Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Trochę samotna

Szukam przyjaciół, z którymi mogłabym po prostu rozmawiać

Polecane posty

elfie tego nigdy nie wiedzą...zresztą Ty też nie wiesz przecież kiedy jesteś okłamywany przez ludzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfie jesteś niekonsekwentny, sorry, ale muszę Ci to powiedzieć. Po pierwsze kobieta 25-letnia, zachowująca się jak dziecko, nie zmądrzeje, jeśli los jej nie doświadczy. Skoro ją kochasz, to chyba jej tego nie życzysz. Po drugie elfy zakochują się podobno raz na całe życie, a rozumiem, że jest pani elfowa.... I co Ty na to ?.... :) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy czlowieki wierza w \"magie liczb\"? 1000 to wyglada okraglo tylko w ukladzie dziesietnym. W deojkowym to by wygladalo 1111101000 a w osemkowym 3D8 czyli nic specjalnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wierzą w jeszcze wiele innych dziwactw, na przykład w elfy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała 76
dziewczyn pomocy. dajcie dober rardy albo sposób na unicestwienie si ę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała 76 zakochaj się i po problemie bedziesz unicestwiona na amen:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie znam się na innych systemach :( Lubię piękne okrągłe liczby. Zresztą nie myślałam, że topik tyle przetrwa. Elf chyba poszedł spać :( Bez pożegnania....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zodiak - elfy sie zakochuja na cale zycie a tylko jezeli to jest z wzajemnoscia. Inaczej to by swiat bylby pelen permanentnie unieszczesliwych elfow takich jak mozliwe ze ten sie zrobil. Z tego wynika, ze ten elf jeszcze nigdy nie byl szczesliwie zakochany. Z tego tez wynika, ze nie zawsze oba elfy sa zakochane kiedy tworza pare. Zreszta tak samo jak czlowieki. Tak samo sie lubia bzykac nawet jak zakochane nie sa. I niektorym to wystarcza. Np. tym ktorym ich \"orientacja seksualna\" nie pozwala sie zakochac w elfie plci przeciwnej. Poza tym elfy nie moga klamac ale nie musza mowic wszystkiego co wiedza chyba, ze to zagraza czyjemus zyciu co nie zachodzi w tym wypadku. Wiec ten elf mysli, ze reszte prawdy moze przemilczec nie naruszajac zadnych zasad moralnych. Takze na temat MU bo mysli, ze niektorych prawd o sobie MU by nie chciala rozpowszechniac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drogie panie, zrobilo sie pozno, wiec rozumiem, ze nie mozecie za dlugo dotrzymywac temu elfowi towarzystwa, chyba ze mala 76, ktora wydaje sie miec taki problem jak elf wiec pewnie tez nie moze spac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała 76
Pomóżci znaleźć mi odpowiedź na pytanie, cy facet bez ślubu z nami wart jest uwagi /.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała 76
cześć Elfie wczoraj nie udało nam się zbyt fdługo poorozmawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyglada na to, ze wszyscy poszli spac nawet mala 76, wiec elf tez wylacza swoja fonie i wraca do lizania ran. Poza tym powinien cos chyba zjesc bo \"nieszczesliwi powinni sie lepiej odzywiac\", co tez odwraca uwage od rzeczy tragicznych... Witej mala 76. Chyba musisz opisac dokladniej Twoj przypadek, zebys mogla liczyc na sensowna rade... Facetow to raczej powaznie nie nalezy traktowac nigdy. Szczegolnie w malzenstwie. Ale istnieja specjalne przypadki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała 76
hej elfie co jet grane nie lubisz pogadać trochę po nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja moge gadac, a Ty nie musisz troche pospac? Jutro bedziesz do niczego jak bedziesz gadac zamiast spac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała 76
Elfie ja nie wiem powoli co ma sens a co nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sens ma to co Ci cos dobrego przynosi nie przynoszc niczego zlego innym. To sie nie zawsze daje zrobic wiec duzo rzeczy nie ma sensu bo szkodza albo nam albo innym. Najmniej sensu maja te co szkodza i nam i innym: tak jak to co robia Ci wariaci co sie wysadzaja w powietrze zeby cos komus pokazac ale Ty masz chyba inny problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała 76
sen jest doibry a na jakiś cazas teraz jestem na mocnym myśleniu i mam słaby temat do snu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała 76
WIECIE CO MOJE ŻXYCIE TO JEDEN WIELKI ZAKRĘT A Teraz facet z którym jestem chce okropnie dziecka a ja boję sę zosta ć sama jak je będę miała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała 76
Elfie albo poszedłeś spać albo nie massz nic do powiedxenia na temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała 76
no właśnie ma jużś żonę i jest wtrakcie rozwodu, problem w tym, że czym on węcej o tym ówi tym bardziej ja ta]ego chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To sie opanuj. Nie masz sie co spieszyc. Poczekaj az sie z toba ozeni i wtedy mozesz z nim rozmawiac o dziecku. Powinnas przedewszaystkim porozmawiac z jego zona zeby sie dowiedziec co ona o tym sadzi. Czy sie np. chce z nim rozejsc. Jezeli nie, to zapomnij o nim. Jezeli tak to czekaj az sie rozwioda. Tymczasem nie mozesz miec z nim nawet seksu bo nigdy sie nawet nie rozejdzie. To jest to co faceci robia baedzo czesto jak spotkaja taka dziewczyny jak Ty, ktorej nie przeszkadza, ze facet ma zone. Obiecuja ze sie ozenia a potem jak dziewczyna juz z nimi spi to im to przechodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała 76
też tak myślałamm ale on cały czas poświęca na moją rodzinę . Nic nie wiem o jego żonie dla mnie jest za dobry i szukam podstępu we wszystkim, choć nie powiem bardo chcę mieć dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zeby sprawdzic czy to taki facet to musisz go potrzymac bez seksu az do slubu. Jezeli sie rozejdzie i sie z Toba ozeni to OK. Cala przyjemnosc bedziesz miala pozniej. A jezeli chcial Cie nabrac na obietnice, to Cie wtedy zostawi, i tez nic nie tracisz, bo by Cie i tak zostawil. I w ten sposob unikniesz rozczarowania i tegp ze zostaniesz samej z dzieckiem. Pamietaj, ze jezeli facet naprawde kocha to tej dziwczyny co ja kocha nie moze zostawic. Ale nie bedziesz wiedziala czy Cie naprawde kocha (ani on nie bedzie wiedzial) jezeli tego nie wyprobujesz czekajac z seksem do slubu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała 76
Problem w tym, że on i ja mmy już swone przejścia i oboje wiemy czega chemy . Zawsze wszestko było u mnuie pod kontrolą i nigdy nic nie wypalało jak teraz. Sama się nie poznaję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała 76
30 mamy na karku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×