Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

domenka

Jeszcze roczek do ślubu...

Polecane posty

ja raczej też chyba, że wpadnie mi w oko tort, ktory tego nie ma ;) ale para młoda (najlepiej w śmiesznej pozycji) będzie jak najbardziej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja narzzie musze znalezc troszke czasu i po butki wyskoczyc, bo przymiarka za miesiac ( chyba ze uda mi sie ja przełozyć) a mam przyjść z butami i bielizna ( tez musze kupic) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dlaczego na przymiarkę z bielizna??? Acha ze stanikiem to rozumiem ale reszta??? Czy tylko ze stanikiem masz przyjść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki 🌼 Już opowiadam, po dwóch salonach byłam załamana, wszystkie te suknie w katalogach, na modelkach i w internecie wyglądają inaczej niż na wieszkach. Dopiero w 3 salonie coś znalazłam dla siebie, tak jak mówiłam gorsety do mnie nie pasują :O ,dekoldy w serek również odpadały, a jedna taka leżała na mnie ładnie... tylko, że to był color ecru, a białą muszą mi sprowadzić jutro mam się dowiedzieć czy będzie, miałam bym fajną okzaję , bo od jutra te suknie są przecenione, normalnie kosztuje 1750 zł, a po obniżce 1200zł, więc kupiłabym sobie welon i rękawiczki :) Suknia wygląda podobnie do tej....->> http://img304.imageshack.us/my.php?image=suknia347lubna2ii.png Może to nie jest jakaś wielka rewelacja, ale skromna i zarazem elegancka, mogę poprosic o doszycie cyrkoni w miejsce tych kwiatuszków, więc będzie się mniła......ehhh Zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sun sukienka bardzo, bardzo ładna;) Mi sie podoba a jeżeli w promocji to juz wogóle sie opłaca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej bardzo ladna sukienka:) tylko sun zastanow sie dobrze - z tego co pisalas wyczulam ze nie jest to twoja wymarzona sukienka :( wiec nie wiem czemu ja chcesz kuoic, masz jeszcze duzo czasu... Moim zdaniel ladna, ale jak nie jestes przekonana, to moze nie kupuj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej bardzo ladna sukienka:) tylko sun zastanow sie dobrze - z tego co pisalas wyczulam ze nie jest to twoja wymarzona sukienka :( wiec nie wiem czemu ja chcesz kuoic, masz jeszcze duzo czasu... Moim zdaniel ladna, ale jak nie jestes przekonana, to moze nie kupuj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się, bo zaraz idę do domku:) i chyba zrobimy uroczystą kolacyjkę z dziubkiem z okazji dnia chłopaka oraz naszego święta(4lata i 5 miesięcy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daglezjo --> nie wiem dlaczego wyczułaś, że to nie jest moja wymarzona sukienka....nie mam swojej wymarzonej, a poza tym te ładne z internetu odbiegały od rzeczywistości, gdy je oglądałam w salonach, onie je chyba jakoś retuszują na tych modelkach. W tej sukni się dobrze czułam i nic mnie nie krępowała :) Niestety mam mały biust i nie wszystkie modele sukien mi się podobałay, mierzyłam taką --> http://img130.imageshack.us/my.php?image=15tw.png ślicznie wyglądała na manekinie, mnie pomniejszała i tak już mału biust, przez co źle się w niej czułam, a ładna była... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sun---> nie wiem, tak jakos zle zrozumialam:( sorrki :o cos pisalas w stylu- ze moze nie jest rewelacja ale skromna i elegancka... i zrozumialam ze nie jestes do niej przekonana... no bo ja jak zalozymlam moja sukienke, to bylam przekonana, ze to ona...:) moim zdaniem jest bardzo ladna, tylko lepsze chyba te krysztalki... ta druga mi sie nie otwiera :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daglezjo ==> ja tak napisałam, bo Wasze suknie sa trochę inne, dlatego pomyślałam, że dla Was to może nie być rewelacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczynki ;) suknie są tak piękne, że naprawdę trudno się zdecydować - najważniejsze by nam nasze się podobały i żebyśmy dobrze, się w nich czuły - ja widziałam swoją tylko w necie póki co i jak mi nie będzie pasować to chyba się załamię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmykasm na zakupy - gotuje dzis barszcz czerwony i chce takie male pierozki z grzybami i kapusta kupic:) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pa pa... a ja siedzę tu jeszcze :( i ciągle roboty mi przybywa :P eee to tylko praca, zaraz spadam i zaczynam weekend (do jutra bo jutro tez tu jestem) :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej przesolilam:( dodalam za duzo rosolkow i przesolilam :( ale jak moj misiek wroci z pracy to bedzie glodny jak wilk i moze nie zauwazy:P marna ze mnie kucharka - musze sie nauczyc gotowac, jesli zamierzam kiedys miec dziecko! Bo maz jeszcze sobie poradzi, ale dziecka to nie moge zaglodzic :0 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×