Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość noma

Samotni 20stoparoletni - są tacy?

Polecane posty

Gość filifionka
leszczynowa, Rickmana rezerwowałam już dawno, w dodatku razem z kilkoma koleżankami :P gosc ---> czy zależy Ci na niewinności, co to jej chce strzec leszczynowa? a właściwie gdzie jest nasze maleństwo - Myst?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zadumana hehe no midżo za cichutki na uruk-haia wlasnie jest ;) chyba, ze w bestie sie przemieni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedny midżo na innym topicu a my tak o nim bezwstydne no :) nieladnie musismy go tu tez zaprosic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
filifionka, ja nie o panu Alanie mówiłam:P Myst poszedł sobie przypomniec \"Władcę...\":P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie to nie wiem czy mowimy o mnie bo tu padlo slowo niewinnosc. moze ja nie jestem orkiem ale w kwesti niewinnosci bym sie moze i zrownal z nimi hahahah ;) dzieki leszczynowa za obrone ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosc no teraz Ty musisz casting oglosic :) chyba ze ten u mysta wygrasz to moze Ci tego nie wybaczyc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sadze ze odzew bylby rownie mizerny emailowy hahahaha. tym bardziej ze sie przyznalem ze niewinnosc to nie moja zaleta;) leszczynowa 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze co to ma być dlaczego to Panowie maja ogłaszać castingi?? w końcu to Panowie powinni zabijać się o kobietki, więc niech to Oni wysyłają swoje oferty!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filifionka
leszczynowa, MNIAM mówiłaś o Alanie :P gosc --> "w kwesti niewinnosci bym sie moze i zrownal z nimi" czy orki były niewinne, czy wręcz odwrotnie? Aż tak dobrze mistrza Tolkiena nie pamiętam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to na tym grillu walki dla nich urzadzimy, ring tylko bedziemy musieli postawic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale baby to jednak niedobre są - był Myst, to się wszystkie (prawie) na niego rzuciły, teraz - na gościa, a Myst w odstawkę... byleby to byl mężczyzna, tak?;) desperacja or what?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wlasnie filifionka pozstawaim do Waszej interpretacji hahahah. czy one byly niewinne? ;) :classic_cool: a moze mistrz Tolkien ( padam na kolana) nie pokazal prawdy jakz nimi bylo.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filifionka
o, wypraszam sobie, ja się o Mysta zatroszczyłam, jak nam znikł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach bo Myst to taki typ prowokatora :P jak sie pojawia to już z założenia trzeba się na Niego \"rzucić\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noma a jaka będzie nagroda dla zwycięzcy? warto się starać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filifionka
gosc, na pewno były tak zdemoralizowane, że aż sam Tolkien się zbulwersował i wolał nie pisać szczegółów :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty noma widze stawiasz na silowe konkursy ;) ring itd. heheheh walki rycerskie widze w glowaach jakies. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
filifionka, MNIAM - tak, o Alanie R. Ale czy \"łapy precz\" tez o nim było? zatroszczyłas się o Mysta, co nie wyklucza prawdziwości mojej teorii:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosc alez jaka nagroda w tych konkursach rycerskich :) aseko warto warto nasze raczki czekaja na zwyciezcow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filifionka
teorii desperacji, leszczynowa? idę zażyć kąpieli, zajrzę tu za kwadrans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co ja zrobie z tymi raczkami? tylko będę je musiał w pierścionki ubierać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aseko tam zaraz w pierscionki :) delektowac sie bedziesz mogl, potrzymac, popiescic... az sie rozpedzilam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie mnie wspominacie :) przepraszam ale widocznie wciagnela mnie rozmowa z zadumana poza forum :P pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze tu sie rysuja przyjemne perspektywy z tymi raczkami aseko ;) nawet warto pol polski na turniej pojechac hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy te rączki odwzajemnią okazywane im uczucia i troske Myst wydało sie - zadumana tez juz dlugo tu nie zagladala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to za trenowanie sie juz musicie brac powoli :) aseko no oczywiscie, toz to zwyczajem jest ze kobieta swemu wybawcy (czy tez zwyciezcy grillowego turnieju rycerskiego) oddaje sie bez reszty. we wszystkich bajkach o tym wspominaja przeciez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myst no zwyciezczynie wyloniles i sie nie pochwaliles nawet ;) no jak to tak ;) Zadumanej oficjalnie gratulujemy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×