Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość KICI2345

Problem - ZAPARCIA!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość Milkamailka
Jak przygotowywać to siemie lniane by zadziałało na zaparcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forlax
Jeśli chodzi o leki to polecam forlax w saszetkach. Mi pomagał, oczywiście nie po 1 saszetce, ale stopniowo, a osobiście też na mnie nic nie działało, żadne śliwki, activie, otręby itp... Można go kupić bez recepty i ponoć jelita się nie uzależniają chociaż nie wiem czy to jest możiwe żeby od stosowania jakiejkolwiek chemii się nie uzależniły :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polecam napar
Z senesu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polecam napar
Z senesu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozicagorska
na pewno nie jest to nic przyjemnego, człowiek tylko się kiepsko czuje przy tym, taki duży i ciężki. Ale najważniejsze, żeby znaleźć jakiś dobry i zdrowy środek, jak ten http://drlucas.com.pl/pl/p/Novipaye/74 co pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MałgosiaPoznan
Zioła Tybetańskie przy okazji odchudzania i zmiany szybkości przemiany materii bardzo dobrze czyszczą i mocno gonią do toalety. Dodatkowo to zdrowy i sprawdzony sposób na łatwe wypróżnianie i pozbycie się zbędnych kilogramów. Polecam wszystkim szczerze z autopsji..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokoszka321
Ja z zaparciami poradziłam sobie dopiero po zażyciu środka Jeliton, nie działa jak inne produkty bo nie wywołuje biegunki, a zapewnia, regularne pełne wypróżnienia. Wypróbowałam wiele środków, ale ten jest najlepszy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
codziennie rano 2 sztuki kiwi na czczo i to dziala potem nie jesc jeszcze z pol godz do godz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale pol godziny wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka1988
Cześć :) też od wielu lat borykałam się z tym problemem. W końcu znalazłam na to lek - Colon Pack z tej stronki http://mitrazdrowie.pl. Bardzo mi pomógł, mogę w końcu normalnie funkcjonować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
syrop laktulose , bez recepty i sranko murowane, tylko trzeba troche więcej wypic najlepiej wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaparcia dręczą mnie od kilku dobrych lat, nie pomaga pieczywo pełnoziarniste, siemie lniane, żywe kultury bakterii. a jednak jest naturalny sposób za zaparcia !!!!!!!!!!. skaład ziół mam od lekarza medycyny niekonwencjonalnej: - majeranek 50g, - ziele tymianku 50g, - ziele kopru włoskiego 50g. zioła najlepiej kupić w sklepie zielarskim koszt razem około 10 zł. wszystko razem wymięszać-1 łyżeczka ziół na filiżankę. ja parzę sobie w czajniczku po południu, wypijam około 2 filiżanek ziół. działanie rewelacja, na następny dzień chce się żyć, poprostu bajka. żadnych kłopotów z wypróżnianiem i ciągłego siedzenia na klopie. serdecznie polecam, moje problemy skończyły się po tych ziołach. pije zioła od 8 dni, zero zaparć nawet 2-razy dziennie jestem w toalecie. pokłon w stronę matki natury za to zielsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominikaaa8
Normalnie to taka dolegliwośc spędza przynajmniej mnie sen z powiek. Teraz zaczełam dodawał Jeliton- blonnik naturalny do jogurtu i troszkę jest lepiej. Ale naprawde zaparcia to poważny problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proponuję poszperać na różnych blogach, wiele mozna tam znaleźć przepisów na różne pomysły z użyciem Jelitonu właśnie. On działa bardzo szybko i naprawdę bardzo skutecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boli brzuszka
Polecam wszystkim którzy borykają się z problemem zaparć, niemożności regularnego wypróżniania się SIEMIĘ LNIANE. Przetestowałam na sobie i działa rewelacyjnie, odkąd je jem mogę wszystko zjeść i nie bać się że zaraz mnie brzuch rozboli. Teraz brzuszek jest ja "deseczka" płaski , codziennie kupka :P i przede wszystkim się lekko czuję. I dodatkowym plusem jest to że paznokcie włosy i cera robią się ładnie i twarde. Ja jem siemię codziennie lub prawie co dziennie, na początek polecam codziennie żeby w przewodzie pokarmowym się wszystko wyregulowało, potem można rzadziej. 2 łyżki zalewam ciepłą nie gorąco wodą potem jak zrobi się kisiel mielę w blendzerze i jem. Odradzam kupowanie zmielonego siemienia nawet jakby było z apteki bo traci swoje właściwości a potem jest małowartościowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sumie kazdy sposób jest dobry na to zeby własnie pozbyć sie takich problemów. W moim przypadku własnie naturalny błonnik rzeczywiscie był tutaj rewelacyjnym rozwiązaniem. Wiec śmiało polecam i Wam Jeliton.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rutka
