Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość noma

Samotni 20stoparoletni - są tacy?

Polecane posty

Gość pj
troszkę mi dzis lepiej, byłam nad wislaną plażą ,czytałam kryminał i uczyłam się bo jutro mam obronę pracy dyplomowej, troszkę się boje z myslenie o nmim nie pozwala mi się skoncentowac ale mysle zę będzie ok. A Noma--dzięki za słodką radę,lodów nie jadam a przyjaciółki zadnej niemam .takie życie dziwne prowadziłam.oczywiscie są znajomi ale ich za przyjaciół nie traktuje,pozdrawiam was dziewczyny i dziekuję zze stworzyłyscie tak fajne pocieszające forum ,wpadam do was częscuiej papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam wszystkich po popoludniowej drzemce ;) i jakos ten topik sie schowal trzeba go wyeksponowac znow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
filifionka jeśli Ci to pomoże możesz tutaj powiedzieć wszystko co myślisz o swoim szefie. Nie bój się zmian w pracy, kto wie może zmiana miejsca pracy zaowocuje zmianą w zyciu uczuciowym paolla dbaj o psa podczas rekonwalescencji. Kiedy jestes sama zawsze mozna porozmawiać do psa, bo jak zaczniesz mówic do siebie to ktoś może to źle zinterpretować pj gratuluję, że juz jutro się bronisz. Ja niestety dopiero we wrześniu. Nowe zajęcie w życiu, nowe doświadczenia to szybko zapomnisz albo poznasz kogoś nowego i zapomnisz o byłym jeszcze szybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosc co Ci się sniło? mam nadzieję, że nie koszmary :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie nic nie pamietam jesli nawet cos sie snilo ;) wolalbym co prawda jakis fajny sen miec. pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosc widzę, że nie tylko ja uskuteczniam po południowe drzemki:P taka ładna pogoda a człowiek tak bezsensownie traci czas:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego bezsensownie Zadumana ? jesli organizm sie domaga to trzeba czasem. a moj sie domagal :) jednak faktycznie sa fajniejsze zajecia. ale jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach bo noc jest od spania a nie takie piekne dni, a mi coraz częściej sie zdarza zapadać w letni sen ;) to juz chyba efekt uboczny samotności:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dbam, dbam o psa, szkoda tylko,że nie za bardzo wiadomo, co mu jest:( ale jest już lepiej niż było, bo normalnie serce się krajało, taki był smutny... popołudniowe drzemki, powiadacie... to ja sie nie dziwię, że wy tu potem do środka nocy wytrzymujecie:) a ja sie powoli zbieram na basen, popływam trochę, bo mam wrażenie, że po tej sesji połowa mięśni mi zanikła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak fajnie paolla. basen !!! kiedy ja bylem ostatnio. :) trzeba bedzie sie wybrac moze. moze i masz racje Zadumana ze to jakis efekt uboczny. teraz nie tak bardzo ale 3 tyg temu spalbym bez przerwy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pj
obrona to podobno nic złego ale i tak się boje bo nic nie umiem.musze się wreszcie ogarnąć i zabrać do nauki. pozdrawiam wszystkich i zeby Piesio wyzdrowiał bo ja wiem co to znaczy i za swojego kubusia -kundelek oddałam bym wiele wiele wiele ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paolla basen super sprawa, juz nie pamietam kiedy ostatni raz byłam to oczywiscie też sprawka samotnosci, bo nie mam z kim, a raczej ruszać się sama nie lubię:P goss to trzeba cos zaradzic tym drzemkom, dalej ludziska zorganizujmy jakiś wielki zlot samotnych:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wole pojechac do basenu z wodą termalna na Słowacje lub Wegry. Mam nadzieje, że uda mi się w te wakacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam dużych wymagań co o basenu, wody termalne nie sa mi potrzebne:) godzina pływania żabką (inaczej nie umiem) i to cudne zmęczenie tak podnosi mi nastrój... super uczucie, polecam. a co do pieska, to bardzo sie o niego boję, bo to mój trzeci w ciągu ostatnich kilku lat, poprzednie nie za dobrze skończyły i dużo mnie kosztowało to zdrowia i nerwów. ale to chyba nic poważnego, bo vet go widział, obmacał, temperature zmierzyl i stwierdził, że nie wie, co to może być. iwec może po prostu doła złapał? albo źle upały znosi (nie dziwie sie, bo on czarny i futrzasty bardzo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, ide zakładać strój, bawcie się tu dobrze, do poczytania!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dziwne ale też lubię to uczucie kiedy zmęczenia kiedy przychodzi taki zgon do domu i nie ma na nic siły. Tylko ja do wywołania tego uczucia częsciej używam roweru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trojmiaszczanka
