Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

domenka

Jeszcze roczek do ślubu...

Polecane posty

Nie macie pojęcia jak sie cieszę ze jeszcze o mnie pamiętacie. Całkowicie jestem za tm, żeby później stworzyć nowy topik, ale jeszcze troszeczkę aż znienię swój stan cywilny :-) Tak sobie czasami oglądam wasze zdjęcia ze ślubu i myslę że chciałabym aby już było po wszystkim. Świeczko - to mam towarzyszkę, ty wyczekujesz na narodziny maleństwa a ja na ślub, przynajmniej wiem że nie jestem sama. Wielki buziak 👄 dla was!!!!!!!! Dziękuje dziewczyny za miłe słowa i w ogóle że jesteście cały czas ze mną!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Już przyjechał - oczywiście Wojtek to o nim mowa!!!! Posiedzieliśmy troszkę, resztę nadrobimy wieczorem jak wrócę z pracy. A od jutra zaczynamy objeżdżanie znajomych i rodzinki, tak więc...... będzie niezła jazda. Do miłego kobietki (mam nadzieje że chociaż ktoś to czyta) :-( Pa, pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was gorąco 🌼 Czy u Was jest też piękna pogoda :D:D Stello - czy Twoja połówka wróciła już do Polski na stałe ? Tzn. czy do czasu ślubu już będzie z Tobą ? Zobaczysz jak szybko zleci Ci dzień ślubu i całe wesele mignie szybko i jeszcze zatęsknisz za tym wszystkim ;) Trzymaj się mocno i nie daj się zwariować przedślubnej gorączce, bo najważniejsze jest, życie po ślubie, życie we dwoje, jako mąż i żona. 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Sun! Niestety choć bardzo bym chciała Misiek jeszcze pojedzie na 3 tygodnie - właściwie wróci dopiero 13 października a więc troszę więcej niż tydzień przed ślubem. Dlatego teraz mamy naprawdę niezły kocioł i dużo jest do pozałatwiania. Właśnie przed godzinką wróciliśmy z zakupów i tak w ogóle z miasta: byliśmy w USC załatwić wszelkie formalności (85 zł. trzeba było zapłacić :-( ) i najważniejsze to to że Wojtek jest już ubrany od stóp do głów - dosłownie od skarpetek począwszy a na muszniku skończywszy - wszyściutko już ma!!!!!!!!! To mnie najbardziej cieszy. Mamy w planach odziwedzić dziś poradnię ( znalazłam miejsce dzie można to załatwić w jeden dzień) i oczywiście rozwożenie zaproszeń dzień kolejny, ale większość już mamy więc jest całkiem dobrze :-) Jutro kolejne \"wyzwania\" - opowiem wam jutro!!!! Dziękuję Sun za miłe słowa, dodały mi otuchy i będę się starać aby nie zwariować z tym wszystkim! Pa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, witajcie!!! Ale sie to \"jutro\" u mnie przeciągnęło. A więc, we wtorek byliśmy po napoje i w środe też bo stwierdziliśmy ze lepiej więcej niż by miało zabraknąć, a wieczorami rozwoziliśmy zaproszenia. W środę jeszcze do poradni boprędzej nie dało rady, ale na szczęście wszystko jest ok i \"kwitek\" mamy juz w ręce, a w czwartek poszliśmy do pierwszej spowiedzi. Szok!!!! Dobrze do słuchanki nie doszłam już zostałam wyzwana przez księdza. I jak tu nie grzeszyć jak juz przy konfesjonale musiałabym zaklnąć tak mnie zdenerwował, ale zachwałam zimną krew i nic mu nie odpowiedziałam. Sorki za wyrażenie ale normalnie dupek z tego księdza!!!!!!!!!!!!!!!!! 😠W ten czwartek rpzwieżliśmy ostatnie zaproszenia na szczęście! A wczoraj byliśmy u fotografa, zrobił nam zdjątko, które jest potrzebne do prezentu dla rodziców, będziemy dawać taką książkę z wypisanymi podziękowaniami i naszym zdjęciem. A jutro już Misiek wyjeżdża (właściwie wylatuje - samolotem) i znów 3,5 tygodnia osobno 😭 To narazie wszystko. Mam nadzieję że chociaż to ktoś czyta, bo mam wrażenie ze to już nie topik, ale mój prywatny pamiętnik się z tego zrobił. To pa pa! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze wam sie chciałam pochwalić że dziś z Wojtkiem mamy 9 rocznicę chodzenia ze sobą!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ale ten dzień uczciliśmy juz wczoraj :-P Kobietki zostało mi : 1 miesiąc i 3 dni AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Up, up, up! Podnoszę żeby nie zginął z tłoku innych topików! :-) Dziewczyny! Miesiące odeszły zostały tylko tygodnie i dni!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Znowu mnie nie było długo, ale nie traciłam nadziei, że ktoś nasz temacik ratuje i wyciąga do góry ;-) Pozdrawiam sedecznie wszystkie panny młode i młode mężatki!! Duża buźka dla Was wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do czego
