Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lulinka_

jedna kreseczka jaśniejsza?Czy to ciąża?

Polecane posty

Gość Lulinka_

Czy jeśli test pokazał kreskę kontrolną i jak spojżysz w jasnym świetle widzisz lekko druga kreskę to to jest ciaża? Kiedy zrobić test jeszcze raz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze raz...... ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrób następny test po 2-3 dniach, wtedy sie dowiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania 30
miałam taką samą sytuację,kiedy hcg w moczu jest jeszcze mało to kreska wychodzi blada ale u mnie to była ciąża i mam teraz wspaniałego synka ja poprostu po jakimś czasie poszłam do ginekologa-pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaa
Wydaje mi się, że jest to ciąża. Ja drugą kreskę miałam też jaśniejszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na pewno
to ciąża. Ja tez tak miałam. Tak jasna była, że mój facet oczywiście jej nie widziała ja oglądałam, i była bledziuchna, ale ciąża to była. :-) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lulinka_
ja poprosiłam przyjaciółkę i też sprawdziła i jest, więc zwidów nie miałam. Jutro z rana zrobie sobie jeszcze drugi inny test i w poniedziałek pędze do gina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIA 25
tez mialam te druga jasniejsza i to byla ciaza mam synka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Basia20_
Wczoraj zrobiłam test i były dwie kreseczki, co prawda ta druga mniej widoczna i bardzo słaba,ale była a dziś powtórzyłam test,ale inny i jest tylko jedna kreska. O co tu chodzi? Powiedzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Basia20_
upupupupupuipupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktośka samośka
idz zrob test z krwii a robiłas go z samego rana??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Basia20_
tak dzis z samego rana tzn. jak się obudziłam przed 9. Test z krwi dobrze ale dopiero w pon,albo w inny dzień tygodnia,bo do miasta musze dojechac. A co teraz myśleć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu, jak na teście wychodzą dwie kreseczki to jest to ciąża, te testy bardzo rzadko się mylą i raczej w drugą stronę, to znaczy większe jest prawdopodobieństwo błędu jak nie wykaże ciąży niż jak ją wskaże, proponowałabym ponowić test za kilka dni i umówic sie na wizyte do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Basia20_
a czy okienko od testu, w którym pojawia się wynik powinno być gładkie? I jak byś patrzył w ostrym świetle to i tak nic tam nie zobaczysz? Bo ja tą drugą kreskę mam taką,że jak spojrzysz to na pierwszy rzut oka nic niema,ale jak się przypatrzysz to zauważysz. Tylko w pokoju musi być jasno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupupupupupupu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Basi
Hej!! Przypuszczam, że test zrobiłaś za wcześnie, tzn. pewno upłynęło parę dni od zapłodnienia i... nic nie pokazło, stężenie hcg jest poprostu za małe.. Koniecznie zrób go za kilka dni i koniecznie Quik'iem(to bezbłędny test, mnie nie zawiódł), ani w styczniu /(poroniłam :(((((, ani teraz - chyba trzeci tydzień..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Basia20_
ale przytulałam sie na początku czerwca więc to już jest jakiś mój3 tydzień od zapłodnienia. Wczoraj z rana zrobiłam test i kreska była jasna ale widoczna,ale to był taki w fioletowym pudełeczku,a dziś zrobiłam Quik'a i pokazał,że nie jestem więc co mam myśleć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×