Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

domenka

Jeszcze roczek do ślubu...

Polecane posty

Istnieje już temat przygotowania do ślubu, ale ten temat dotyczy osób które niedługo ślubują . Ja jestem ciekawa wypowiedzi osób które planują tę uroczystość za rok, tak jak ja.Jakie są wasze plany, co najpierw będziecie załatwiać i w jakim terminie...Czekam na wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz kupiłam sukienkę(bardzo tanio na aukcjach) i zrobiłam spis gości, kosztorys i przykładowe menu. A w najblizszym czasie będę chyba załatwiać salę i termin w kościele(chcę ślub konkordatowy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssssssssss
aha, ja bym sie tak za bardzo nie cieszyla... slub za rok, do tego czasu wszystko sie moze jeszcze zdazyc... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z doświadczenia
wiem, że najszybciej najlepiej jest załatwić salę i orkiestrę...bo te najlepsze mają zamawiane terminy nawet 1,5 roku wczesniej. Powodzenia:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem już z chłopakiem 4 lata a za roczek to juz będzie 5 także się nie spieszę, i tę decyzję przemyślałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawa jestem opini osób które też planują za rok, czy nie ma tu nikogo?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuję za radę\" z doświadczenia\".Na pewno się przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wierzę aby nikt oprócz mnie nie planował ślubu za rok!!! Dziewczyny gdzie jesteście???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! Ja też planuję ślub za rok. Póki co mam salę i listę gości (mniej - więcej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co bedzie
domenka jak w ciagu roku przytyjesz np 5 kiligramow ??? wyrzucisz suknie czy bedziesz ja poszerzac ?? to bezsens kupowac suknie tak wczesnie a ppozatym za kilka miesiecy mozesz gdzies zobaczysz sto razy ladniejsza i co ?? 2 suknie bedziesz miala ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jas tez planuje tylko ze za 2 lata choc rodzice mi tlumacze ze za 2 nie ma szans tylko za 3 :0(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie za rok
Ja mialam brac slub w przyszlym roku, ale uznalismy, ze nie ma co zwlekac i bierzemy w tym roku. Mysle, ze trzy miesiace to wystarczajaco dlugi czas, by wszystko pozalatwiac. No chyba ,ze chce sie brac slub w czerwcu, to jest miesiac bardzo oblegany i trzeba wczesniej zarezerwowac sale (ponoc rok do przodu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem szczupła od zawsze także nie liczę na to , że utyję, a sukienka tak mi się podoba, że na pewno jej nie zmienię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten ślub też planowałam już rok temu, potem w tym roku a teraz za rok, ale juz na 100%, bo też nie chce nam się już czekać i obiecaliśmy sobie, że musimy zebrać tą kaskę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do newt, to super a w jakim miesiącu planujecie, bo ja w sierpniu(dokładnie 26)? Też już pytaliśmy o salę i zespół. Zrobiłam listę gości i przykładowe menu.Kupiłam ostatnio welon, rękawiczki, stroik na samochód i podziekowania dla rodziców:) Wiem, że jestem szalona i wszystko już kupuję, ale jakby się tyle czasu czekało...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super
my tez zaplanowalismy slub 26 sierpnia 2006r buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To super!!Będziemy mogły opisywać jak daleko jesteśmy z przygotowaniami! Jak będziesz wolna to się odezwij.Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my bierzemy ślub 1 lipca. Moja druga połowa uznała, że to fajna data i łatwo będzie zapamiętać :-) Na razie z całą resztą się nie spieszymy, bo do lipca kawał czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez dziewczyny
