Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość noma

Samotni 20stoparoletni - są tacy?

Polecane posty

Będzie potrzebne oj będzie. I dlatego rzuciłem pół roku temu palenie;) No i ostatnio skaczę na linie;) I wogóle cieszę się życiem-to na serce jest najlepsze-humor i optymistyczne podejście do spraw i ludzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciężkie jest życie faceta - Jeśli stawiasz kobietę na piedestale i próbujesz ochronić ją przed \"wyścigiem szczurów\" to jesteś męskim szowinistą. -Jeśli nie pracujesz zawodowo i robisz za \"gospodynię domową\",jesteś maminsynkiem. -Jeśli pracujesz zbyt wiele, to znaczy, że nie masz dla niej czasu. -Jeśli pracujesz zbyt mało, jesteś nicponiem i obibokiem. -Jeśli ona ma nudną i monotonną pracę z niską pensją, to jest wyzysk. -Jeśli ty masz nudną i monotonną pracę z niską pensją, powinieneś ruszyć swoją leniwą dupę i znaleźć coś lepszego. -Jeśli awansujesz przed nią, to jest faworyzowanie. -Jeśli ona awansuje przed tobą, to jest wyrównanie szans. -Jeśli mówisz, że ładnie wygląda, to jest molestowanie seksualne. -Jeśli zachowujesz spokój, to jest to męska obojętność. -Jeśli płaczesz, jesteś mięczakiem. -Jeśli tego nie robisz, jesteś nieczuły. -Jeśli podejmujesz decyzję bez porozumienia z nią, jesteś szowinistą. -Jeśli ona podejmuje decyzję bez radzenia się ciebie, to znaczy, że jest wyzwoloną kobietą. -Jeśli prosisz ją o coś czego ona nie chce zrobić, to jest dominacja -Jeśli ona chce tego od ciebie, to jest przysługa. -Jeśli ona podoba ci się w samej sexownej bieliźnie, jesteś zboczeńcem. -Jeśli ci się nie podoba, jesteś homoseksualistą. -Jeśli każesz kobiecie wydepilować nogi, jesteś seksistowski. -Jeśli tego nie robisz, nie warto się dla ciebie starać. -Jeśli dbasz o siebie i swój wygląd, jesteś próżny. -Jeśli nie dbasz, jesteś prostakiem. -Jeśli kupujesz jej kwiaty, pewnie piłeś. -Jeśli nie kupujesz, to znaczy, że w ogóle się o nią nie troszczysz. -Jeśli jesteś dumny ze swoich osiągnięć, to jesteś zarozumiały. -Jeśli nie jesteś dumny, to znaczy, że jesteś zakompleksiony. -Jeśli boli ją głowa, to jest to po prostu ból głowy. -Jeśli ciebie boli głowa, to znaczy, że jej nie kochasz. -Jeśli chcesz TO robić zbyt często, jesteś maniakiem seksualnym. -Jeśli niezbyt często - masz inną kobietę. Mimo, ze jestem kobieta, to muszę przyznac, ze tak własnie z nami jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jak tu dogodzić kobiecie;) TAk źle i tak źle. Kiedyś uczeń zapytał Sokratesa: Mistrzu dlaczego się nie żenisz? NA to Sokrates: Bo cokolwiek zrobię i tak będę tego żałował! -to tak do tego tekstu małe spostrzeżenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panienki
Popieram Sokratesa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech nie jest tak źle, wystarczy się przyzwyczaić do takich reakcji, a poza tym gdzieś jeszcze czytałam jak dogodzic kobiecie, jak sie tego na pamięć nauczycie, to sukcesz i szczęście murowane :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panienki
Kobiecie może dogodzić tylko inna kobieta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasami dochodze do wniosku, że homoseksualisci i lesbijki maja lepiej, bo nie maja takich problemów jak my z niedogadaniem sie, niedomówieniami, oczekiwaniami nieodgadnietymi przez druga osobe itd.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panienki
Też już na to wpadłem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi się wydaje, że to nie kwestia płci-związki homoseksualistów czy lesbijek też się rozpadaja-to bardziej kwestia dopasowania się partnerów bądź jego braku. Kwestia znalezienia wspolnego języka, nadawania na tych samych falach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwasz
wtrace sie perfidnie - zbaczajac lekko z tematu, teraz chyba lepiej jest byc "bi" bo ma sie wieksze szanse na partnera ;) a z kazda plcia sa jakies problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malgosia no to sie zrobilo okropnie zimno i ani na slonce ani na ocieplenie sie nie zapowiada :( Błękit_nieba witam ponownie :) a dogadać się mozna z kazdym jesli obie strony tylko tego zechca. ale tu tez raczej nic na sile. z tym \"postulatem\" zadumana to chyba lekka przesada..