Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość DYKTAFONka

jakie przygotowania

Polecane posty

Gość DYKTAFONka

Witajcie kobietki! Planujemy z mężem niedługo dzidziusia,bardzo bym prosiła o info ,czy robiłyscie jakies badania ,czy jakoś specjalnie się do ciąży przygotowywałyście itp itd DZieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrób sobie badania krwi (podstawowe), analizę moczu, odwiedź dentystę, no i ginekologa:-) Zacznij łykać Folik (kwas foliowy) mniej więcej trzy miesiące przed ewentualnym poczęciem, to bardzo ważne! Zdrowej, radosnej ciąży życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się co do dentysty, ja zaniedbałam i miałam ostrą akcję w drugim miesiącu ciąży: przyplątało się zapalenie, brałam antybiotyk a na koniec rwałam zęba. Oczywiście drżałam ze strachu o maluszka, bo nie dość że antybiotyk to jeszcze mocne znieczulenie (próbowałam najpierw bez znieczulenia, ale stchórzyłam) :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baba w ciązy
tak, zdecydowanie 1) kwas foliowy 2) wyleczyc zęby no i tabletki odstawic oczywiscie jaknajdluzej wczesniej ;) i to chyba wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do dentysty i kwasu foliowego dodalabym tez \"zdrowy tryb zycia\" - rzuc palenie (o ile palisz), jedz wiecej warzyw, mniej slodyczy, chipsow, frytek itp, ruch, sport (nie wyczynowy) tez nie zaszkodzi... A reszta to tylko przyjemne starania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oprócz badań zaopatrzyłam się w testy owulacyjne. Chciałam zwiększyć swoje szanse jeżeli chodzi o zajście w ciąże. Produkt dostępny jest na CoZaCena – www.cozacena.pl w niskiej cenie. Polecam gorąco. Będziesz miała pewność kiedy są te dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×