Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pzrerazona

odpowiedzcie, bo aj tu zwariuje

Polecane posty

Gość pzrerazona

Nie powinnam zajsc w ciaze, jestem tego prawie pewna, ale natura plata figle. Kochalam sie w dni plodne, z zabezpieczeniem typu prezerwatywa. * dni po stosunku zrobilam pierwszy etst, wyszedl negatywnie. 13 dni po stosunku - drugi test negatywnie - choc zrobilam go nie z porannym moczem. dzis lub jutro [powinnam dostac okers, ale raczej sie nei zanosci, pewnie dlatego z,e od dwóch dni mam strasznego stresa, nei moge przez to spac. Ale...tydz, temu pojawil sie sluz plodny, tylko raz cos wyszlo. a wczoraj takze sie pojawil i to mnei przeraza...wiec nei ejst to jak moej kolezanki pisza podwójna owulacja.raczej potrójna.. a czy ten sluz moze byc spowodowany strasznym stresem, moze cos z hormonami nei tak, progestron czy estrogen....plisss pomózcie, bo ja zwariuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do szczęśliwej mamy
Przepraszam , a w czym Ci można pomóc ? Jesteś w CIĄŻY ! Gratulujemy z całego serca ! Macierzyństwo to piękny czas w życiu każdej kobiety ! Będziesz MAMĄ ! Super ! Powodzenia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pzrerazona
prosze, nie zalamuj mnie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIA 25
Przede wszystkim sie wycisz i uspokoj podejdz do tego normalnie .Jak sie podejmuje wspolzycie to trzeba zawsze przyjmowac ryzyko ewentualnej ciazy wiec musisz tez pomyslec o tym ze mozesz byc w ciazy ale nie koniecznie teraz.Zrob jeszcze jeden test na spokojnie taki ktory mozna robic o kazdej porze dnia najlepiej w dniu spodziewanej miesiaczki to na pewno juz pokaze czy jestes czy nie.My z mezem przez 4 lata stosowalismy jedynie naturalne metody zapobieg. ciazy, niestety rok twmu zaraz po studiach wyjechalam za granice do niego mialam podjac juz prace a tu klops po 12 dniach od dnia majacej nadejsc miesiaczki zrobilam test, wyszla ciaza.Nie bylismy szczesliwi ale za to teraz jestesmy mamy 2 miesiecznego synka.Glowa do gory ty jednak nie musisz jeszcze teraz byc w ciazy.Zbyt malo piszesz bym pomgla ci pomoc.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pzrerazona
prosze pomóz mi....byla to tak...mój chlppak mial wytrysk (nie kochalam sie wtedy), on poszedl umyc swojego. Za trzy godziny zaczelismy sie kochac, pare razy mi wsadzil, ale zaraz zalozyl gumke, ja i tak sie przerazilam, wiec przestalismy, zobaczylam ze w gumce byl etn plyn co sie z nich "przed" wydobywa. Do wytrysku nei doszlo. nie mam zadnych objawów ciąży, ale ten śluz mnei przeraza, zawsze ejst tylko raz. aha byl to mój 12 dzien cyklu. Watpie, czy ajkeis plemniki sie do mnei sotaly,a le juz tak schizuje,z enie moge wytzrymac. Co o tym myslsiz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak
czytam takie wypowiedzi to mam stresa fuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIA 25
Moim zdaniem nie jestes w ciazy .By doszlo do zaplodnienia musi byc wytrysk nasienia ale do pochwy i oczywiscie musisz miec akurat ten dzien w ktorym komorka jajowa jest zdolna do zaplodnienia musisz jednak wiedziec ze jest ona zdolna do zaplodnienia tylko przez ok 12-do 24 godzin potem nie dojdzie do zaplodnienia.Mozliwe jest tez zaplodnienie w tym czasie gdy partner zaraz po wytrysku nasienia wlozy palce do pochwy ale to tez musi byc akurat ten dzien. Oczywiscie mozliwe tez jest gdy peknie w tym czasie prezerwatywa.Nie stresuj sie tylko zrob test w dniu majacej pojawic sie miesiaczki i nie ufaj tylko sluzowi wystarczy zmiana temperatut stres a hormony inaczej pracuja.Im wiecej bedziesz sie stresowac tym gorzej bo okres bedzie Ci sie opoznial i tworzy sie bledne kolo.Sprobuj sie czyms zajac nie myslac o tym i koniecznie zrob tescik ale moim zdaniem nie jestes w ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pzrerazona
dzieki Aniu za uspokojenie mnie, ten sluz mnie zabil. Mam czyms ie zajac bo mam w czwartek obrone, wiec nauki jest, a za bardzo skupic sie nei mozna:) pozdrawiam i powodzenia zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIA 25
nie ma za co .wiele jeszcze bedziesz miala takich sytuacji musisz sie nauczyc panowac wiem to po sobie a gdy naprawde zajdziesz w ciaze u to dopiero zaczniesz na koncu podejrzewac ze to ciaza i kojarzyc objawy powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×