Wy się tak spieszycie? Do zamążpójścia????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć Dziewczyny- Stella, cały czas tu zagladam- nie miałam czasu pisać... Dziewczyny mężatki chyba się gdzieś przeniosły- dajcie znać... My urządzamy nasze mieszkanko- strasznie się spłukalismy i kasa tylko zoatała na remont ścian, ale juz to zaczyna wyglądać:) Jestesmy szcześliwi- zaczynamy sie starać o dzidziusia:) Buziaki dla Was....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Moniu! Cieszę się ze chociaż zalądasz, to przynajmniej znak że nie jestem tak całkiem sama ( chociaż właściwie ten topik już upadł :-( ) A u mnie przygotowania pełną parą!!!!!!!! Już ostatnie załatwianie, dopinanie na ostatni guzik szystkiego! Dziś byłam uzgodnić z moją kwiaciarką ostateczy wystrój sali i kolorystykę: wybrałam sobie biel, śliwka i brudny róż (ale tego różu będzie tylko odrobinę). Kobietka pokazała mi mniej więcej jak by to mogło wglądać i spodobało mi się. Jutro jadę do drugiej kwiaciarki, która będzie robiła mi bukiet i stroiła autko. Trzeba już ostatecznie wybrać kształt i kwiaty do bukietu. Autko też już załatwione, z kamerzystą również wszystko uzgodnione, jescze raz musimy jechać do fotografa i orkiestry, ale to już w ostatnim tygodniu, gdy Luby wróci (a wraca dopiero 14.10 czyli tydzień przed ślubem). A więc za niecałe 2 tygodnie będziemy sie bawić!!!!!!!!!!!! Mam nadzieje że wszystko wypali i będzie tak jak powinno. Jeszcze tylko pogody nie mam zamówionej, ale to też się da zrobić :-) Pozdrawiam wszystkie kobietki!!!!!!!!!!!! Liczę na to ze jeszcze tutaj zajrzycie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, witam!!!!! Dziewczyny zostało mi 5 dni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jeszcze stresiku nie ma , no może troszkę ale całkiem nieźle sie trzymam. Dopinanie na ostatni guzik trwa! Faktycznie ten ostatni tydzień jest najgorszy, wszystko trzeba konkretnie rozplanować, bo moza się pogubić! Kobietki mam nadzieje ze jeszcze o mnie pamiętacie!? :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) 08.10.2006 o 2:25 przyszła na świat nasza ukochana córeczka :) jestem szczęśliwą żoną i mamą :D Stella - powodzenia i trzymaj się - po wszystkim czekamy na zdjęcia :) spróbuję wejść jeszcze przed sobotą ;) by potowarzyszyć Tobie :) 🌼 🌼 🌼 👄 👄 ❤️ dla Was dziewczynki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Świeczka, moje Wielkie graulacje- cieszę się razem z Wami... Stella, nic się nie martw, wszystko pójdzie jak po maśle.....będę o Tobie myslała, o której ta ważna chwila??? Teraz ja Wam powiem o czymś.... już 2 tygodnie spóżnia mi się okres...jutro robię test i idę do ginekologa, tez trzymajcie kciuki...wszystko wskazuje na to że niebawem, bo zleci to bardzo szybko dołączę do Świeczki, ale na razie cicho sza, nie zapeszajmy!!! :) Buziaki M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WOW WOW WOW co się tutaj dzieje :D:D Świeczko kochana, gratulacje dla Was obojga i dla malutkiej ogromne buziaczki 👄 - a tak niedawno wybierałyśmy sukienki, a Ty już możesz maleństwo przytulać, jak ten czas szybko leci :D:D Jak ma na imie ? MonikoKat - trzymam za Ciebie kciuki !! Posyłam pozytywne fluidy! 🌼 🌼 Stello - nic się nie stresuj i głowa do góry, zobaczysz jak ten czas szybko zleci i jeszcze zatęsknisz za tym. Pozwól się cieszyć całym dniem i wyluzować. :D:D Buziaki ogromnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I już jestem po!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ❤️ Ale było bosko!!!!! Zero nerwów (aż dumna z siebie byłam, bo tylko raz mi łezka spadła), wszystko było ręcz przeurocze, pięknie składaliśmy sobie przysięę - tak mówili goście - patrzyliśmy sobie prosto w oczy, no po prostu cudnie było!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jak juz troszke ochłonę to napiszę wam więcej!!! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny widzę ze nie mam komu opisywać mojej uroczystości! :-( Topik też jest bo jest, ale juz tak naprawde nikt tu nie zagląda, więc nie ma sensu żebym tutaj coś pisała. Jak będe miała fotki to wam prześlę na maila. Do usłyszenia - może! Ja jeszcze od czasu do czasu tutaj zajrze, chociaż nie wiem czy będzie to miało sens. Szkoda że tak to się skończyło - myślałam że będzie inaczej, ale cóż. Bardzo was polubiłam. To pa 😭❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stella, wszystkiego Naj Naj Naj...żeby każdy kolejny dzień był lepszy od poprzedniego, dużo miłości i spełnienia wszystkich marzeń.... Przepraszam, że dopiero teraz, ale zblizają sie wybory, mam masę pracy, bo wszyscy drukują jak szaleni. Jak chcesz, to napisz do mnie na GG, to będziemy w częstszym kontakcie... Moze ktoś już założył nowy Topik o młodych meżatkach- chciałabym również się na nim znaleść, proszę o info... Buziaki M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×