Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Trochę samotna

Szukam przyjaciół, z którymi mogłabym po prostu rozmawiać

Polecane posty

Nie ma elfa, a ja chciałabym sie dowiedzieć, jak wyglądają elfowe mózgi. Bo że je maja nie mam wątpliwości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zminiaturyzowane i pofałdowane pewnie...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elf nieobecny i nie może odpowiedzieć :( a milli milczy, uciekła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie uciekłam, tylko pracuję i zaglądam tu co jakiś czas....:) Co się zaś tyczy elfa, to nie chcę się wypowiadać...:P Generalnie jestem pod ich urokiem...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
generalnie to ja też:D a umiesz rzucać uroki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milli One...czyli elfy? Rozumiem, że to właśnie nasz tajemniczy elf tak Cię zauroczył...? Czy może masz też inne sympatie?;) Ja myślałam, ze tu ktoś będzie pod naszym urokiem, ale cholera nici z tego😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1977---> milli pisała, że ma aniołka :) A ja jestem rozczarowana, bo nie chce go nam pożyczyć 😭 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest ktoś jeszcze....:) To mój aniołek.... Jest zawsze przy mnie , nawet jak jest daleko... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To On mnie znalazł.... :) Więc co ja mogę...ehhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bede z przerwami :) Taka rozdwojona w wirtualu i realu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo, ja jestem już! a Wy? miałam dzis fatalny dzień i byłoby miło, gdyby ktoś sie z Was odezwał, to moze coś miłego mnie choć na jego zakończenie spotka:) czy nie?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszyscy się wypięli :P Tylko ja jestem, chwilami :) Jeszcze z pół godzinki będe zajęta... Szukałam Cię po forum wcześniej i nie znalazłam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zodiak no, byłam tu wtedy, kiedy Ty byłaś...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1977 Czy my jesteśmy dziwne ;) Ja mówię o godz 22.50 ponad...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wtedy to mnie tu chyba nie było...nie pamiętam a nie chce mi się sprawdzać... nie będę też sprawdzać czy jestem dziwna, trochę się boję;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mów głośno takich rzeczy zodiak! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiesz, że przed chwilą gdzieś na jakims topiku mignęła mi wypowiedż elfa...gdzieś tu jest, a zajrzeć nie chce;) ale go wydałam, teraz mi się oberwie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz jestem. Szukalem naszego topiku i po drodze znalalem jakas pania, ktora sie pytala dlaczego panowie ogladaja zdjecia nagich pan mimo, ze maja wlasna. Wiec sie zatrzymalem, zeby sprawe wyjasnic, i oto jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a już myślałam, że nas unikasz i będziesz tylko obserwował z boku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, to ja lece sprawdzić, co elfy myślą na ten temat :) Topik mi mignął i nie weszłam, a to fujarka ze mnie :D Pomyślałam sobie, że to przeciez oczywiste, nie ma czego wyjaśniać ;) Witaj elfie, bo zapomniałam się przywitać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Ja to jak jestem to nie slucham po cichu wiec jak siedze cicho to wtedy mnie nie ma. Jestem za bardzo gadatliwy zeby usiedziec cich. Co do Chinczykow co to trzymaja sie mocno to bylo to tylko nawiazanie do polityki a Chinczyki mnie nie interesuja specjalnie, raczej czlowieki ogolnie. Po co im tyle roznych narodowosci? Elfy tego nie maja. Dziela sie tylko na domowe i lesnie i to tylko pod wzgledem miejsca zamieszkania. Poza tym dziela sie pod wzgledem plci, tak samo zreszta jak czlowieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam :) Nie sądziłam, że az tak bardzo można roztrząsać taką prostą rzecz. Muszę się sobie dokładnie przyjrzeć, znam facetów po prostu, czy ...jestem dziwna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×