Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kleopatra1

jeszcze raz test ciązowy

Polecane posty

Gość Kleopatra1

wykonalam test dwa dni przed miesiaczka, ale nei z porannego moczu. CHyba test juz móglby wykryc, gdybym byla w ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kleopatra1
hallo, powiedzcie cos!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ile dni po stosunku wykonalas test? Można go zrobic 6 dni po. Ponad to - teraz testy mozna robic już o kazdej porze dnia, (te nowsze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kleopatra1
wykonalam 13 dni po stosunku, to byl pre -test. W sumie jest napisane, ze jak wczesnij to powinno sie zrobic rano....ale czy ajk by cos bylo, to juz by nei wiszlo, nawet blada kreska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli 13 dni po - to powinno cos wyjść! Jak nie bylo ani jednej kreski -to znaczy, ze zrobilas źle test, (tez tak mialam) :( Musisz go powtórzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kleopatra1
wyszla mi jedna kreska,z enie ejstem w ciąży, ale sie boje ze moglo byc za male stezenie bo eni wykonalam rano:( ale ktos mi mówil,ze po tym czasie, to gdyby byla ciaza, to by wyszla, nawet blad akreska, zgadza sie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakbys byla w ciąży, to by wyszly dwie. obstawiam, ze nie jestes, skoro tak piszesz. ale proponuje zrobic drugi test. ja zrobilam, 2 i w obu wyszlo tak samo. Dla pewnosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kleopatra1
pierwszy zrobilam 9 dni po stosunku, wyszlo ze nei ejstem, ale tez nie z moczem porannym wiec ponowailam dzis, ale tez nei poczekalam do rana, bo jzu mam taka schze 2 tygodnie>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaahdf
najlpiej zrob test w dniu spodziewanej @,wczesniej czesto nie wychodzi,mimo,ze pisza ze juz wykrywaja ciaze po 6 dniach,bzdura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×