Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mandzia

bóle brzuchc w ciąży

Polecane posty

Jestem w 4 tygodniu ciąży. Mam bóle brzucha podobne do bóli miesiączkowych, czy to jest normalne??? Dostałam Kaprogest na podtrzymanie ciąży ale ciekawi mnie czy wy też miałyście takie bóle i jak one przebiegały? Martię się strasznie bo raz poroniłam dlatego proszę o odpowiedzi.... 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jankaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
mandzia! Nie martw się. Na pewno wszystko jest dobrze. Bóle brzucha w ciązy to normalka:) W razie wątpliwości zawsze kosultuj się ze swoim lekarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARLA
Bóle w podbrzuszu też nie dawały mi spokoju!Biorę luteinę,nospę w nagłych przypadkach!Pomaga!Obecnie 12 tydz i 2 dni:DSzczegolnie bóle nasilają się w czasie spodziewanej miesiączki!No cóż byleby tylko gorzej nie było!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam.jestem w 6 miesiacu i dalej czsami mam bule brzucha.nie martw sie,wszystko jest w porzadku,poniewaz gdy miednica sie rozciaga,bol jaki temu towarzyszy,podobny jest do bolu przed miesiaczka.bedziesz to miala na poczatku i potem co jakis czas.czasem bedzie bolalo slabiej,czasem mocniej,ale no-spa pomoze na 100%.takze glowa do gory i trzymaj sie cieplo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez na poczatku ciazy mialam bole brzucha, jakies jakby klucia. Lekarz zapisal Duphaston - na wszelki wypadek i kazal duzo lezec, odpoczywac, dbac o siebie. Wszystko bylo OK :) U Ciebie tez na pewno tak bedzie, trzymaj sie cieplo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obecnie 7tc. brzuch boli mnie cały czas. nie ocno, ale jednak. lekarz zalecił przy pierwszej wizycie tylko no-spe. jak tak czytam to widze że wy brałyście jeszcze innne rzeczy. wiec czy u mnei to nie za mało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drazetka
mnie tez bolal brzuch jak przed miesiaczka i bylam tak jak ty w 4 tygodniu az w koncu poleciala mi krew i poronilam i okazalo sie ze byla to ciaza poza maciczna idz do lekarza ja tez myslalam ze to normalne najpierw mnie mniej bolalo pozniej coraz bardziej mam nadzieje ze wszystko bedzie ok jak szybko zaszlas po poronieniu jesli mozna zapytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drazetka
mnie tez bolal brzuch jak przed miesiaczka i bylam tak jak ty w 4 tygodniu az w koncu poleciala mi krew i poronilam i okazalo sie ze byla to ciaza poza maciczna idz do lekarza ja tez myslalam ze to normalne najpierw mnie mniej bolalo pozniej coraz bardziej mam nadzieje ze wszystko bedzie ok jak szybko zaszlas po poronieniu jesli mozna zapytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eldonezja
a kiedy może przez USG coś sprawdzić? Ja już mam przeszło 4 tydzień,a on powiedział,że nic mi jeszcze nie może powiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drazetka
u mnie zarodek bylo widac ale torbiela przez usg to raczej pani powinna zauwazyc bo wymiary mial 1,5 na 7 centymetrow prawie i to przez ten torbiel nie moglam zaisc a jak jakims cudem zaszlam to byla to ciaza poza maciczna bylam pewna ze jestem zdrowa bo usg robila mi 3 miesiace temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eldonezja
ale czy powinien już widzieć przez USG płód czy nie? I jak to jest pęcherz musi być wypełniony? I o co pyta lekarz,bo mój nawet nie zapytał się czy mnie coś boli i czy mam jakieś mdłości i nawet nie sprawdził piersi. Czy dobry lekarz tak postępuje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drazetka
wiesz powiedzial mi ze jest pecherzyk i kazal przyisc za tydzien ale tego dnia nie doczekalam ale testy wyszly pozytywnie i jak sie pozniej okazalo ciaza byla a czy to dobry lekarz nie wiem ja swojego uwazalam za dobrego a przez niego stracilam dziecko radze choc przynajmniej do dwoch ja chodzilam do jednego a teraz za to zaplacilam najwyzsza cene stracilam dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elunia__
bardzo mi przykro i też nie chciała bym stracić dziecka. A w którym tygodniu byłaś jak było widać pęcherzyk? ja mam już równy miesiąc od zapłodnienie,bo one wystąpiło gdzieś pomiędzy 10,a 12 czerwca,a on mi na to,że i tak nic nie widzi. No cóż, jutro jade do innego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze byc jeszce nic nie widac
gin widzi ciaze ok. 5-6 tyg wiec badzcie cierpliwe... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drazetka