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też uważam, że trochę chęci i z każdym można się dogadać:) noma w takim razie życzę pogody ducha skoro ta za oknem nie dopisuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pogode ducha to akurat nie narzekam dzisiaj :) a taka barowa pogoda rowniez bywa przyjemna pod warunkiem, ze nie trzeba zrobic rundki po miescie za czyms tam i marznac w srodku lata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze dochodzicie do ciekawych wnioskow ;)) Trzeba sie przeorientowac zeby z kims byc ? Jednak mysle ze bycie z osoba plci przeciwnej jest bardziej interesujace chocby z powodu tych roznic, ktore czynia ciekawym zwiazek. a to czy przetrwa zalezy od wielu czynnikow. ludzie sa dzis zbyt niecierpliwi. cos nie pasuje i juz zmina partnera. no w taki sposob nigdy nic nie zbuduja. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosc trafiłeś w setno sprawy...wytrwałość, pewnie, ze mozna się dopasować, ale dzisiaj ludzie są tak niecierpliwi, ze jak tylko pojawiaja sie problemy, to w tył zwrot i zwalanie na to, ze ludzie do siebie nie pasuja, a guzik prawda, ja uważam, ze dopasowac moze sie kazdy tylko wymaga to ciężkiej pracy, wielkiego trudu a przede wszystkim czasu!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zadumana>> tak to jest wlasnie. dlaczego nie potrafia poczekac, rozmawiac, rozwiazac problemow. przeciez wszystko sie da rozwiazc. a ludzie najczesciej pakuja zabawki i sie przenosza. to do niczego ich nie doprowadzi. kazdy ma wady jakies i niestety trzeba wspolnie nad zwiazkiem pracowac a nie liczyc ze kolejny partner bedzie idealny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akurat mnie cierpliwości nie brakuje, niestety zabrakło jej mojemu byłemu facetowi, który wolał przenieść zabawki do innej piaskownicy naiwnie sądząc, że z inną będzie lepiej, ze inna będzie do Niego bardziej pasowała, kurcze co za ciecinada, aż brak słów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmienie troche temat. moze poleci mi ktos cos ciekawego do poczytania? byle nie romanse i sensacje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatnio zagłębiłam się w \"jak kochać trudnego mężczyznę?\" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadumana \"ja uważam, ze dopasowac moze sie kazdy tylko wymaga to ciężkiej pracy, wielkiego trudu a przede wszystkim czasu!!!!!!!!\" ze niby dopasowac sie moze kazdy do kazdego???? 100% sie nie zgadzam, ale znacie moja wersje :P cos do czytania? jak koncze Bożych bojownikow ostatnio czytałem \"czerwona krolowa\" - jakby ewolucyjne spojrzenie na tematyke damsko- meska - rozsadzajaca mozg ksiazka, czasami bolesnie prawdziwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myst Ty sie nigdy ze mną nie zgadzasz, jestesmy kompletnie niedopasowani hahaha :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Sapkowskiego cos nie moge sie przekonac. jestem typowo pratchett\'owskim typem pod względem tego rodzaju literatury. a \"czerwona królowa\" widze z cyklu nowych horyzontow rebisa. jestem w trakcie czytania \"bledu kartezjuesza\" z tej serii i ksiązka wciaga, wiec sprobuje tego tez. dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goss zbliża sie czas na popołudniową drzemkę :P cóż tak działa na mnie ta pogoda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak noma - z serii rebisa, w ogole cala seria jest dobra, ale jeszcze jej nie przeczytalem calej zadumana - niedopasowani .........tobie nie powinno to przeszkadzac zreszta to nie sa wazne roznice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myst Tak uważasz??myślisz, że zawsze może być gorzej pod wzgledem różnic?? ;) ech szczerze powiedziawszy mnie to już dawno jest wszystko jedno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis bez popoludniowej drzemki ;)) a wszyscy za to spia jak widze :) spodobalo sie Wam hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, to znowu ja. dawno mnie nie było, mało czasu wolnego ostatnio, ale lepsze to niż nudzenie się:) znowu byłam dziś na basenie:):):):):):):):) a w zasadzie w aqua-parku. ale jazda, mówię wam... padam z nóg po trzygodzinnym maratonie od zjeżdżalni do zjeżdzalni, od basenu do basenu. no i ta sztuczna fala - gorąco polecam, świetna zabawa murowana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszyscy juz chyba pousypiali dzisiaj ;) cos sie cicho zrobilo paolla ostro widze na ten basen :) a ja sie rozleniwilam i nic mi sie nie chce :( od dwoch miesiecy planuje zaczac cwiczyc joge i jakos nie wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×