Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Trochę samotna

Szukam przyjaciół, z którymi mogłabym po prostu rozmawiać

Polecane posty

sprostowanie poprzedniej wypowiedzi: elfy czasem robia rzeczy, ktorych sie musza wstydzic, ale takiego elfa sie zaraz daje wilkom na kolacje i to co zostaje to ze \"nigdy\". To jest ogolny problem, ze jezyk czlowiekow nie jest precyzyjny i niektore slowa maja wiecej znaczen niz jedo. Np. \"nigdy\" ma czesto znaczenie \"rzadko\" czyli \"prawie nigdy\", jak np. w zwrocie \"nigdy nie pije\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie tam ludzkie kłopoty, elfie. Choroba w domu. Nie spałam w nocy. Ale nie chce mówić na forum. Pewnie zaraz, jeśli to będzie możliwe, prześpie się chwilkę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich, cieszę się, że jesteście🌼 elfie czy Ty czasami śpisz? milli jestes jeszcze? zodiak ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1977 - czasem spie czasem mi szkoda spac kiedy moge lazic po kafe i rozmawiac z paniami. Szkoda, ze nikt nie chce o polityce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O 1977 w tej chwili co ja :) ❤️ A myślałam, że po prostu nikt nie odpowiada, więc nie wchodziłam spowrotem na topic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfie a ty tylko z paniami chcesz rozmawiać? i błagam Cię, nie używaj w mojej obecności słowa \"polityka\";) zodiak nie smuć się, odpowiem wieczorem... i odpocznij trochę kobieto!!! a milli nadal nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany zodiak! znowu w tym samym czasie wysyłamy posty! czasczsczasczasaczasczas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noooooo idę spać. Faceci wrócili z basenu, teraz niech oni popilnują :) To do następnego razu, a teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śpij dobrze i wróć do nas...pewnie gdzieś koło trzeciej w nocy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, jak zawsze opuszczona i zostawiona w samotności😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tak jak w jakiejs komedii: ktos wchodzi na scene, czeka, mysli, ze nikogo nie ma i wychodzi. Poprzedni wraca robi to samo... itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak 1977, tylko z paniami. Panowie sa okropnie nudni a ci na tym forum to przewaznie niedorozwinieci. Chociaz oczywiscie nie wszyscy ... np. taki ja to chetnie, ... albo house elf...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfie, jak zwykle w obydwu przypadkach trafne spostrzeżenie... :) Zaczynasz mi imponować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milli - chyba sie zmowu minelismy. Ja juz musze leciec ale mam nadzieje, ze wroce przed (pozna) noca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos sie ta kafeteria zacina. Ale sie dostalem w koncu. milli - jak ci przelecial dzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos sie ta kafeteria zacina. Ale sie dostalem w koncu. milli - jak ci przelecial dzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Całkiem spokojnie, pracowałam przy komputerze...ale dla mnie to przyjemność... :) No i oczywiście zastanawiałam się jak to ze mną właściwie jest...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak plywasz nago, lubisz rozmawiac o polityce i nie jestes zbyt duza w zadna strone to jestes raczej elf. Chociaz sa tez troche bardziej wyrosniete elfy, ale nie tak czesto. Najwazniejsze to jak masz rozum i serce. Bo jak bys nie miala to wtedy bys nie mogla byc elfem. Jak juz wspomnialem wszystkie takie zmutowane elfy to wilki zjadaja na kolacje. Wilki zawsze takie wywesza i juz po nich. Elfowe mamy to zasze ostrzegaja swoje dzieci: jak bedziesz klamalo to cie wilk zja na kolacje. I widocznie to sie elfom dostaje do podswiadomosci ze klamac jest niebespiecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz elfie, nie mogę sama ocenić , czy mam rozum i kieruję się sercem...to byłaby mało obiektywna ocena i nie na miejscu...to inni musza mnie ocenić... 🌼 Umiem kochać, pragnąć, tęsknić, więm co to pożądanie i wielka namiętność...dzielić się wszystkim co jest we mnie wartościowe...pomagać ludziom.Doceniam piękno jakie mnie otacza i chcę być częścią natury choćby przez takie pływanie i bieganie po lesie. Kocham poezję. Staram się być krytyczna w stosunku do samej siebie. Nie wiem , czy to wystarcza i jak postrzegają mnie ludzie...może jako dziwaczkę...🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blaaaaaaaaa
co za bełkot!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mniemam, że to właśnie była krytyka, dająca mi do zrozumienia, że jestem dziwaczką... Trudno , niech i tak będzie.... 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleeeeeeeeeee
Ty nie, chyba jeszcze nie ten facet z którym rozmawiasz!!!!!!!!! Wyrazy współczucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego tak mówisz ? Nie znasz go i wypowiadasz się na jego temat. Poczytaj jego wypowiedzi na forum... Jest mądrym człowiekiem, naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×