ja bylam zaraz jak nie dostalam miesiaczki zrobilam test i na drugi dzien poszlam ale powiedziala ze pewnosci jeszcze nie ma i kazala przyisc za tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elunia__
je jej nie mam już 15 dzień:) a czy te kłócia w podbrzuszu mogą też coś sugerować? Przeszło tydzień temu robiłam test,ale druga kreseczka była widoczna w jasnym świetle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze moze powinna zadac to pytanie na innym forum ale pomyslała ze moze jednak mi pomożecie.... ja mam problemyz torbielami,miałam nawet miec operascje czyli laparoskopie to bardziej zabieg niżoperacja.co cykl miałam torbiel na innym jajniku, przez cykł rosnie i w czase miesiączki on peka(wtedy miałam takie mocne bóle)osatnio byłam u gina po postinor i przepisała mi anty równeż a jak mnie badała powiedziała ze teraz tez mam torbiel po,prawej stronie.wiecei co jestem młoda mam 19 lat ale zastanawiam się że miałam tyle sytuacji w których mogłam wpasc i nic ,chyba jednak szybko pójde do lekarza ale jeszcze do innego niż byłam.w szpitalu powiezieli ze mi samo minie, natomiast ta babkagin powiedziała ze to jest niebezpieczne i sobie uszkodze jajniki i mogę zostać bezpłodna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drazetka
w tym jestem na bierzaco jesli masz torbiel nie zaidziesz a jesli zaidziesz bedzie to ciaza poza maciczna tego nie rzycze bo to grozi operacja oczywiscie jak jest wczesnie wykryta bo jak pozno to nawet mozna isc na tamten swiat wiec jesli masz torbiela to sie dobrze zabezpiecz zebys nie wpadla bo ci tego nie zycze jestem nastawiona pozytywnie ale moze byc roznie po takiej ciazy lecz tego torbiela moj byl duzy nie wiem od czego to zalezy czy od wielkosci czy od czegos innego ale ja pzrez 1,5 roku nie zaszlam bez zabezpieczenia tylko nie wiedzialam ze go mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie pekają przed miesiaczką a dzisiaj jak to przeczytałam to odrazu biegne do gina.przestraszyłam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drazetka
nie chce cie straszyc tylko ostrzegam napisz co ci powiedzial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elunia_
Czy jest sens zrobić dziś test,a jutro drugi rano? Czy siuśki mogą cyć za bardzo rozcięczone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drazetka
ja zeby miec pewnosc zrobilam tylko rano poczekalam i bylam pewna ze powie mi prawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eweelaa
ja jestem w czwartym tygodniu. Robiłam test ten płytkowy i wyszły dwie kreski ale ta druga taka raczej blada. Zrobiłam test na beta-hcg- i okazało się że jestem w ciąży. Nie mam nudności ani wymiotów. zaczął mnie tylko wczoraj(pierwszy dzień piatego tygodnia) brzuch lekko boleć- coś jakby na okres. Jestem umówiona na wizytę na 19.01 z ginekologiem, ale boje się że te bóle coś mogą niedobrego oznaczać... czy one są normalne??? miałayście tak???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agula32
Ja byłam w takiej samej sytuacji.Pierwszą ciążę poroniłam,przy następnej gdy tylko pojawiłay się niepokojące bóle zgłosiłam się do lekarza.Przepisał mi zastrzyki.Bóle przeszły i było ok.Przy drugiej ciąży było tak samo tyle że dostałam tabletki na podtrzymanie i nospę.Też pomogło.Jak czujesz że tabletki ci nie pomagają to skontaktuj się z lekarzem on ci doradzi co masz zrobić.Nie wykluczone że będziesz musiała odwiedzić gina.Głowa do góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agula32
oj,sorka ,pisałam o ciąży poronionej do pierwszej osoby która założyła ten topik ale jej dawno już tu nie ma,ale to nie zmienia faktu że musisz się obserwować i w porę zadziałać,bo to może być niebezpieczne dla ciąży ale nie musi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ////////
Witam Mandzia ja bym radzila abys skonsultowala to z lekarzem a najlepiej zrobic USG ja wlasnie jestem 2 tydzien po usunieciu ciazy poza macicznej w 7 tygodniu dostalam bole a na dzien nastepny lekkie plamienie niestety na 3 dzien wyladowalam na sali operacyjnej zycze ci powodzenia trzymam kciuki ze to nic strasznego i groznego ale sprawdzic nalezy mi osobiscie USG udowodnilo ze nie widzac ciazy choc poziom hormonow byl wysoki i wszystkie testy ciazowe pozytywne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nagietek
a ja jestem w 8 miesiącu ciąży i mam tez bóle brzucha które są czasem nie do wytrzymania ale jakos daje rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×