Hej Wam wszystkim!Ja tez biore slub za rok w czerwcu 2006.Mamy juz orkiestre i sale...mysle ze to najwazniejsze rzeczy ktore trzeba wczesniej zalatwic bo potem wszystko zajete:( Poza tym to przygotowania rusza pelna para po nowym roku takze narazie tylko myslimy jak to bedzie.Na plany dokladniejsze przyjdzei czas!~!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tak sobie pomyślę, że tyle jest do załatwiania(zwłaszcza papierów w Kościele) to brrrrrrrrr, ale potem....Warto sprawić by ten jedyny dzień bym najwspanialszym. O kupiłam wczoraj najlejki na wódkę w Allegro(zresztą prawie wszystko tam na razie kupowałam). Buziaczki!!Odezwę się jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może pokażę Wam co kupiłam skoro z Allegro!!!Napiszecie mi czy Wam sie podoba.Będę pisać linki do aukcji, oki! No to zaczynam: sukienka http://www.allegro.pl/show_item.php?item=57426241 rękawiczki(model 36A) http://www.allegro.pl/show_item.php?item=56934648 welon http://www.allegro.pl/show_item.php?item=57190822 Nie będę Wam pokazywać stroików na samochód ,naklejek itp. bo to bez sensu. Jak Wam się podoba mój wybór??Piszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodam, że mam czarne włosy i ciemną karnację. Welon będzie przypięty do białego wianka także z przodu też będzie widać stroik, no i chcę się uczesać w kok z loczkami, chyba że fryzjer wymyśli coś innego.Piszcie o swoich przygotowaniach. Buziaczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet dreams..
cześc domenko..:) pewnie cie już nie ma ale dopiero dzisiaj trafilam na ten topik. SUPER!! my slub z miskiem bierzemy w 26 czerwca2006-moja wymarzona data:) sale zalatwilismy i orkiestre-w malym miasteczku fajny lokal trzeba rezerwowac z duzym wyprzedzeniem-ale ciesze sie ze przynajmniej to mamy:) co do sukni to piekna-też o podobnej myslalam.nie sądzilam ze na alegrro można kupic taka fajną suknie- mialas możliwośc przymiarki czy w ciemno-widząc tylko zdjecie?? pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! fajnie ja też ślubuję w ten dzień co ty!!! Nie sukienki nie przymierzałam, ale musiałam podać wszystkie swoje wymiary aby sprawdzili czy nie będzie mi za duża, mała.itp. Odezwij się jeszcze, beę oczekiwać nowych waidomości.Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze niepewna
hej dziewczynki. to i ja doloze cos od siebie. domenko sliczna suknia, bardzo mi sie podoba i na pewno bedzie slicznie sie prezentowac na tobie. ja z moim kotkiem na razie wstepnie przymierzamy sie do przyszlego roku. a jesli nie za rok to ostatecznie za dwa latka. :) a co do slubu w przyszlym roku to niestety trzeba juz zaklepywac terminy bo pozniej ani sali ani mszy w kosciolku ani kucharek sie nie znajdzie. ja osobiscie marze o tym by wziac slub nie latem ale zimą, zreszta suknie tez wymarzylam z dlugim rekawem wiec ponalegam na mrozne miesiące :P zreszta co ja tu marze wszystko zalezy od studiow i pieniażkow (i oczywiscie rodzicow bo jestesmy od nich jeszcze zalezni ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małła.mimi
to ja tez się dopisuje. ja mam termin na początek czerwca. i troche mnie zaniepokoiło jak przeczytałam ile masz już rzeczy pozałatwianych. ja mam dopiero zarezerwowaną sale i mniej więcej liste gości :)) i były jakieś rozmowy z orkiestrą. sukienka śliczna, też chcę podobną, tylko że ja będę chyba brać z wypożyczalni. i mam jedno pytanie: nie orientujecie się może ile kosztuje tak mniej więcej orkiestra?? pozdrawiam cieplutko :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Fajnie, że jest Was więcej! Orkiestra kosztuje od ok.600 do 1200(czasem więcej). Mówię tak średnio bo sama śpiewam na weselach. Ciesze się, że sukienka wam się podoba bo to chyba najważniejsza część stroju panny młodej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie kupiłam tą sukienkę bo w wypożyczalni zapłaciłabym u mnie o wiele więcej, a tak przynajmiej będę mogła ją sprzedać. Właśnie oj gdyby nie ta kasa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Ja tez planuje slub za rok. Jeszcze nic nie zalatwialismy. Powiedzciemi, kiedy trzeba isc do Kosciola, by dac na zapowiedzi, zaklepac date i zapisac sie na nauki? Aha i jeszcze jedno, czy wybierajac date slubu bralyscie pod uwage to, czy nie bedziecie mialy miesiaczki? Ja mam tak, ze czasem moze mi sie troche przesunac i dlatego sie martwie.Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×