Witam,bardzo ciekawy topik,niestety nie przeczytalam calego,bo troche sie tego nazbieralo:)Mozna wiedziec z jakich miejsc piszecie,juz wiem,ze noma z okolic Poznania,a reszta 20stoparoletnich?Moze sie okazac,ze ktos mieszka bardzo blisko kogos innego,a wtedy wirtualne wpisy mozna zamienic na spotkanie ;)Pozdrawiam!Ja pisze z Trojmiasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiekszość jest z Poznania lub okolic. Inni są ze Śląska, Bydgoszcz chyba, nie pamiętam czy jest ktoś z trójmiasta. Ja pisze z Lublina. Witamy trójmiasto na forum Fajną macie plażę Gdynia Orłowo, myślę że inne tez ale niestety byłem w trójmieście tylko 2 dni i dużo nie mogłem zwiedzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aseko juz nie przesadzajmy, że wiekszość z Poznania raptem 4 osóbki:P trojmiaszczanka witaj w naszym gronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pj
ja jestem ze stolicy.....i nudno tu strzsznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasieńka 21
witam, po weekendzie:D własnie wróciłam do domku i sącząc pifko nadrabiam zaległości, które nazbierały się przez te 3 dni:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasieńka 21 ja przez to przebrnełam dzisiaj w pracy, nie sądziłam, ze przez weekend moze aż tyle sie nazbierać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasieńka 21
no to się rozumiemy:D już kończe, już kończę:D wcześniej pisaliście o spotkaniach przez neta. Nie mam takich doświadczeń, ale od lutego piszę sobie z jednym chłopakiem i powiem szczerze, że czuję się tak, jakbym znała go już strasznie długo:D jeśli wejdziemy na temat spotkania się, na pewno nie będe miala nic przeciwko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W całej swojej \"karierze\" netowej poznałam kilku chłopaków i szczerze powiedziawszy nie jednokrotnie sie rozczarowałam, niestety net stwarza iluzje, w która my wierzymy, a potem kiedy zderzamy sie z rzeczywistością bywa to bolesne!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie net stwarza iluzje tylko ludzie ktorzy z niego korzystaja sadze. :) jesli sa szczerzy to spotkanie w realu nie jest az takim szokiem. ale ludzie maja to do siebie ze lubia sie wybielac, opisywac pozytywniej. to normalne pewnie, ale potem sa skutki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm niekoniecznie, jesli sie nie widzi danej osoby, to mózg na podstawie otrzymanych informacji stwarza nam obraz osoby i moga to byc prawdziwe informacje, ale bez gestów, mimiki, zachowania, głosuwyglądu, wychodzi bardzo zakłamany obraz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasieńka 21
no pewnie tak jest, że każdy z nas idealizuje sobie tę drugą osobe, ale z tym chłopakiem, z którym teraz piszę chyba jest inaczej, przynajmniej takie mam wrażenie:Dpoza tym on ma moje zdjęcie( okazało się, że mamy wspólną kumpelę i od niej sobie załatwił) a mimo to dalej ze mną pisze;Dwięc może nie będzie tak źle:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, ale ja mowie o sytuacji jesli osoby widzialy swoje zdjecie przynajmniej ;) jakos latwiej jest wtedy. no chyba ze ktos lubi niespodzianki bardzo i nie potrzebuje tego. i nie chodzi tu o wyglad urode. tylko ze potem kobiety opisuja : ojj lysawy , za niski, nie taki w barach itd itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzilo mi o to ze zdjecie nie po to zeby sie uroda kierowac przy znajdowaniu partnera zebym byl dobrze zrozumiany. tylko zeby nie bylo niedomowien potem.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem o co Ci chodziło i jak najbardziej to popieram, zreszta uważam, że jesli ktoś mówi, ze wyglad nie ma znaczenia to zwyczajnie ściemnia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×