Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mario

czy to może to?

Polecane posty

cześć. czuję się fatalnie. boli mnie całe podbrzusze, piersi są nabrzmiałe i nie mogę ich dotknąć. okres rozregulował mi się kompletnie wiec nie wiem czy twraz mi się spóźnia czy to COŚ INNEGO. czy to może być to? tak bardzo czekam na upragnioną dzidzię, że boję sie zrobic test by znowu się nie rozczarować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam dokładnie to samo.Te same objawy i też bardzo chcę dzidzię.Postanowiłam poczekać jeszcze parę dni.Jeśli @ nie będzie nadal to zrobie test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobcie test dziewczyny. lepiej wiedziec czy jestescie w ciazy aby o nia dbac od samego poczatku. ja wlasnie sie dowiedzialam, ze jestem w czwartym tygodniu ciazy. tez mam nabrzmiale i wrazliwe piersi. poza tym mam bardzo bole brzucha. czasami to normalne ale ja z tego wzgledu musze lezec bo ciaza jest zagrozona - poprzednia poronilam i dlatego ta od poczatku jest zagrozona. robcie testy bo to pewnie fasolki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny - mialam takie objawy, o jakich piszecie, na poczatku ciazy - w okolicach @ ktora nie nadeszla :D Zrobcie test, koniecznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A bolały was piersi jak na okres,bo ja czuję,że on nadchodzi.A sutki to mnie już ze dwa tygodnie bolą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przede wszystkim
polecam tobie lekturę obowiązkową na wakacje SŁOWNIK ORTOGRAFICZNY. Robisz takie byki że aż wstyd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _aneta_L
moje piersi mnie nie bolą,bo nigdy przed okresem mnie nie bolały,ale zauważyłam,że są bardziej krągłe,a obwódka sutków jest ciemna. No i dziś rano w lewym sutku miałam troche białej wydzieliny. Czekam na @ już 10dni. Czy to moze być też ciąza? Dodam że mam bóle podbrzusz jak na @ i biały śluz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli spóźnia Ci się już tak długo to najlepiej będzie jak zrobisz test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nie zrobiłam testu, ale dziś mam zamiar. tak się boję kolejnej porażki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy na teście przed jego wykonaniem może być widoczna kreseczka? Bo ja raz zrobiłam i kreska kontrolna była mocna,a ta od ciąży słaba, jakby czymś oddciśnięta i bez koloru,ale było ją widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziuleczkaa
a sprawdzie macice, jej polozenie.jesli wczesniej sobie sprawdzalyscie to wtedy bedziecie widzialy zmiany. przy ciazy ten otor sie nieco powieksza a sama macica idzie do gory. sluz jest wtedy takisuchy. no a najlepiej zrobic test- trzymam kciuki mam nadziej ze i wy bedziecie mamusiami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziuleczkaa
no przykro mi, ja ci nie powiem. sama nie zrobilam testu tylko poszlam do lekarza. a wymioty? mdlosci?? zauwazylas cos u siebie podejrzanego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchajcie..... JEST!!!!!!! upragnione dwie kreseczki!!!!!!!!! teraz tylko potwierdzenie u gina. popłakałam się w ramionach mojego męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki. Bede pisala krotkie zdania i wysylala bo inaczej ciagle mi cos znika. Tym patyczkiem mozna sie zameczyc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×