Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jagódkaC

Termin na marzec 2006!!!

Polecane posty

Gość jagódkaC

Hej!Są tu jakieś dziewczyny-kobietki,którym dopiero co stwierdzono ciążę? Rozpocznijmy nowy wątek,ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka22*
CZEŚĆ JAGODKO ! MAM NADZIEJE ZE BĘDĘ MIEĆ TEŻ TERMINPORODU W PRZYSZŁYM ROKU! MOJE GRATULACJE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc,ja mam termin na luty ok 20:)ale chcialam zapytac czy lekarz potwierdzil tobie ciaze po usg???napewno wyprzedzam cie o jakies 2 tyg,a lekarz powiedzial mi ze nie jest pewny,a to juz 7 tydz idzie!!!robil mi usg brzucha,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagódkaC
hej kochane!to juz moje drugie baby,druga ciąża.Nie byłam u lekarza jeszcze,tylko testy mi potwierdziły no i....intuicja oraz doswiadczenie;-) Gdy byłam w ciąży puierwszej to usg potwierdziło jakies 10 dni po terminie mającej nadejsc małpki;-)Ehhh.....planowałam,ale i tak jestem w szoku.A wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Ja zrobilam sobie test w zeszlym tygodniu i wyszedl pozytywny. Do lekarza ide jutro, 5 tyg. po ostatniej miesiaczce i sie zastanawiam czy juz bedzie cos widac. A ty bylas juz u lekarza ? Co ci powiedzial ? W ktorym tygodniu jestes i jak sie czujesz ? Ja mam ogromny biust teraz, pobnolewa mnie brzuch ale poza tym nic. Boje sie ,,,, mowia ze pierwszy trymestr najgorszy. Trzymam za was kciuki dziewczyny.. trzymajcie tez za mnie. Strasznie sie ciesze , ze jestem w ciazy , marzylam o tym od 2 lat. Buziaczki dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia, czytalam na innych linkach , ze w tak wczesnej ciazy powinien zrobic usg dopochwowe i wtedy juz w 5 tyg. widac nawet pecherzyk. Popros swojego lekarza o usg dopochwowe. Najlepsze na poczatek i najczulsze usg. Usg brzucha dopiero w pozniejszej ciazy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Ja mam termin na 20 lutego ale pierwszego syna urodziłam dw tygodnie po terminie więc byc może i teraz bedzie marcowa dzidzia 😍. Mogę podczytywać i pokibicować? pozdrowienia i gratulacje! karina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emiiii
zceść dziwczyny! ja jeszcze nie wiem czy jestem w ciązy ale mam takie podejrzenia,w tym tygodniu sie wszystko okarze. brałam tabletki od 2,5 roku no i zawsze okres miałam 5 lub 6 dni,ale ostatni miałam tylko 2 i to bardzo skompy,poszłam dolekaża na początku czerwca,miałm usg dopochwowe i nic,alw brzuszek mnie pobolewa jutro powinnam dostac okresu,ale te bóle brzucha jakieś takie inne niż zawsze i mam jakies takie przeczucie..... ale zobaczymy! powiedzcie mi dziewczyny jak te bóle brzucha wyglądały u was! ? jestem bardzo ciekawa. pozdrawiam gorąco!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emii , Brzuch boli prawie tak samo jak na okres, takie skurcze i kłucia ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To fakt - do trzeciego miesiaca w dniach kiedy byłby okres - brzuch boli prawie tak samo jak tuz przed miesiączką - tyle że bez rezultatu 😍 Ale dlatego lekarze zalecają wtedy szczególnie na siebie i dzidzie uważać bo ryzyko jest dość dużo. pozdro dla marcowych mam 🌼 karina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emiiii
no bo mnie właśnie tak kłuje...matko....mam nadzieje ze to przed okresem,chociaż bardzo bym chciala dzidzie bo to moje najwieksze marzenie! mam 21 lat od 3 lat mojego kochanego Misia i pragniemy miec dzidie ale jeszcze nie teraz. ale jak by była to bym się naprawde bardzo ucieszyła:) no ale czekam na okres! jutro dzień sądu! no i moze jak jutro nie dostane to poczekam jeszcze do piątku rano bo niekiedy i w piatek dostawałam! okarze się! a czy miałyście odrazu uczucie takiego wydentego brzucha! ja jak bym iała o duzo wiekszy od paru dni! jutro dam znać co i jak ! buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie!! wiecie co...az mi sie buzka usmiechnela, rok temu ja bylam na \"marcowym\" topiku;)jutro moj synek zacznie piaty miesiac zycia!! (urodzil sie 1 marca 2005).Zycze Wam zdrowia, samych spokojnych dni w ciazy i abysce dotrwaly do konca bez przeszkod!delektujcie sie wolnym czasem bo potem jest go strasznie malo...za to ma sie najwieksze szczescie na ziemi przy sobie!!pozdrawiam serdecznie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocilam od gina i mam termin na 28,02. Wiec wskakuje na lutowy topik , choc bede do was zagladac. Jestem w 5 tyg. ciazy i mialam usg dopochwowe wiec widzialam pecherzyk plodowy i mam zdjecie :) Wszystko jest ok wiec jestem bardzo szczesliwa !!!! Trzymajcie sie cieplo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna76