Ja polecam obok jelitonu dodatkowo rano szklankę wody na czczo z sokiem z cytryny... działa super i waga fajnie się zmniejsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też od czasu do czasu muszę sobie radzić z zaparciami, szczególnie w sezonie grillowym zaniedbuję dietę bo zawsze skuszę się na jedną kiełbaskę z grilla za dużo:/ Na szczęścieo odkryłam Dulcobis. Jeśli czuję się ciężko, biorę tabletkę na noc a rano mam problem z głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zioła Tybetańskie to bardzo skutecznie likwidują problemy z wypróżnianiem likwidując przykre zaparcia i bóle. Światowa Organizacja Zdrowia ( WHO ) uznała Zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki. Badania ”WHO” wykazały dodatkowo bardzo szerokie i dobroczynne dla człowieka spektrum działania Ziół( Tibetan Herbs ) nagradzając je w 2013 roku pierwszym miejscem w kategorii Natural Product For Slimming. Zioła Tybetańskie to naturalny susz ziołowy nie tabletki czy proszki oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez ryzyka jo-jo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inna333
ja zdecydowałam sie na czopki eva/qu gdy będąc w ciązy zaparcia nie dawąły mi spokoju, żadne naturalne sposoby niestety nie na wszystkich działają :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mam problem z zaparciami. Próbowałam chyba wszystkich znanych mi sposobów: suszonych śliwek, moreli, zwiększonej aktywności fizycznej i wielu innych. Moją walkę z zaparciami odzwierciedla reklama Dulcobisu, która teraz leci w TV. Sięgnęłam po niego, kiedy już zabrakło mi pomysłów co jeszcze powinnam zrobić. W moim przypadku jest niezawodny. Zawsze mam go w domowej apteczce. Jak trzeba to biorą na noc i rano mam problem z głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry, a ja mam naturalny sposób. Zdrowe śniadanie owsiankowo-otrębowe. Duża dawka błonika i po 3 dniach wszystko wraca na swoje miejsce. Oczywiście kluczem jest woda, sam błonnik nie pomoże,jeśli nie pije się wystarczająco dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
petarde w d**e wsadzic i podpalic i po zaparciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania223
Zaparcia są spowodowane przeważnie złą dietą i brakiem aktywności fizycznej. Ale...nie zawsze, dlatego jeśli zaparcia się powtarzają dość regularnie, warto udać się na badanie do dobrej kliniki. W Ober Clinic pomoże proktolog Krzysztof Bielecki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość business_w
Na mnie działa tylko ogromna dawka suszonych sliwek albo moreli, ale ze mam prace polegajaca na zestych wyjazzdach, nie moge brac ze soba wora sliwek hehe. No i po przeszukaniu internetu znalazłam syrok z suszonych sliwek Rabenhorst. Super sie sprawdza jak na razie, efekt jest ten sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście polecam http://www.stopzaparciom.pl/, gdzie znaleźć można informacje na tematy związane z zaparciami. Co jeść, jak jeść, co robić aby łagodzić dolegliwości. Mi pomogło, więc sądzę, że niejednemu także pomoże. Ale jak wiadomo najwięcej zależy od głowy oraz siły woli. Jak się człowiek zmotywuje, aby przestrzegać jakiś zasad jedzenia, to będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Córka_26
Moja mama bierze Colosan Ex z probiotykami i mówiła, że problem ustąpił - może warto spróbować? Podejrzałam skład i są nasiona lnu, babka jajowata, błinnik, inulina i bakterie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbeta
Na mnie siemię wcale nie działa przeczyszczająco :| Za to xilitol owszem, chciałam się przestawić dla zdrowia i ograniczyć cukier ale nic z tego. Dziecku jednak bym tego nie dała, zbyt gwałtowna reakcja :D ale z powodzeniem(jak ktoś ma obawy) można stosować dicopeg junior.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Problem z zaparciami ma bardzo wiele ludzi. Warto wiedzieć jak do tego dochodzi i jak możemy z tym walczyć. Polecam przeczytanie ciekawego artykułu "Fakty dotyczące zaparć potocznie nazywanych zatwardzeniami" http://www.stopzaparciom.pl/Fakty-dotyczace-zaparc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×