Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość noma

Samotni 20stoparoletni - są tacy?

Polecane posty

Gość 25letni poznaniak
no tak... znajome twarze:) Zadumana, moze poznanie kogos przez komputer wstydem nie jest ale szanse na trafienie wlasciwej osoby sa tak znikome, ze juz predzej znajdzie sie samorodek zlota na plazy w kolobrzegu :) a poza tym o czym tu dyskutujecie? tez osoby stad sa z poznania? przejmego poranka przy kawce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25letni poznaniak gdybys przeczytal wszystko dowiedzialbys sie, ze przez net mozna tak samo poznac kogos interesujacego co i w realu. rownie dobrze w realu mozna trafic na drania. wiec nie ma reguly. z Poznania tez jest tu pare osob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dien dobry :) z konkursu nici wyszly, bo nikt nie wyslal cv, a juz tym bardziej zdjecia ;) noma ma racje, w necie jak w zyciu, nie sadze by byly az tak male szanse jak na ten samorodek hehehehe zadumana - ciii , wiem wiem, ale to moje osobiste zdanie, dla innych net moze byc uzyteczny :) noma - madra z ciebie dziewczyna....dosyc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedny Myst no czyzby nagle wszystkie kobiety sie Toba znudzily, ze zadna sie nie postarala ;) opinie musisz sobie poprawic to moze zaczna wysylac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leszczynowa no wiem, ze zdesperowana nie jesteś, jak na razie mamy tutaj tylko jedna osobe, która sie do tego przyznaje :P 25letni poznaniak wyobraź sobie, ze to nie jest wcale takie trudne, jak już wczesniej pisałam, mam mase znajomych, którzy poznali sie przez net, jedna para jest już po slubie, 2 kolejne niedawno sie zaręczyły :) Myst co to ma znaczyć cii cii, czyzbys chciał mnie uciszyć?? ładnie to tak?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filifionka
Tak, tak, jestem tu jedyną osobą, która się szczerze i otwarcie przyznaje do desperacji :) Pozostali natomiast nie przepuszczą żadnej okazji, żeby podkreślić, że bynajmniej nie są zdesperowani... kogo tak usilnie chcecie przekonać, kochani? siebie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadumana - ja uciszac, gdzie..... ;) fionka - szczerze nie wierze bys byla zdesperowana, tak tylko sie z nami droczysz.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
filifionka :) ja tam sama nie wiem czy to juz desperacja, czy jeszcze nie :P w końcu możnaby przypuszczać, że wszyscy jestesmy zdesperowani skoro tutaj przesiadujemy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filifionka
Otóż to :D to jest wniosek, który się sam narzuca, Zadumana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25letni poznaniak
nie mowie Noma, ze niemozliwe jest poznanie kogos fajnego przez internet. Napisalem tylko, ze jest to bardzo, bardzo trudne. tak jak w zyciu poza monitorem:) niestety nie mam czasu na przeczytanie tu wszystkiego :( Myst, naprawde chyba wieksze szanse mialbym na ten samorodek:) Zadumana, skoro masz takich znajomych, to masz szczescie. moje doswiadczenia na tym gruncie sa nieciekawe:( zdesperowana Filifionka przynajmniej się przyznaje, a pozostali?:) a skoro tu jestem, zdaniem Zadumanej, tez jestem zdesperowany?:) jak w koncu robi sie te fajne minki?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpisujesz hasło w nawiasie kwadratowym [ ] np. serce, kwiat, cześć itd. jak chcesz języczek to \": P\" jak chcesz mrugnąć to \"; )\", smutek \"; (\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech, filifionka, znowu muszę otwartym tekstem pisac, żebyś zrozumiała?;) :P nie jestem aż TAK zdesperowana, żeby do Mysta c.v. i list m. słać. teraz jasne?:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leszczynowa jak widać aż tak nie jest nikt zdesperowany, bo Myst nie dostał żadnych ofert :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filifionka
wysyłanie LM do Mysta nie świadczy o desperacji, tylko o tym, że człowiek się dał podpuścić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to co Myst zrobil z moim CV i zdjeciem ?? dostane je z poworotem w sytuacji jesli anulowal casting ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Myst weź tu się określ jasno i wyraźnie, bo jeszcze troche i spory jakieś powstaną :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co wy z ta desperacja macie? jakby naprawde wszyscy mieli tu byc az tacy zdesperowani to staliby na srodku rynku z kartka na czole \"bierz mnie\". ja poki co widze tu tylko kilka osob, ktore sie chyba dosc dobrze bawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zadumana chcesz teraz wyprobowac? ;) swoja droga mogloby to byc ciekawe doswiadczenie hehe i kurcze czemu nie moge wejsc na Twoj topic? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszelki materialy sluza jedynie dla procesu rekrutacji i sa objete tajemnica zgodnie z ustawa o ochronie danych osobowych po zakonczeniu procesu rekrutacji wszystkie materialy zostana zniszczone (spalone na rynku poznańskim) Ladne zdjecie, zwlaszcza dziewczyn organizator konkursu umiescie na stronie www.hotornot.com i zaleznie od wynikow zdecyduje czy ta pani ma szanse w showbiznesie hahahahahha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
filifionka, przemyśl to... a jeśli i wtedy nie zrozumiesz, co mam na myśli, zapytaj;):P wysłania listu m. do Mysta nie można odbierac w ten sposób, jak napisalaś, czyli \"że człowiek się dał podpuścić\", bo od początku bylo założenie, ze to żart. sprawa bezdyskusyjna. chyba nie sądzisz, ze gosc naprawdę wysłał swoją aplikację? ten post z 11:23 przypomina mi trochę wpisy w stylu \"luuudzie, to podpucha!! ale daliście sie nabrać!!\" to tak, jak tlumaczenie komuś dowcipu :O noma 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie mogę wejść na mój topik tzn. tylko na ta ostatnia stronę :( niech ja ktoś przepchnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to mam nadzieje Myst ze moje zdjecia zostana spalone, bo nie chce sie znalezc gdzies w necie:) szczegolnie po obrobce komputerowej :) a moze takie koszulki z napisem BIERZ MNIE trzeba nosic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajny pomysł zróbmy sobie wszyscy koszulki z napisem \"BIERZ MNIE\" haha to będzie nasz znak rozpoznawczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o z tymi koszulkami to dobry pomysl ;) moze zaczniemy juz projektowac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja mam calkiem powazne pytanie - oprocz koszulek znacie jeszcze jakieś sposoby, by przestać czuć sie samotnym (nawet w związku)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leszczynowa najlepiej zajac sie swoim hobby, zainteresowaniami, \"zainwestowac\" w siebie, wyjscia ze znajomymi, przyjaciele... to chyba takie najbardziej uniwersalne, ale przede wszystkim trzeba przestac myslec, ze samotnosc to cos zlego i zaakceptowac siebie takiego jakim sie jest. moze nie najprostsza droga ale daje efekty. tak mi sie wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×