Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

domenka

Jeszcze roczek do ślubu...

Polecane posty

uwielbiam czerwony kolor:) zazdroszcze domenka ze mozesz stroic sale:P tez bym chciala - to fajna zabawa chyba:) no i mozna sie artystycznie wyżyc:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze ktos widzial wybuchajacego balona??? ja nigdy nie widzialam , tylko na allegro i nie wiem jak to wybucha - czy to fajny efekt jest??? chodzi mi o ten z balonikami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwszy raz to widzę!!!Ale nawet fajne! A może ktoś przebija szpilką i wylatują?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale rzeczywiście drogi i z jakimś specjalnym zapalnikiem! Ja bym się bała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba nie szpilka - tam jakis zapalnik jest czy cos.. tylko czemu to takie drogie? moze bez zapalnika byloby tansze? a mozna przeciez szpilka przekłuc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No super samochodzik. My albo wynajmiemy taksówkarza-ma piękny biały samochód(jeżdzi po ślubach)za 200zł z ustrojeniem, albo kolegę Tomka ma ładny samochód za 50 zł bez strojenia(sami ustroimy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie dziewczyny gdzies zniknęły i tylko my zostałyśmy:( Mi z teściami układa się bardzo dobrze. Od początku mnie bardzo polubili, natomiast Tomkowi z moimi nie od razu się układało, ale to już przeszłość na szczęście:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez nie narzekam:) ale wiadomo jak to jest - tesciowa do mnie podchodzi jeszcze z taka rezerwa - mam nadzieje ze jej przejdzie:) Byla zla ze mieszkamy przed slubem :P za to moi uwielbiaja mojego Miska:) zwlaszcza moja mama:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Tomka rodzice też nie chcieli bysmy przed ślubem mieszkali razem, ale potem jakoś ulegli i jest OK:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej sun:) juz myslalam ze same tu jestesmy z domenka... ja mam tylko wstepnie fotografa zarezerwowanego a kamerzysty nie amm:( mam nadzieje, ze jeszcze troche czasu jest... chociaz 1 kamerzysta miał juz zarezerwowane 22 lipca:P ale tez sie musze pospieszyc bo nic nie znajde wkoncu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki, wszystko czytam , nie mam niestety chwilki żeby się włączyć w rozmowę - kurdę a myślałam, ze nic się nie zmieni :( a tu 1 dzień i pierdzielnik jak nie wiem co... jestem na bieżąco - wkrótce postarm dołączyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buuuuu ja nie mam zarezerwowanego ani kamerzysty, ani też fotografa....i nie wiem, czy mamsię z tym spieszyć czy jeszcze czas... Jeszcze jedno pytanie, która z Was kupowała suknie w salonie, czy te kobietki są miłe w obsłudze klienta ? Czy dadzą normalnie przymierzyć suknie? Byłyście z mamą ? Koleżanką ? Same ? .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
one musza byc miłe !!! spróbowały by nie :P bylam z klezanka, a jak kupowalam to z mama i ...tata:P ale sie przydal- wytargowal welon:) ale w madonnie babka mnie wkurzyla ! w cymbeline pani byla bardzo mila, ale od momentu jak widziala ze jestem zainteresowana suknia - wczesniej mnie zlewala:( a jak kupilam - to byla przemila:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehhhh te kobiety .... a jak wygląda Twoja suknia daglezjo, od domenki już wiem, a Twoja ? Masz może jakies foto ?? Właśnie, moja kolezanka jak chodziła po salonach to niektóre nawet nie pozwalały jej przymierzać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kiedy kolezanka ma slub? bo jak np chodzila rok wczesniej albo nawet mniej, to sie nie dziwie ze byly niemile... tak jest... dlatego ja klamalam ze mam slub we w styczniu :P bo nic by mi nie pokazaly:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra mam chwilunię ;) daglezjo ja też chcę zobaczyć sukienkę, nie wiem może mi wysyłałaś? chociaż nie... - 1lorelei@wp.pl :P plisss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daglezjo ==> agi81@tlen.pl Koleżanka miała śłub teraz 24 września. To trzeba im mówić kiedy jest ślub ? Co ich to interesuje, kiedy ja mam zamiar kupić sukienkę, to przeciez moja osobista sprawa, a w ich interesie jest umiećsprzedac suknie.....jak ja nie lubię takich bab ehhh....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak daglezjo - dziękuję wysyłałąś - jest piękna, już mówiłam, że taka dziewczęca :) - ale zakręcona jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×