Cześć "Mamuśki" ;))) Będę pisała szeptem....., żeby nie wywołać licha...... Myślę, że... to trzeci tydzień.... aż 3 * robiłam test (no... nie ten sam oczywiście ;))))) i za każdym razem.... dwie krechy (Juuup!!!)... Cieszę się jak... łojej jak się cieszę( cieszymy)... Niestety ta ogromna radość przeplata się ze strasznym lekiem... , bo pół roku temu poroniłam... w piątym tyg. i teraz boję sie ,że to się powtórzy..:((( Mam 10 - cio letnią córę... Było tak cholernie ciężko... tak beznadziejnie biednie i bez miłości... i wszycho poszło bez problemu: Moja córa.. to wspaniały dzieciak.... Teraz kiedy jest i miłość i nie muszę martwić się o byt (za bardzo).... boję się , że dzidzia znów nas zostawi....i odejdzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga77
Cześć kochane mamusie :-) O ciąży dowiedziałam się na początku tygodnia,niesamowite przeżycie :-).Wydaje mi się,że jestem w 3 tygodniu ciąży.Lekarza odwiedze w przyszłym tygodniu tylko nie wiem czy to nie będzie czasem za wcześnie.Jak sobie wyliczyłam to dzidzia przyjdzie właśnie w marcu.Jak na razie oprócz ciągłęgo zmęczenia ,wrażliwych piersi i pobolewania w brzuszku, nic mi nie dolega. Pozdrawiam wszystkie mamusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarna17
Cześć wszystkim mamusiom.Ja też powinnam rodzić w marcu gdzieś 28 tak mi wyszło z obliczeń.nie wiem do końca czy jestem w ciąży ale dzisiaj jeszcze raz spróbowaliśmy z moim chłopakiem no i poszło!!!Teraz czekamy 2 tygodnie i robimy test.zastanawiam sie czy nie wziąść tabletki po.....Mam dopiero 17 lat ale oboje chcieliśmy tego dziecka, ale nie wiemy czy sobie poradzimy i co rodzice powiedzą???Jak myślicie co powinnam zrobić???Czekać 2 tyg na test czy wziąść tabletke po???Mam czas do środy do 20:20. Prosze odpiszcie jak najszybciej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala27
Witajcie przyszłe mamuśki. Właśnie zrobiłam test - i są dwie!!!! co prawda ta druda jest strasznie słaba, ale ważne że jest!!! strasznie się cieszę. No i dzidziulek będzie w marcu. Całuję was wszystke!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna76
Hejo mamuśki!!! No piszcie coś qrcze!!!! ja byłam dziś u gina (świetna kobitka) i...... jest pęcherzyk, cały, zdrowy i na swoim miejscu ;)))))))))))) Oby tak dalej... Mam nadzieję, że nie powtórzy się straszna historia z przed pół roku.... Myśl...pozytywnie, myśl pozytywnie.......... A... zapomniałabym a termin... uwaga! uwaga!!!... DZIEŃ KOBIET!!!!!!!! No!A tera siusiu, paciorek i idziemy nyny......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Wpisuję się na listę, termin na 25.03.2006. Hi, hi, hi... będzie baranek, tak jak mamusia ;) Dziewczyny, ale się cieszę, to moja druga ciąża i, mimo, iż wystarana tak bardzo, że mąż na twarz padał (hi, hi... teraz sobie odpocznie, tak, jak obiecałam ;) ) - szok i radość za każdym razem równie ogromne. Do testów z moczu nie dotrwaliśmy, robiliśmy hcg, dwa razy, od najbliższej soboty 5-ty tydzień. I wtedy dopiero usg tvg, ale to tak pro forma. To się czuje, to się wie, szczególnie za kolejnym razem, jak któraś z Was to ładnie określiła. :) Jezzzzzzzziuuuuuuuuu, jak się cieszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jula33
Dziewczyny ja mam termin na 10 marca, ale zaczely sie jakies krwawienia wiec w najblizszym czasie sie rozstrzygnie co i jak. Trzymajcie za nas kciuki!!! serdecznie pozdrawiam marcowe mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Becia 2
Mój termin to też 10 marca. Maleństwo ma 12 mm, widac na usg i wszystko jest w porządku. Pozdrowienia dla marcowych mam a szczególnie tych z terminem na 10.03.2006. Becia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie marcowki ;-) Ja wlasnie dzisiaj zrobilam tes - wyszedl pozytywny - w poniedzialek ide (mam nadzieje ze sie dostane) do doktorka. Maz z wrazenia malo zawalu nie dostal ;-) To moja 2 ciaza - mam nadzieje ze wszystko bedzie Ok.... Tym razem objawy ciazy sa nieco inne niz poprzednio - mam wrazenie jakby mi ktos rozpychal jajniki od srodka ;-) Z przeprowadzonych obliczen wynika, ze termin porodu bede miala na 23.03. I mam nadzieje ze tym razem tez nie bedzie porannych nudnosci i innych dolegliwosci typowo ciazowych ;-) Trzymam kciuki za wszystkie nasze fasolki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monik444
witam czy jest tu ktos kto ma termin na marzec?ja mam na 3 marca i juz zaczynam sie bac a z drugiej strony odliczam juz czas jaki zostal do spotkania z dzidzia.a jak u was z odczuciami .pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarna21
Witam ja mam termin na 17 marca i niemoge sie juz doczekac maleństwa. Na szczeście cala przechodze bez powazniejszych dolegliwości i gdyby nie wiekszy brzuszek i uczucie ruchow malenstwa wcale nie powiedzialabym ze jestem w ciazy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×