Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Trochę samotna

Szukam przyjaciół, z którymi mogłabym po prostu rozmawiać

Polecane posty

co go prowokacji, ktora niektorzy lubia, to kiedys chcialem ozywic pewien topik. Topik sie bardzo ozywil, ale mnie poproszono, zebym sobie raczej poszukal innego topiku i dlatego tu jestem. I odtad staram sie za bardzo topikow nie ozywiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli ktos z Was jeszcze raz powie cos o Chińczykach, to przysięgam...idę spać;) i będe spać baaaaaaaardzo długo, zeby przespać pokolenia tych wszystkich Azjatów;) zodiak odpowiedziałaś sobie już wcześniej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zodiak - chyba poprostu znasz facetow, ale dla niektorych pan sa oni jeszcze tajemnica. Jakos jest trudno zrozumiec, ze panie i panowie to dwa oddzielne gatunki o innych psychikach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz elfie, myślę, że to dobrze, że wyciągasz wnioski. Mówiłam, że nie wątpię, że elfy mają mózgi :D Tylko nie bądź spokojny \"za zbytnio\", bo będzie nudno ;) Tak sobie myślę, że już pora na zamknięcie kafe :O Puk Puk....odpukałam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooooooooo......z racji wieku,.... ehm...doświadczenia....pewnie trochę ....znam ten gatunek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1977----> Nie wspominamy, a Ty i tak poszłaś spać ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zodiak to ile Ty kobieto masz lat? Ja myślałam, że Ty młoda jesteś a tu się okazuje, że laaaaaaaaaaata świetlne doświadczeń masz za sobą...;) hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1977 - ja oczywiscie jestem pod Twoim urokiem, tylko jak mnie nie bylo to nie moglem tego napisac. Ja sie wogole latwo zauroczam, a sam to niestety jestem za stary, zeby coz zauroczyc samemu. Niedawno zakochalem sie w pewnej panience ktora nazywam MU (ale to nie Chinka - sorry 1977 - ale juz i tak chyba spisz, tylko skrot od Moja Ukochana) i tylko chcialem ja widywac ale nic z tego nie wyszlo bo ma ciekawsze rozrywki. Wiec sobie na tym forum lecze moje krwawiace ❤️.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie poszłam, chodze po obrzeżach i podglądam Was z boku:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1977 - widze ze nie spisz wiec przepraszam za MU (ze wspomnialem z kim sie mogla kojarzyc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfie na czym polega leczenie Twojego krwawiącego serca na tym topiku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech....gdzie moja młodość ;)....znów ten kaktus ...:) Elfie nie gniewaj się, ale jak piszesz MU, to mi się to kojarzy z pewnym zwierzątkiem o łagodnych oczach i dużych....uszach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z reguły gadam nie myśląc myślę dopiero jak juz powiem:P muszę nauczyć się odwrotnie to robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MU ma uszy wyjatkowo male a oczy takie, ze mozna w nie patrzec caly dzien i sie elf nie meczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfie myślisz, że sprawiłoby Ci trudność mówienie o sobie w pierwszej osobie zamiast w trzeciej? a pomyślę później:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfie, ja przecież nie o uszach, tylko o dużych.....u Muuuuuuu...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak sie gada nie myslac to sie jest bardziej szczerym a np. elfy to lubia najbardziej u czlowiekow. Same sa zawsze szczere bo tak zrobione przez nature, ze maja biologiczny blok i nie moga klamac. Co prawda czlowieki im nie zawsze wierza. Ale to raczej problem czlowiekow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja tam nigdy nie kłamię, czasem tylko mijam się z prawdą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...dobrze, że ja nie jestem tak biologicznie zablokowana na kłamstwa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elf moze tez w pierwszej osobie ale by sie czul glupio, tak jak by sie chwalil czyms a nie ma specjalnie czym. Dwa egzaminy zostaly na sesje poprawkowa i nawet sie nie moze do nich zabrac bo leczy to krwawiace serce. A ta MU to przypomina troche to Twoje zwierzatko, zodiak, ale nie pod wzgledem wygladu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie elfie, wreszcie coś konkretnego, może tak będzie łatwiej wyleczyć to krwawiące ❤️ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1977 - to musi bys bardzo przyjemnie bez tego biologicznego bloku na klamstwa. Ale jak sie wtedy czlowieki moga ze soba porozumiec w jakielkolwiek sprawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jest bardzo przyjemnie elfie i ludzie porozumiewają się ze sobą znakomicie....tylko nie zawsze się rozumieją...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto napisze tysięcznego....tysiącznego.... posta? :) Nie przypuszczałam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zodiak - to ze MU jest taka podobna intelektualnie to oczywiscie pomaga. Tyle, ze zakochanie to stan biologiczny a sytem biologiczny olewa sprawy intelektualne i stad problem. Ponadto zawsze jest nadzieja, ze intelektualnie to sie mozna poprawic wiec nadzieja nie znika. I moze trwac latami. Ostatni raz to bylo 14 zanim sie zagoilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1977 - a skad wiedza czy sie rozumieja jak nie mowia prawdy? U elfow to jest chyba duzo prostsze. I niczego nie trzeba uwierzytemniac, zatwierdzac, podpisywac, przysiegac, nawet sie nie trzeba zenic bo wystarczy powiedziec, ze tak, to nasze dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×