane posty

Gość mały biały miś
No jasne, jak juz jest to na pewno. Ale jak dla mnie to jedynym minusem jest jej cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukas_35
a ile ona kosztuje? bo ja to sie nie bardzo orientuje, a w sumie tez bylbym chętny zeby sobie kupic taki sprzecik do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mizura T
to zalezy jaki model. Bo to są rózne ceny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukas_35
Chodzi mi o Artcoola. Bardzo mis ię sprzęcik spodobał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migotek J
ArtCool kosztuje ok 4 tysiakow. Ale faktycznie jest zawalisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młody 17
to troche duzo kosztuje, nie sądzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migotek J
no wiesz, 4 tysiaki to ładna sumka, ale jesl chodzi o klime to chyba nie jest jeszzce tak xle, szczególnie, że kupujesz to na wiele lat i warto zainwestowac w dobry sprzęt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pitrucha
zgadzam sie z migotek J :) Dobrze napisałes, ze to zakup na wiele, wiele lat :) Więc warto zainwestowac w coś dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zbychu Włod.
a co myslicie o kasetonowych? mysle o takich do sali weselnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Norberto27
Jeśli chcesz do sali weselnej, to jak najbardziej weź kasetonowe, posiadaja 4 stronny wypływ powietrza, pozwalający na równomierny i szeroki rozklad powietrza w pomieszczeniu. Do dużych pomieszczeń sa rewelacyjne,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zbycho Włod.
dzieki za informacje, podjałem decyzje i dziś je zamówie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Norboerto27
Te kasetonowe w końcu zamawiasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zbycho Włod.
no tak, zamówiłem kasetonowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Norberto27
ile za nie zaplaciłes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Norberto27
Zbychu??? Ile wyniosły Cię te kasetonowe? Mógłbys napisac, bo jestem zainteresowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rajmund.
i cisza, chyba Zbychu juz tu nie zaglada. Ja tez nie wiem ile kosztują, bo juz bardzo dawno temu kupowałem, ale sprawdź sobie gdzies na allegro albo ceneo. Pamietam, że jak ja kupowałem to cena była bardzo przystępna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocek
wstawię to co napisałem wcześniej no innym topiku.... ludzie czy Was nie dziwi, że nagle ileś osób foruje jedną firmę??? Wszyscy piszą "ochy" i "echy" o klimie która jest zwykłym średniakiem..... A dla naiwaników polecam poniższy artykuł http://www.wyhacz.pl/Wyhacz/1,88542,6214246,Marketing_szemrany___zobacz__jak__spece__oszukuja.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocek
10:51 [zgłoś do usunięcia] wrocek jak czytam te teksty to mam wrażenie, że LG zatrudniło ludzi do wypowiadania się na tym forum???? Oczywiście wygląda bardzo ładnie, ale nie wiem czy macie świadomość ale to jest klimatyzacja z co najwyżej średniej półki... Świadczy o tym chociażby fakt, że producent boi się dać dłuższe terminy gwarancyjne niż 2 lata a to jest okres jak dla najtańszych "chinioli"... Jestem pewien, że gdyby byli pewni swojej jakości to nie byłoby problemu z dostosowaniem się do standardu jakim staje się 5-letni okres gwar. Osobiście polecam wyłącznie sprawdzone marki jak Daikin, FUJI, FUJITSU, Mitsubishi Electric, General, Toschiba... (nie sprawdzałem wszystkich z wymienionych ale na pewno FUJI, FUJITSU, Mitsubishi i General mają 5 lat). Pozdro. Wrocek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klimatyzacja staje się coraz powszechniejsza, a duży wybór sprzętu tego typu ma magicznaplaneta, zaglądał ktoś? do wyrobu do koloru, i ceny różne. warto sprawę skonsultować z obsługą, na pewno coś odpowiedniego doradzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzystofww
Bardzo dobrymi klimatyzatorami są urządzenia marki Galanz. Sam posiadam taki sprzęt w moim gabinecie. Jest cichy, dobrze chłodzi i wbrew pozorom jest ekonomiczny w użytkowaniu. Warto zapytać w http://www.jfm2000.pl/ - sam tam kupowałem i jestem zadowolony z obsługi po sprzedażowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kilimandzarao
Osobiście mogę polecić klimatyzację firmy http://www.ac-klimat.pl/, którą montowałem u siebie w domu w zeszłym sezonie. Goście bardzo profesjonalni, oferują sprzęt najwyższej klasy za bardzo rozsądne pieniądze. Przez zimę nic się nie popsuło klimka śmiga od miesiąca i ratuje nam życie. Pamiętajcie tylko, żeby nie korzystać z klimatyzacji, jak oszołom i nastawiać ją na 22-23 stopnie w upały, a nie na 16.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem za. Te klimatyzatory kanałowe prezentują się całkiem dobrze. W sumie bym się skusił:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja osobiście uważam, że to są bardzo dobre produkty. Osobiście? Skusiłbym się na nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×